Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 09:45, akne napisał:

> Wymagania sprzętowe spełniam w 100%. Jednak właśnie obawiam się, że gry mogą mieć
kłopot
> z odpaleniem na 64 bitowym systemie. I to jeszcze z kilkurdzeniowych procesorem.
To są
> leciwe gry niestety.
Dostałam odpowiedź z CDP: "Nie powinno być problemów."

Dziękuję za pomoc. Pogrzebałem też na forach i dowiedziałem się, że nawet edycje premierowe nie mają problemów z takimi systemami i procesorami. W każdym razie pakiet zamówiony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu :). Właśnie mam problem i proszę o pomoc. Chcę zamówić u Was Far Cry 3 Edycja Szaleńca , odebrać w punkcie odbioru. Ale dochodząc do potwierdzenia zakupu zauważyłem , że czas realizacji , to 3.12 , pomimo 10 sztuk dostępnych. I teraz nie wiem , czy jak złoże w tym momencie zamówienie , to grę będę mógł jutro odebrać rano/popołudniu? , czy dopiero 3.12 ?. Odebrać chcę w Planeta G Warszawa->Legionowo.Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 20:23, Bralo napisał:

Pani Aniu :). Właśnie mam problem i proszę o pomoc. Chcę zamówić u Was Far Cry 3 Edycja
Szaleńca , odebrać w punkcie odbioru. Ale dochodząc do potwierdzenia zakupu zauważyłem
, że czas realizacji , to 3.12 , pomimo 10 sztuk dostępnych. I teraz nie wiem , czy jak
złoże w tym momencie zamówienie , to grę będę mógł jutro odebrać rano/popołudniu? , czy
dopiero 3.12 ?. Odebrać chcę w Planeta G Warszawa->Legionowo.Dziękuje.

Zamówienia do punktów odbioru wysyłamy 2x w tygodniu: w poniedziałki i w czwartki. Punkty odbioru nie mają towaru pod zamówienia na stanie u siebie - my musimy ten towar pod każde zamówienie do nich wysłać.
Na sobotę nie wysyłamy żadnych zamówień, ani do punktów odbioru, ani pod adresy domowe - tylko z dostawą w dni robocze, i to maksymalnie do 17:30 trzeba złożyć zamówienie, żeby dotarło w następnym dniu.
Za to niektóre punkty odbioru są czynne w soboty i niedziele, ale najpierw towar musi do nich trafić od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w poniedziałek dostarczacie towar za darmo w ramach DDD? Dlaczego nie ma jeszcze żadnego info na ten temat? Co to ma być!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 16:11, Jerry99 napisał:

Kiedy to będzie dostępne http://www.gram.pl/sklep/ps3/battlefield-3-pe i czy znajdzie
się w adwentowej promocji EA? Oczywiście mówie o wersji na PS3.

Będzie dostępny w czwartek/piątek, ale czy znajdzie się w promocji EA, to nie mogę powiedzieć, po prostu wchodź codziennie na stronę promocji: http://www.gram.pl/sklep/gra/hitySezonu
Cierpliwość popłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo idzie do Was przelew przez PayU?
Robiłem go z BPH w niedzielę koło godziny 22, do dziś zamówienie ma status ''oczekuje na zapłatę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie ceny tej edycji premium skyrima. Zawsze gry na pc były tańsze niż na konsole a tutaj bach taka sama jak na pc, ps3 oraz xbox 360. Zrozumiał bym jak by cena na pc była by gdzieś w okolicach 180zł ale nie aż tyle. Trochę się zawiodłem bo miałem chęć kupić ale nie za taką cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zrozpaczony, kupiłem na gram.pl Legendy RPG i jadąc do domu cieszyłem się, że pogram w te wielkie hity. Niestety moja radość nie trwała zbyt długo. Pierwsza płyta z Icewind Dale uruchamia się bezproblemowo, natomiast druga z całą resztą (Baldury itd.) to istny koszmar. Płyta strasznie długo się odtwarza, a jak już włączy się menu to i tak następuje kolejne zacięcie płyty (sprawdzane na dwóch różnych odtwarzaczach). Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wymiany owej gry i gdzie musiałbym się w takim razie zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 07:06, Bezi_113 napisał:

Jak długo idzie do Was przelew przez PayU?
Robiłem go z BPH w niedzielę koło godziny 22, do dziś zamówienie ma status ''oczekuje
na zapłatę''.

http://www.payu.pl/dla-sklepow/szeroki-wachlarz-uslug
"BPH - realizacja ONLINE (7.00 - 21.00 w dni robocze)"
Przelew został zautoryzowany dziś o 10:00, najwcześniej powinien być zautoryzowany o 7:00 - postaram się dowiedzieć, dlaczego to trwało kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 16:22, kryst90 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie ceny tej edycji premium skyrima. Zawsze gry na pc były tańsze
niż na konsole a tutaj bach taka sama jak na pc, ps3 oraz xbox 360. Zrozumiał bym jak
by cena na pc była by gdzieś w okolicach 180zł ale nie aż tyle. Trochę się zawiodłem
bo miałem chęć kupić ale nie za taką cene.

Pytanie do Cenega Poland - to oni wydają tę edycję w Polsce i na wszystkie platformy ustalili jednakową cenę. Być może dlatego, że wersja na PC wciąż się dobrze sprzedaje w cenie premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2012 o 19:23, akne napisał:

7:00 - postaram się dowiedzieć, dlaczego to trwało kilka godzin.

Nie ma potrzeby, dostałem już mail z potwierdzeniem zaksięgowania płatności, po prostu chciałem wiedzieć, czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 22:16, Bezi_113 napisał:


> 7:00 - postaram się dowiedzieć, dlaczego to trwało kilka godzin.
Nie ma potrzeby, dostałem już mail z potwierdzeniem zaksięgowania płatności, po prostu
chciałem wiedzieć, czy wszystko jest w porządku.

Wina leży po stronie Twojego Banku lub PayU. Gdyby takie sytuacje się kiedyś powtórzyły, to napisz do DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Splinter Cell: Blacklist - pre-order pack jeśli kupię to i np. złożę tak jak tam pisze zamówienie na pc to już teraz mi wyślecie ten pre order pack ? Czy dostanę go dopiero razem z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować