Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowała oficjalna strona gry The Sims 3

31 postów w tym temacie

pepsi

Witryna poświęcona grze The Sims 3 ukazała się w pełnej krasie i kilkunastu wersjach językowych (w tym polskiej). Można na niej znaleźć wiele informacji dotyczących samej produkcji (w większości były już one znane wcześniej), a także pierwsze obrazki. Premiera gry nastąpi w 2009 roku.

Przeczytaj cały tekst "Wystartowała oficjalna strona gry The Sims 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jak tasiemiec! Prawdziwy tytuł to zapewne TheSIMS3: Moda na sukces. Przekleństwo każdego posiadacza młodszej siostry :sick: na szczęście mnie to nie dotyczy :-P

Tak na marginesie, taka ciekawostka:
-ponoć wszystkie odcinki mody na sukces zajmują koło 4TB
-obejrzenie wszystkich odcinków po kolei zajęłoby około 15lat

Znalezione info jest pewnie z lekkim przekąsem :] No i przepraszam za offtopic. Jednak strzeżcie się mody na sukces jak i simsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:01, Half-Devil napisał:

Podobno w trójce będzie mini - gierka o robieniu dzieci. Będzie się sterowało plemnikiem...

...
A będzie mini gra o wydalaniu niepotrzebnych organizmowi resztek posiłku?
:)
Swoją drogą, straszny tasiemiec się zrobił z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims 3 można było się spodziewać ale czy gra nie będzie nudziła to się okaże. W każdym bądź razie czekam na tę grę. Mam nadzieję, że twórcy wprowadzą dużo nowości i bardziej grę dopracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, jaki Wy macie opóźniony zapłon ... Przecież płacicie ludziom za pisanie tych newsów, to dlaczego Ci ludzie się kompletnie nie starają i olewają wszystko? Zamieszczane info na gram.pl są zawsze ze znacznym opóźnieniem w stosunku do innych POLSKICH portali nie mówiąc o zagranicznych :) Trochę wstyd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sferis
Ja jeszcze nie zapłaciłem ani grosza ludziom, którzy piszą te newsy i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób Ty im płacisz ?

Ciekawe jaka będzie cena TS3... 200 zł ? Ile będie dodatków ? Tyle samo co do poprzednich części czy jeszcze więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, to ja już z niecierpilowością oczekuję na dodatki. xD A na poważnie, to mnie najbardziej przeraża, że się na Simsy ogólnie narzeka, a one się oszałamiająco sprzedają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja musze powiedziec ze wrecz uwielbiam Simsy. Szczerze!
Im mniej moje mlodsze siostry siedza przy necie tym mniej mi laguja CS-a. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 08:53, Darkstar181 napisał:

Wiecie kiedy wyjdzie Duke Nukem Forever? Dzień po premierze ostatniej część bądź dodatku do The Sims.

Tego jeszcze nie słyszałem. :P
Ja jakoś lubię Simsy. Moja kuzynka mieszkająca w tym samym mieście, co ja, od zawsze je kupowała i ma wszystkie części (jak i dodatki do) tej gry. Dlatego czuję jakąś sympatię do tej serii. :)
Chciałbym, by w The Sims 3 była możliwość założenia własnej rodziny z kimś przez... Internet. Wobraźcie sobie - przychodzimy do domu (w grze od course :P), a tam czeka posiłek przygotowany przez naszą drugą połówkę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każda gra EA- pierwsza częśc się sprzedała, to naróbmy kup sequeli poprawiając trochę grafikę/gameplay/nic.
Patrz:serie takie jak FIFA, NFS i lista się ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować