Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kryzys wśród brytyjskich deweloperów pogłębia się?

15 postów w tym temacie

Zaitsev

Głosy mówiące o złej sytuacji wyspiarskich deweloperów gier nabierają na sile. Niedawno mówiła o tym Tiga, a dziś także i studio Bizzare Creations, któremu najwidoczniej również coraz ciężej utrzymać się w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj cały tekst "Kryzys wśród brytyjskich deweloperów pogłębia się?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tej blondynce wabiącej nóżką z pończoszką, żaden zdrowy mężczyzna nie odmówi pomocy. Dla mnie to nawet honor, by stanąć na wysokości zadania, wobec oczekiwań kobiety w potrzebie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wlasciwie taka tendencja anielskich deweloperow, zawsze nie potrafia docenic swojej pracy, a teraz jeszcze Kanda...
(przepraszam za brak polskich znakow, ale jestem za granica i pisze z laptopa bez polskiego Windowsa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:41, Szymon131 napisał:

(przepraszam za brak polskich znakow, ale jestem za granica i pisze z laptopa bez polskiego
Windowsa)


Nie mogę się powstrzymać od zwrócenia uwagi jak bardzo Windowsy są przyjazne dla użytkownika. :D

A wracając do tematu jestem ciekaw, czy są jakieś różnice pomiędzy wpływem angielskiego deszczu a kanadyjskiej pogody na pomysłowość deweloperów. W każdym razie ważne, że się kręci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z brytyjskich studiów to kojarzę tylko Codemasters :) Ale jeżeli rząd Kanady oferuje jakieś dotacje, to rządy innych krajów powinni zrobić coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować