Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2013 o 17:26, Donalt napisał:

Witam! Zamówiłem pre-order gry Company of Heroes 2 i nie otrzymałem zawartych z grą bonusów
tj. dodatkowych generałów po obu stronach konfliktu, ani też nowych skórek ( po 1 dla
frakcji ). Theatre of War działa prawidłowo. Zwracam też uwagę, że otrzymałem grę w angielskiej
wersji językowej, a nie w polskiej. Zamówiłem "Company of Heroes 2 + bonusy - wersja
cyfrowa" ok. tydzień przed premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą w ofercie sklepu wiedźmińskie puzzle jako osobny produkt? Na razie widzę tylko zestawy z grą, którą posiadam i nie mam komu sprezentować kolejnego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:50, Gromo napisał:

Ponawiam swoje pytanie odnośnie dostepności gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Wiadomo,
kiedy ta gra będzie dostępna w Waszym sklepie? Nigdzie w sieci nie mogę jest znaleźć,
a bardzo mi zależy na jej zakupie.


Starcraft II: Heart of the Swarm powinien pojawić się ponownie w ofercie w połowie lipca, prawdopodobnie w okolicach 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 15:54, damlon napisał:

Czy będą w ofercie sklepu wiedźmińskie puzzle jako osobny produkt? Na razie widzę tylko
zestawy z grą, którą posiadam i nie mam komu sprezentować kolejnego egzemplarza.


Tak, chcemy żeby puzzle wiedźmińskie pojawiły się w ofercie sklepu. Myślę, że w przyszłym tygodniu powinienem mieć konkretniejsze informacje kiedy to nastąpi oraz w jakiej cenie będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy jeszcze jest dostepny w sklepie dysk do konsoli xbox 320gb, czy jest to oryginalna wersja microsoftu?
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie najlepsze miejsce, bo to nie Cenega, ale szczerze mówiąc nie wiem, gdzie indziej zadać to pytanie.

Mam zamówione GTA V na PS3 na gramie i na brytyjskim Zavvi. Moje pytanie brzmi: czy w polskiej wersji GTA V będzie możliwość zmiany napisów na angielskie? Wiem, że gry AC zawsze maja wszystkie napisy i menusy po polsku bez możliwości zmiany, a to mnie bardzo drażni bo posługuje się angielskim bardzo dobrze i wole mieć wszystko w jednym języku. Czy mogę spokojnie wziąć edycją specjalną GTA V w Polsce i mieć pewność, że będzie w całości po angielsku, a polonizacja jest tylko opcjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym się dowiedzieć czy Assassin''s Creed IV: Black Flag Skull Edition będzie dostępna w sklepie gram.pl? Nie widziałem nigdzie informacji o wyłączności na tę edycję, a żaden sklep w Polsce jej nie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 14:50, Garadon napisał:

Wiem, że to nie najlepsze miejsce, bo to nie Cenega, ale szczerze mówiąc nie wiem, gdzie
indziej zadać to pytanie.


Na przykład tutaj:

http://muve.pl/kontakt

Muve to sklep Cenegi, pisząc/dzwoniąc do nich powinieneś się wszystkiego dowiedzieć (choć, jak to Cenega, często sami przez większość czasu nie wiedzą jaką wersję wydadzą ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zniknięcie z kart Total War: Rome 2 informacji o DLC Pakiet kultur greckich oznacza, ze kupujac na gram.pl z jakiegoś powodu nei otrzyma się tego dodatku cyz to jakiś błąd w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pre-order Total War Rome 2 wersja cyfrowa zawiera dodatek DLC tj. Greek pack? Na stronie produktu nie ma takiej informacji.
Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować