Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 20:46, akne napisał:

O ile nie będzie jakiegoś kataklizmu, to dostaniecie swoje egzemplarze w środę 21.11.2012, czyli wysyłka jutro.


Wow! Aż takiej dobrej informacji się nie spodziewałem. Jednak sklep.gram.pl to sklep.gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm- tak myślałem, żeby obserwować ten temat :D
Fajnie jakby można było odebrać już w środę/czwartek, bo siostra w piątek ma mało czasu, a tak się wyrobi na 100% :D
Wiadomo, że na tym sklepie zawieść się nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Man pytanie, a mianowicie jeżeli zamówiłem pół roku temu PRE-ORDER AC3 na PC Z OPCJĄ ODBIORU OSOBISTEGO, a dzisiaj ok. godziny 20:30 jego status zmienił się na ,,w realizacji", to czy paczkę dostanę jutro/środę czy zostanie ona wysłana w czwartek i dsotanę ją w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 17:48, Jerry99 napisał:

Kiedy będą abonamenty do SWTOR w nowej cenie w Waszym sklepie?

Nie wiem, polski oddział EA nie określił jeszcze daty obniżki na pudełkowe pre-paidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:17, palaputi napisał:

Man pytanie, a mianowicie jeżeli zamówiłem pół roku temu PRE-ORDER AC3 na PC Z OPCJĄ
ODBIORU OSOBISTEGO, a dzisiaj ok. godziny 20:30 jego status zmienił się na ,,w realizacji",
to czy paczkę dostanę jutro/środę czy zostanie ona wysłana w czwartek i dsotanę ją w
piątek?

W środę 21.11.2012 powinna zostać dostarczona do punktu odbioru osobistego - dostaniesz mail i SMS, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem przed premierowo Far Cry''a, piszę że 7 dni przed realizacją będę musiał potwierdzić zamówienie, dziś zostało 7 dni do premiery, a ja nadal nie mogę potwierdzić zamówienia, ponadto w zakładce "moje zamówienia" pisze, że jeden z produktów wymaga mojej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 15:31, M4nhunt napisał:

Witam, zamówiłem przed premierowo Far Cry''a, piszę że 7 dni przed realizacją będę musiał
potwierdzić zamówienie, dziś zostało 7 dni do premiery, a ja nadal nie mogę potwierdzić
zamówienia, ponadto w zakładce "moje zamówienia" pisze, że jeden z produktów wymaga mojej
reakcji.


U mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 15:31, M4nhunt napisał:

Witam, zamówiłem przed premierowo Far Cry''a, piszę że 7 dni przed realizacją będę musiał
potwierdzić zamówienie, dziś zostało 7 dni do premiery, a ja nadal nie mogę potwierdzić
zamówienia, ponadto w zakładce "moje zamówienia" pisze, że jeden z produktów wymaga mojej
reakcji.

Wczoraj przełożyliśmy start potwierdzania zamówień na FC 3 z 21 na 22.11, bo dostaliśmy informację z Ubi o obniżeniu cen, więc trzeba było też obniżyć ceny w zamówieniach już złożonych przed umożliwieniem ich potwierdzania.
Od jutra będziecie mogli potwierdzać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zazwyczaj dostawałem paczki z Gramu od UPS pomiędzy 13 a 14. Więc teraz byłem już wnerwiony i już chciałem dzwonić do nich, żeby się wykłócać, ale na szczęście się pojawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostałeś jednak już :) Ja zagram w piątek wieczorem lub w sobotę od samego rana jak nie będę w stanie wcześniej :)
Ale nie róbmy tu śmietnika- skorzystam z okazji i jeszcze raz wyrażę moje zadowolenie co do tej wcześniejszej wysyłki. Świetna robota, znowu!

PS. Pierwszy raz zamawiam z odbiorem osobistym i przynajmniej kurier nie dzwoni jak jestem u lekarza/w szkole/innym mieście/bez zasięgu :D Jeszcze nigdy mi nie przywieźli normalnie jak czekam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu, czy Spec Ops sprzedaje się już wystarczająco słabo by znowu obniżyć cenę? (tak jak zrobił to sklep Muve) No i jeszcze przypominam o zbliżającym się dniu darmowej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu. Mam jeszcze jedno pytanie w sprawie kodu do Assassin''s Creed 3.

Poprzednio odpisała Pani, że należy wprowadzić w szczegółach zamówienia w odpowiednim miejscu numer dokumentu sprzedaży. Dziś właśnie odebrałem swoją kopię gry w salonie Sferis (płatne przy odbiorze). Zdziwiłem się gdy po podaniu kodu otrzymałem tylko grę bez żadnych "papierów". Gdy spytałem się o rachunek, sprzedawca odpowiedział, że powinienem dostać go na drogą elektroniczną (na razie niestety nie doszedł)

W związku z tym chciałem zapytać, czy rzeczywiście rachunki są wysyłane drogą elektroniczną i jak długo może to potrwać? A może muszę udać się do Sferisa, z prośbą żeby jednak wydrukoawli mi taki rachunek? Nie jest to nic pilnego. Tak naprawdę potrzebuję rachunku tylko po to, by móc odblokować dodatkową zawartość i mimo, że jest to drobny dodatek nie chciałbym by mi w jakiś sposób przepadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod możesz już pobrać.
Dokument sprzedaży punkt odbioru powinien Ci dać - albo dostaje go razem grami (jeśli jest nie więcej niż 5 zamówień w paczce) albo powinien go wydrukować z panelu obsługi zamówień.
Zgłosiliśmy już do koordynatora odbiorów osobistych, że niektóre punkty nie drukują dokumentów i dostały od niego przypomnienie o tej konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 22:00, khizbu napisał:

Pani Aniu, czy Spec Ops sprzedaje się już wystarczająco słabo by znowu obniżyć cenę?
(tak jak zrobił to sklep Muve) No i jeszcze przypominam o zbliżającym się dniu darmowej
dostawy.

http://www.gram.pl/sklep/pc/spec-ops-the-line
Poprawiłam cenę z 59,90 na 49,90, coś mi umknęło, bo było 59,90, czyli cena sugerowana.

Darmowa dostawa w sklepie gram.pl - będzie, wkrótce ogłosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 18:36, kesik93 napisał:

Po prostu zazwyczaj dostawałem paczki z Gramu od UPS pomiędzy 13 a 14. Więc teraz byłem
już wnerwiony i już chciałem dzwonić do nich, żeby się wykłócać, ale na szczęście się
pojawili :)

To zależy od danego kuriera obsługującego teren, na którym mieszkasz. Może być o 9, może być o 13 albo nawet o 18. Nie należy się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę takie pytanie już się pojawiło, ale mimo to je zadam :). Otóż w sobotę 17 listopada zamówiłem co nie co ze sklepu gram.pl. W mailu, który otrzymałem, stoi wyraźnie, że dostawa 24 godziny po wysłaniu paczki. Paczka została wysłana w poniedziałek (Tak przynajmniej stoi w mailu) czyli powinna przybyć we wtorek, dzisiaj jest czwartek paczuszki nie otrzymałem. Jako, że to nie mój pierwszy zakup a wcześniej takiego poślizgu nie było zacząłem się trochę martwić. Co się może dziać z moim zamówieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować