Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 13:00, skodr napisał:

Widzę, że do waszej dystrybucji cyfrowej trafiło wiele gier które w Polsce nie znalazło
wydawcy wiec może są jakieś szanse i na ten?

Wysłałam właśnie zapytanie do Patryka, który zajmuje się u nas dystrybucją cyfrową - odpisze Ci dziś/jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 13:00, skodr napisał:

Mam jednak pytanie w sprawie dystrybucji cyfrowej (lub tez pudełkowej ale wątpię by ta
gra się pojawiła w takiej edycji w Polsce), z góry przepraszam jeżeli takie pytanie już
zadawałem kiedyś ale zapomniałem :(

Chciałem się zapytać czy w sklepie gram.pl będzie dostępna gra Ghostbusters The Video
Game, poluję na ten tytuł od dłuższego czasu i niestety jedynie gdzie go znalazłem to
na CDP, dokładnie to chodzi mi o tę część:
https://cdp.pl/gry/ghostbusters-the-video-game

Oczywiście mógłbym kupić to w ich sklepie ale mam problemy z tym sklepem wieczne no i
pobieranie jest uciążliwe.

Widzę, że do waszej dystrybucji cyfrowej trafiło wiele gier które w Polsce nie znalazło
wydawcy wiec może są jakieś szanse i na ten?


Tak jak najbardziej będzie u nas w ofercie w ciagu najbliższych miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może szansa na to, że będzie dostepny SKyrim Dawnguard? Bardzo mi zależy na tym dodatku, a nigdzie nie mogę znaleźć do kupienia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 21:26, Fafiq7 napisał:

Czy jest może szansa na to, że będzie dostepny SKyrim Dawnguard? Bardzo mi zależy na
tym dodatku, a nigdzie nie mogę znaleźć do kupienia.. :(

Niestety od kilku miesięcy nakład wyczerpany u polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

23 kwietnia zamówiłem NFS MW (2012) z odbiorem w punkcie.
Wczoraj dostałem maila, że gra została wysłana do tego punktu i dzisiaj miała być.
O której godzinie mogę się zbierać by iść po odbiór? Myślałem, że zajadę po drodze z pracy a tu guzik, sms z potwierdzeniem nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 15:04, Citkowsky napisał:

>>........

23 kwietnia zamówiłem NFS MW (2012) z odbiorem w punkcie.
Wczoraj dostałem maila, że gra została wysłana do tego punktu i dzisiaj miała być.
O której godzinie mogę się zbierać by iść po odbiór? Myślałem, że zajadę po drodze z
pracy a tu guzik, sms z potwierdzeniem nie przyszedł.

Napisz proszę do DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
Generalnie w pilnych sprawach dzwońcie i piszcie do DOK, bo nie zawsze mam czas zajrzeć na forum w ciągu dnia.

Są różne powody w/w sytuacji: czasami zapycha się system mailingowy, czasami punkt nie oznaczy zamówienia jako gotowe do odbioru. To raczej rzadkie sytuacje, ale się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu!
Mam takie jakby zapytanie. Czy w najbliższym czasie będzie można jakoś szybko w dużej ilości względnie łatwo dostać kody rabatowe w waszym sklepie? Pytam się bo jakby nie patrzeć to wszystkie setki kodów które dostałem za lol.gram.pl tak trochę zużyłem, a od dawna nowych nie dajecie :(
Jako iż zbliża się sezon ogórkowy i pewnie jakieś wyprzedaże z jesieni się szykują, pewnie bym coś kupił, ale mój portfel ostatnio zrobił się bardzo nerwowy i mocno gryzie gdy chcę włożyć do niego rękę. Myślę że właśnie jakimś takim kodem rabatowym udało by go się udobruchać. Kto wie, zawsze działało.

20130429011834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 01:18, khizbu napisał:

Pani Aniu!
Mam takie jakby zapytanie. Czy w najbliższym czasie będzie można jakoś szybko w dużej
ilości względnie łatwo dostać kody rabatowe w waszym sklepie? Pytam się bo jakby nie
patrzeć to wszystkie setki kodów które dostałem za lol.gram.pl tak trochę zużyłem, a
od dawna nowych nie dajecie :(
Jako iż zbliża się sezon ogórkowy i pewnie jakieś wyprzedaże z jesieni się szykują, pewnie
bym coś kupił, ale mój portfel ostatnio zrobił się bardzo nerwowy i mocno gryzie gdy
chcę włożyć do niego rękę. Myślę że właśnie jakimś takim kodem rabatowym udało by go
się udobruchać. Kto wie, zawsze działało.


Śliczny załącznik :)
Mam nadzieję, że może w tym roku sklep gram.pl będzie miał swój program lojalnościowy (a co, wolno mi mieć nadzieję) i wtedy kody rabatowe będą jego częścią.
Póki co pozostają konkursy, w których te kody są nagrodami - ale to nie moja działka - napisz proszę maila na ekipa małpa gram.pl, czy szykują się jakieś konkursy z kodami rabatowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem si zapytać o produkt Skyrim: Dawnguard. Widzę, że wyżej ktoś już o to pytał, jednak swoje pytanie sformułuję nieco inaczej: Czy wiadomo może, kiedy będzie on dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 22:11, Wicon napisał:

Chciałem si zapytać o produkt Skyrim: Dawnguard. Widzę, że wyżej ktoś już o to pytał,
jednak swoje pytanie sformułuję nieco inaczej: Czy wiadomo może, kiedy będzie on dostępny?

Ostatnia informacja, jaką uzyskałam z Cenegi, brzmiała: nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu, macie może kontakt z Ubisoftem w sprawie Edycji Kolekcjonerskich Watch Dogs? Wiadomo czy będą one limitowane i w jak wysokiej cenie Gram.pl będzie je sprzedawać? Fajnie by było także dowiedzieć się na jakie platformy można będzie złożyć pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 16:07, wojcio102 napisał:

Pani Aniu, macie może kontakt z Ubisoftem w sprawie Edycji Kolekcjonerskich Watch Dogs?
Wiadomo czy będą one limitowane i w jak wysokiej cenie Gram.pl będzie je sprzedawać?
Fajnie by było także dowiedzieć się na jakie platformy można będzie złożyć pre-order
:)

Ubisoft na bieżąco nas informuje o ofertach na kolektorki.
Do premiery WD jeszcze trochę czasu, myślę, że w maju ofertę dostaniemy i odpalimy pre-oder.
Zaprenumeruj nasz newsletter (w ustawieniach konta), to dostaniesz mailem informację, kiedy odpalimy pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 18:17, Kaskaderos napisał:

Czy sklepie gram.pl do pre-ordera gry Company of Heroes 2 będą dorzucone dodatki takie
jak na platformie Steam?
http://store.steampowered.com/app/231430

Na razie Cenega (polski wydawca tej gry) nie potwierdziła oficjalnie daty wydania, ceny i wersji językowej, więc odnośnie bonusów też musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak ciężko u nas w kraju z dostępnością The Last of Us w Edycji Ellie? Dostać ją można tylko w jednym sklepie, a reszta, w tym Gram.pl, sprzedaje wyłącznie Edycję Joela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 19:52, wojcio102 napisał:

Czemu tak ciężko u nas w kraju z dostępnością The Last of Us w Edycji Ellie? Dostać ją
można tylko w jednym sklepie, a reszta, w tym Gram.pl, sprzedaje wyłącznie Edycję Joela.

Z tego co pamiętam (a w gramie zajmuję się tylko grami na PC), to polskie Sony oferuje na nasz rynek tylko Edycję Joela.
Ale poczekaj proszę do 06.05 (jutro nie pracujemy), to kolega od gier konsolowych odpisze Ci na abzie wiadomości z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Pani Aniu ! zgłaszam sie tutaj z zapytaniem czy może xbox 360 będziemy dostępny z grą call of duty ghosts jak to bylo z call of duty black ops 2 ? + czy planujecie moze jakies promocje na xbox 4gb ? z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz i za brak jakichkolwiek polskich znakow przepraszam ale pisze na laptopie do ktorego nie jestem przyzwyczajony bo uzywam pc na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2013 o 18:23, akne napisał:

Na razie Cenega (polski wydawca tej gry) nie potwierdziła oficjalnie daty wydania, ceny
i wersji językowej, więc odnośnie bonusów też musimy poczekać.


A czy na pewno wydaje to Cenega? W tak zwanym międzyczasie zmienił sie światowy wydawca z THQ na SEGE, a jak wiadomo w Polsce gry SEGI wydaje CDP, a nie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 00:33, Leszku12 napisał:

Droga Pani Aniu ! zgłaszam sie tutaj z zapytaniem czy może xbox 360 będziemy dostępny
z grą call of duty ghosts jak to bylo z call of duty black ops 2 ? + czy planujecie moze
jakies promocje na xbox 4gb ? z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz i za brak jakichkolwiek
polskich znakow przepraszam ale pisze na laptopie do ktorego nie jestem przyzwyczajony
bo uzywam pc na codzien

Zestawy z nowym Call of Duty - pewnie za kilka miesięcy coś będzie wiadomo, do premiery gry jeszcze trochę.
Promocje na 4GB - myślę, że niebawem, w związku z zapowiedzią nowej maszyny.
Zestawy, promocje - to zależy od producentów sprzętu, nie mamy na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować