Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2013 o 20:00, damianek12385 napisał:

Witam:) Mam takie pytanko, czy w niedalekiej (albo i dalekiej) przyszłości planujecie
otworzyć jakiś punkt odbioru osobistego w Koszalinie? W jedynym jaki do tej pory był
(ActiveJet) już od dłuższego czasu nie można odbierać przesyłek, dlatego wychodzę z takim
zapytaniem :)

Pozdrawiam :))


Tak , planujemy ale niestety firmy ,które były zaninteresowane nie spełniały wymogów jednak cały czas szukamy wiarygodnego Partera do obsługi wydań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 18:36, kacperm napisał:

Mam pytanie bedzie przedsprzedaż konsoli OUYA bo mnie ta konsola bardzo
interesuje

Oficialna strona: http://www.ouya.tv/

Na razie nie wiadomo, kto w Europie to będzie dystrybuować - ale pewnie tylko jacyś giganci detaliczni, w stylu Media Markt albo Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 08:49, akne napisał:

Te edycje, które my oferujemy, są w całości po angielsku - i gra, i elementy.


To dobrze byłoby informować klientów o zmianach w zamówieniu :)
Kiedy zamawiałem tą wersję miała opis "w całości po polsku".

Czy jest to 100% informacja? Wszystkie inne sklepu oferują wersję Survival po polsku. Taką mogą dostać tylko od Cenegi, więc źródło z tego co wiem to samo co Wy. Być może pozostałe sklepy się mylą, nie wiem.

20130213193244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:33, Cymciak napisał:

> Te edycje, które my oferujemy, są w całości po angielsku - i gra, i elementy.

To dobrze byłoby informować klientów o zmianach w zamówieniu :)
Kiedy zamawiałem tą wersję miała opis "w całości po polsku".

Czy jest to 100% informacja? Wszystkie inne sklepu oferują wersję Survival po polsku.
Taką mogą dostać tylko od Cenegi, więc źródło z tego co wiem to samo co Wy. Być może
pozostałe sklepy się mylą, nie wiem.

Faktycznie, Ultima i muve wystawiają wersję polską, a mnie Cenega poinformowała, że my dostaniemy angielską.
Być może to co mają inne sklepy, to ich "twórczość własna", czyli na własną rękę podmienią w pudełku wersję ENG na PL.
Ale wyślę zapytanie do Cenegi po raz kolejny, może coś się znowu zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:33, Cymciak napisał:

> Te edycje, które my oferujemy, są w całości po angielsku - i gra, i elementy.

To dobrze byłoby informować klientów o zmianach w zamówieniu :)
Kiedy zamawiałem tą wersję miała opis "w całości po polsku".

Najpóźniej w poniedziałek poinformujemy klientów mailowo, że Survival i EK, które zamówili u nas, są w angielskiej wersji językowej - dziś dostałam ostateczne potwierdzenie z Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Informujemy, iż w dniu wczorajszym otrzymaliśmy informację od polski dystrybutor gry God of War: Wstąpienie (Sony Computer Entertainment Polska) o zmianie ceny tego tytuł.

W związku z powyższą zmianą, nie będziemy w stanie zaoferować Państwu gry we wcześniejszej cenie i byliśmy zmuszenie do jej podwyższenia. Cena gry została podniesiona w Państwa zamówienia z 199,90 zł do 239,90 zł.


Co to ma znaczyć? Tak się nie traktuje klientów. Zamówienie już anulowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam się do pytania/uwagi kolegi wyżej, w trosce o inne gry które też mogę podrożeć w każdej chwili.


P.S. Czyli "Bądź pewny ile zapłacisz" czy nie.

20130214195214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cena gry została podniesiona w Państwa

Dnia 14.02.2013 o 19:19, kulfonito napisał:

zamówienia z 199,90 zł do 239,90 zł.
Co to ma znaczyć? Tak się nie traktuje klientów. Zamówienie już anulowałem.

Masz rację subiektywnie moim zdaniem, cena jest moim zdaniem subiektywnie kosmicznie wysoka (premiery na PS3 nie kosztowały w ostatnich 2 latach więcej niż 219,90, ale może mnie pamięć myli), ale cena ta została ustalona w oparciu o obecny cennik Sony, który otrzymaliśmy wczoraj/przedwczoraj.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2013 o 19:53, GringoG3 napisał:

P.S. Czyli "Bądź pewny ile zapłacisz" czy nie.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12822
W przypadku pre-orderów cena może ulec zmianie "do ostatniej chwili", czyli mniej więcej najpóźniej 2 tygodnie przed wysyłką.
Starsi wyjadacze pecetowi może przypominają sobie zmianę ceny Spore - to moim zdaniem najbardziej "drastyczny" przypadek zmiany ceny, jaki sobie teraz przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym cenniku z podwyższoną ceną był tylko God of War czy też inne gry? Bo widzę że wzrosła rownież cena the Last of Us ale tylko w Waszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 22:08, Dobos napisał:

Czy w tym cenniku z podwyższoną ceną był tylko God of War czy też inne gry? Bo widzę
że wzrosła rownież cena the Last of Us ale tylko w Waszym sklepie.

Last of Us - identyczna sytuacja jak z GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno zrezygnowaliście z wysyłania gier w dużych kartonowych pudłach na rzecz zwykłych kopert kurierskich (nawet nie bąbelkowych), prawda to?
Jak z bezpieczeństwem takiej przesyłki? Może jakieś zdjęcie jak to wygląda? Gry często do mnie dochodzą w uszkodzonych pudełkach nawet przy dobrym zapakowaniu, a tutaj gra wrzucona w zwykłą kopertę? Bardzo mnie to niepokoi i chyba zrezygnuję z pre-orderu. Nie chciałbym otrzymać gry całej połamanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:58, Professor_Chaos napisał:

Podobno zrezygnowaliście z wysyłania gier w dużych kartonowych pudłach na rzecz zwykłych
kopert kurierskich (nawet nie bąbelkowych), prawda to?
Jak z bezpieczeństwem takiej przesyłki? Może jakieś zdjęcie jak to wygląda? Gry często
do mnie dochodzą w uszkodzonych pudełkach nawet przy dobrym zapakowaniu, a tutaj gra
wrzucona w zwykłą kopertę? Bardzo mnie to niepokoi i chyba zrezygnuję z pre-orderu. Nie
chciałbym otrzymać gry całej połamanej.

Wysyłamy w dużych kartonach z przekładką (blokadą do dna) lub w małych kartonach, ręcznie składanych w ten sposób, że gra jest opakowana "na wymiar" - bez luzu, usztywniona.
Nie przypominam sobie żadnej reklamacji na towar uszkodzony przez niewłaściwe opakowanie - u nas zamawiałeś te gry, o których piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 16:11, akne napisał:

> Podobno zrezygnowaliście z wysyłania gier w dużych kartonowych pudłach na rzecz
zwykłych
> kopert kurierskich (nawet nie bąbelkowych), prawda to?
> Jak z bezpieczeństwem takiej przesyłki? Może jakieś zdjęcie jak to wygląda? Gry
często
> do mnie dochodzą w uszkodzonych pudełkach nawet przy dobrym zapakowaniu, a tutaj
gra
> wrzucona w zwykłą kopertę? Bardzo mnie to niepokoi i chyba zrezygnuję z pre-orderu.
Nie
> chciałbym otrzymać gry całej połamanej.
Wysyłamy w dużych kartonach z przekładką (blokadą do dna) lub w małych kartonach, ręcznie
składanych w ten sposób, że gra jest opakowana "na wymiar" - bez luzu, usztywniona.
Nie przypominam sobie żadnej reklamacji na towar uszkodzony przez niewłaściwe opakowanie
- u nas zamawiałeś te gry, o których piszesz?

Nie, nie u Was. Pytam dla pewności bo wina leży ewidentnie po stronie firm przewozowych. A im mniej bezpiecznie towar zapakowany, tym większe ryzyko uszkodzenia. Trochę się uspokoiłem, dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2013 o 16:30, Professor_Chaos napisał:

Nie, nie u Was. Pytam dla pewności bo wina leży ewidentnie po stronie firm przewozowych.
A im mniej bezpiecznie towar zapakowany, tym większe ryzyko uszkodzenia. Trochę się uspokoiłem,
dziękuję za odpowiedź.

Bardzo ostrożnym osobom sugeruję wybranie odbioru osobistego - wtedy można grę obejrzeć na spokojnie (bez oddechu kuriera na grzbiecie ;)
My sobie nie możemy pozwolić na wysyłanie towaru w byle jakich opakowaniach - przy takiej skali ilości zamówień to byłaby pozorna oszczędność, skoro towar docierałby do klientów uszkodzony.
Za to niektórzy wydawcy czasami oszczędzają - np. pakują dwie płyty do pudełka przeznaczonego na jedną, zaczepy wtedy mogą puścić, a płyta luzem lata. Na szczęście takich reklamacji jest promil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać w jaki sposób wygląda ściąganie gier Milestone z dystrybucji elektronicznej? To jasne, że wszystkie gry z oferty cyfrowej wydawane przez EA aktywują się na Origin, a jak jest w tym wypadku? Po opisie wnioskuje, że dostarczacie link i klucz do nobox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 20:27, Herr_Pietrus napisał:

Chciałem zapytać w jaki sposób wygląda ściąganie gier Milestone z dystrybucji elektronicznej?
To jasne, że wszystkie gry z oferty cyfrowej wydawane przez EA aktywują się na Origin,
a jak jest w tym wypadku? Po opisie wnioskuje, że dostarczacie link i klucz do nobox?

Stworzyliśmy osobny wątek odnośnie dystrybucji cyfrowej - zadaj proszę to pytanie Patrykowi bezpośrednio:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81832&u=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w przypadku SimCity wersji cyfrowej jest mozliwa platnosc zwyklym przelewem bankowym ? Bo takowy przelew troche zajmuje a niby w opisie produktu jest zaznaczone ze tylko przelewy elektroniczne i karty w ciagu 24 godzin sa akceptowane ale przy skladaniu zamowienia wszystkie mozliwosci sa dostepne ...
Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem u Was grę w wersji cyfrowej. Battlefield 3 Premium Edition. Gra była prezentem dla chorego kolegi, który leży w szpitalu. Kupiłem kod produktu. Okazało się po tygodniu kiedy pojechałem do kolegi wraz ze znajomym, że wy sprzedaliście mi kod do Battlefield Limted Edition... A to różnica ogromna !!! Nie ma dostępu do wszystkich dodatków jakie są w Premium !!! To jest oszustwo !!! Nr zamówienia WV01341346 Kupiłem od Was grę, która się nie zgadza z Waszym opisem !!! Moje nazwisko Łukasz Latkowski. Teraz ja chcę zwrotu pieniędzy, bo w sklepie Origin ta wersja jest za 89 zł, a nie jak u Was za 129,90 zł !!! Weźcie sobie ten kod produktu i oddajcie mi pieniądze oszuści !!! Mam potwierdzenie na mailu. Nie wymigacie się !!! Jeśli mi nie oddacie pieniędzy, to sprawa trafi do rzecznika praw konsumenta !!! Proszę o natychmiastowy odzew !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować