Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam, mam krótkie Pytanko :) Kiedyś mieliście super promocję na punkty Bioware, jest szansa na powtórzenie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytac jak wygląda realizacja zamówień złożonych w dniu premiery.... czy będą one realizowane w ciągu tego samego dnia czy w jakimś dłuższym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 10:52, akne napisał:

Edycja Kolekcjonerska SimCity jest dostępna w Polsce wyłącznie w sieciach Media Markt
i Saturn - taką informację otrzymałam od EA.


Czy Edycja Kolekcjonerska nowego SimCity to to samo, co Edycja Limitowana? Jeżeli nie, to na czym polega różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 09:52, Haharek napisał:

Chciałbym się zapytac jak wygląda realizacja zamówień złożonych w dniu premiery.... czy
będą one realizowane w ciągu tego samego dnia czy w jakimś dłuższym okresie

Jeśli składasz zamówienie na towar, który jest dostępny w naszym magazynie, to zamówienie wysyłamy po wpłynięciu płatności za nie lub po jego potwierdzeniu, w dni robocze, od 7:30 do 16:30, z dostawą na następny dzień roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:57, skodr napisał:

Witam, mam krótkie Pytanko :) Kiedyś mieliście super promocję na punkty Bioware, jest
szansa na powtórzenie tego?

Niestety nie, prosiłam EA wielokrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet :)

Oby sklep się rozwijał po Twojej myśli, klienci byli wyrozumiali i mili, dostawcy czasowi i słowni, a Tobie przełożeni szykowali awansy i podwyżki :)
A tak przede wszystkim to zdrowia i szczęścia bo to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 08:42, Phobos_s napisał:

Aniu,

Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet :)

Oby sklep się rozwijał po Twojej myśli, klienci byli wyrozumiali i mili, dostawcy czasowi
i słowni, a Tobie przełożeni szykowali awansy i podwyżki :)
A tak przede wszystkim to zdrowia i szczęścia bo to najważniejsze :)


Dzięki :)
Z tego wszystkiego to najbardziej prawdopodobne jest słowo "najważniejsze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie w sprawie wysyłki kolekcjonerki Heart of the Swarm - którą informację z listy zamówień należy brać pod uwagę? W spisie zamówień jest napisane, że zamówienie wysłane, ale po pokazaniu szczegółów cały czas pisze "pakowanie i przygotowanie do wysyłki", a termin dostawy jest na 12.3.2013 - 13.3.2013. Mam nadzieję, że nie oznacza to dwóch dni opóźnienia (na serwerach dodatek jest odblokowany po północy), tylko niecały jeden i gra dojdzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bland pobierania kodu gry po zrealizowaniu transakcji

a mianowicie - zamowienie zrealizowane - oplacone - mozliwosc pobrania kodu jest jednak pobiera sie pusty plik key.txt o wielkosci 0 bajtow - pusty w srodku ??? jakis sposob rozwaizania problemu ??? bo to tak troche nie powazne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z informacjq firmy kurierskiej po sprawdzeniu stanu przesylki, Starcrafta otrzymam jutro. Chyba po raz.ostatni zamawiam cos w preorderze poniewaz mija to sie z celem. Preorder powinno sie otrzymac nawet 1 dzien.przed premiera a nie 1-2 dni PO premierze. Jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 12:34, PiotrFelczak napisał:

witam, czy jest szansa ze kolekcjonerki starcrafta.dotra dzis do klientow?

Zamówienia na SC II HoS wysłaliśmy wczoraj z dostawą na dziś, ale w systemie Schenkera widzę teraz, że paczka nie została dostarczona dziś ("Nie dostarczono Zamknięte lub wakacje 2013-03-12 18:30")
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tej firmy kurierskiej, to napisz proszę do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:44, Arcling napisał:

Takie pytanie w sprawie wysyłki kolekcjonerki Heart of the Swarm - którą informację z
listy zamówień należy brać pod uwagę? W spisie zamówień jest napisane, że zamówienie
wysłane, ale po pokazaniu szczegółów cały czas pisze "pakowanie i przygotowanie do wysyłki",
a termin dostawy jest na 12.3.2013 - 13.3.2013. Mam nadzieję, że nie oznacza to dwóch
dni opóźnienia (na serwerach dodatek jest odblokowany po północy), tylko niecały jeden
i gra dojdzie jutro.

Widzę, że paczkę odebrałeś dziś:
Delivered On:
Tuesday, 12.03.2013 at 12:14
Nasz system czasami głupieje przy dużych wysyłkach i pokazuje taką "dwudniową" datę doręczenia - wiążący jest numer listu przewozowego, ale chyba za późno się zaciągnął z systemu Action (magazynu), stąd 12/13.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 09:15, mrozik21 napisał:

bland pobierania kodu gry po zrealizowaniu transakcji

a mianowicie - zamowienie zrealizowane - oplacone - mozliwosc pobrania kodu jest jednak
pobiera sie pusty plik key.txt o wielkosci 0 bajtow - pusty w srodku ??? jakis sposob
rozwaizania problemu ??? bo to tak troche nie powazne :/

Nie widzę żadnego zamówienia pod Twoim nickiem na gramie - składałeś je jako "gość"?
Jeśli złożyłeś zamówienie na SC II HoS - klucz, to dziś około 10:00 klucze zostały udostępnione do pobrania.
Jeśli złożyłeś zamówienie na inny produkt, to napisz proszę do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 12:42, PiotrFelczak napisał:

zgodnie z informacjq firmy kurierskiej po sprawdzeniu stanu przesylki, Starcrafta otrzymam
jutro. Chyba po raz.ostatni zamawiam cos w preorderze poniewaz mija to sie z celem. Preorder
powinno sie otrzymac nawet 1 dzien.przed premiera a nie 1-2 dni PO premierze. Jestem
zawiedziony.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=12887
Paczka powinna zostać do Ciebie dostarczona dziś.
Z systemu Schenkera wynika, że kurier nie zastał dziś nikogo pod podanym adresem.
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do tej firmy kurierskiej, to napisz proszę do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
Na początku współpracy z Schenkerem było trochę takich przypadków, że kurierzy się nie wyrabiali z dostawą, ale interweniowaliśmy i sytuacja uległa poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 19:31, akne napisał:

Widzę, że paczkę odebrałeś dziś:
Delivered On:
Tuesday, 12.03.2013 at 12:14
Nasz system czasami głupieje przy dużych wysyłkach i pokazuje taką "dwudniową" datę doręczenia
- wiążący jest numer listu przewozowego, ale chyba za późno się zaciągnął z systemu Action
(magazynu), stąd 12/13.03.

Potwierdzam, paczka dzisiaj przyszła po 12. Wyszło na to, że jedynie system błędnie pokazywał wciąż "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się wam w systemie rozsyłania SMSów sypnęło. SMS szedł do mnie jakieś 4h (podobno nie byłem pierwszy z takim problemem). Śmieszne w tym jest to, że dostałem go chyba zaraz po tym jak wyszedłem z grą ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 09:02, logray napisał:

Coś się wam w systemie rozsyłania SMSów sypnęło. SMS szedł do mnie jakieś 4h (podobno
nie byłem pierwszy z takim problemem). Śmieszne w tym jest to, że dostałem go chyba zaraz
po tym jak wyszedłem z grą ze sklepu.

Już to zgłaszam do Krzyśka, który opiekuje się punktami odbioru. Dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować