Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam.
Chciałbym zapytać czy będzie jeszcze możliwość kupna i kiedy Call of Duty: Black Ops II Hardened Edition na Xbox''a 360.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zamówienie zawiera grę i kable, więc z powodu tych kabli trafiło do realizacji przez Sferis (na kartach produktów z kategorii "Sprzęt" jest informacja, że zamówienia na te produkty realizuje Sferis).
Takie zamówienia przekazujemy do Sferis raz dziennie, o 16:00 w dni robocze, więc moim zdaniem powinno do Ciebie dotrzeć w środę. Zaraz wyślę zapytanie do Sferisa, skąd ta zwłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 19:16, Noma napisał:

Witam.
Chciałbym zapytać czy będzie jeszcze możliwość kupna i kiedy Call of Duty: Black Ops
II Hardened Edition na Xbox''a 360.

Raczej nie, z tego co mi wiadomo, to nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aniu wiesz może coś na temat wydawcy gry Talisman http://www.talisman-game.com/purchase/
w Posce znana bardziej jako Magia i Miecz http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=71590
jest to adaptacja planczowej werji gry i teraz ma trafić na PC.
Tylko czy w ogóle jest jakiś wydawca w Polsce który się tym zajmie i czy gra pojawi się na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robic jeżeli chce sie zamowic gre i dac pieniądze do ręki dostarczycielowi jeżeli na mapce nie ma miasta: Suwałki. A nie chce robic przelewów ani nic w tym rodzaju. Wolę dać pieniądze do ręki. Tyle że nie ma Suwałk i nie wiem co robic. Bo ogólnie jestem tu nowa ;) Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 18:43, Warka6661 napisał:

Co robic jeżeli chce sie zamowic gre i dac pieniądze do ręki dostarczycielowi jeżeli
na mapce nie ma miasta: Suwałki. A nie chce robic przelewów ani nic w tym rodzaju. Wolę
dać pieniądze do ręki. Tyle że nie ma Suwałk i nie wiem co robic. Bo ogólnie jestem tu
nowa ;) Proszę o pomoc

Przy składaniu zamówienia wybierz opcję:
płatność przy odbiorze(płatność gotówką przy odbiorze przesyłki)
W kolejnym kroku podaj adres, a kurier Schenker lub UPS dostarczy pod niego przesyłkę z zamówieniem i zapłacisz mu przy odbiorze.
Koszt wysyłki zamówienia pobraniowego to 15,90 zł - za produkty i wysyłkę zapłacisz kurierowi do ręki. Kwota, którą masz zapłacić, będzie widoczna w podsumowaniu zamówienia, które otrzymasz też mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2012 o 20:02, GringoG3 napisał:

Aniu wiesz może coś na temat wydawcy gry Talisman http://www.talisman-game.com/purchase/
w Posce znana bardziej jako Magia i Miecz http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=71590
jest to adaptacja planczowej werji gry i teraz ma trafić na PC.
Tylko czy w ogóle jest jakiś wydawca w Polsce który się tym zajmie i czy gra pojawi się
na gram.pl

Nic nie wiadomo na razie, czy jakiś polski wydawca to wyda pudełkowo. Ale stawiam na to, że CDP się odważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 08:04, kryst90 napisał:

Witam! Jest jakaś szansa ,że gram.pl będzie dawał klucze do bety SC2 Heart of the Swarm
przy pre orderze jej edycji kolekcjonerskiej ?

Mam wstępne potwierdzenie z CDP, że dostaniemy klucze do bety dla osób, które zamówią zwykłą edycję lub kolekcjonerską. Prawdopodobnie w styczniu/ w lutym je dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:18, FlankerD napisał:

Czy istnieje szansa, że na gram dostępna będzie antologia Assassin''s Creed? Najlepiej
w wersji na PC :)

Polski oddział Ubisoft nie ujawnił do tej pory, że wyda to w Polsce. Pytaliśmy się ich, na razie potwierdzenia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:40, 0wner napisał:

Dlaczego po zakupie Far Cry 3 w waszym sklepie dostałem kod tylko na Pakiet Drapieżników,
a na Lost Expedition już nie?

Ponieważ dopiero dziś dostaliśmy te kody - możesz już pobrać swój kod na Lost Expedition z poziomu szczegółów zamówienia, tak jak pobrałeś kod na Pakiet Drapieżników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry z pakietu "Legendy RPG" działają na 64-bitowym systemie Windows 7? I czy nie mają problemu z 4-rdzeniowymi procesorami? Chętnie kupiłbym pakiet i przypomniał jak wygląda prawdziwe, stare RPG jednak obawiam się, że będą kłopoty z działaniem na moim komputerze. Link do produktu: http://www.gram.pl/sklep/pc/legendy-rpg-1
Pytanie dodatkowe. Czy cena 9,99 zł to cena promocyjna, czy tak już na stałe będzie? Jak długo ewentualna promocja ma trwać i do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 16:12, Gromo napisał:

Czy gry z pakietu "Legendy RPG" działają na 64-bitowym systemie Windows 7? I czy nie
mają problemu z 4-rdzeniowymi procesorami? Chętnie kupiłbym pakiet i przypomniał jak
wygląda prawdziwe, stare RPG jednak obawiam się, że będą kłopoty z działaniem na moim
komputerze. Link do produktu: http://www.gram.pl/sklep/pc/legendy-rpg-1
Pytanie dodatkowe. Czy cena 9,99 zł to cena promocyjna, czy tak już na stałe będzie?
Jak długo ewentualna promocja ma trwać i do kiedy?

Co do wymagań sprzętowych - wysłałam właśnie Twoje zapytanie do kolegi z CDP, jak tylko dostanę odpowiedź, to Ci napiszę.
Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasu, zapas prawdopodobnie się skończy w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe spełniam w 100%. Jednak właśnie obawiam się, że gry mogą mieć kłopot z odpaleniem na 64 bitowym systemie. I to jeszcze z kilkurdzeniowych procesorem. To są leciwe gry niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:05, Gromo napisał:

Wymagania sprzętowe spełniam w 100%. Jednak właśnie obawiam się, że gry mogą mieć kłopot
z odpaleniem na 64 bitowym systemie. I to jeszcze z kilkurdzeniowych procesorem. To są
leciwe gry niestety.

Wiem, wiem, wysłałam do kolegi z CDP Twoje zapytanie w całości. Może to można jakoś obejść na emulatorze starszego systemu operacyjnego, ale ja się nie znam niestety, zobaczymy, co kolega odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:05, Gromo napisał:

Wymagania sprzętowe spełniam w 100%. Jednak właśnie obawiam się, że gry mogą mieć kłopot
z odpaleniem na 64 bitowym systemie. I to jeszcze z kilkurdzeniowych procesorem. To są
leciwe gry niestety.

Dostałam odpowiedź z CDP: "Nie powinno być problemów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować