Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowała oficjalna strona gry The Sims 3

31 postów w tym temacie

Wpierw byłem negatywnie nastawiony na trzecią część gry...ale po przeczytaniu zapowiedzi w CDA i zobaczeniu paru screenów nagle zmieniłem zdanie. Fakt, że przy drugiej części zatrzymałem się przy dodatku "Własny Biznes", bo dalej zwyczajnie już nie chciało mi się kupować tych dodatków, kiedy to o wiele ciekawszych gier wychodziło. No w każdym razie The Sims 3 chyba kupie jak wyjdzie ;], mam tylko nadzieje, że nie zrobią tu nagle wymagań z kosmosu, bo niby grafika się polepszyła, ale nie jest tak piękna jak ta z UT3 lub z HL2 ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest podobnie jak z Gawełkiem. Na początku trochę mnie wiadomość o trzeciej odsłonie tego cyklu odrzuciła, ale teraz się powoli przekonuje. Może będę jeszcze bardziej po zwiedzeniu tej strony...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom widzę grafika jak z dwójki ... i widzę że panowie lecą na kasę ... bo PO CO robić kolejny denny dodatek jak można zrobić THE SIMS 3 (w którym będzie 1424124 dodatków do 2), bo to przecież lepiej wygląda a i dzieci neo które kupią tą grę nie zabraknie wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś fajnego wyjdzie? Coś miks RPG? :P A nie tylko bez przerwy siedzenie w domu z naszymi Simsami, jak to było w poprzednich częściach.
"Przygotuj się na wydawanie pieniędzy na dodatki bez końca!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 08:48, 88Bonzo napisał:

Ta gra jest jak tasiemiec! Prawdziwy tytuł to zapewne TheSIMS3: Moda na sukces. Przekleństwo
każdego posiadacza młodszej siostry :sick: na szczęście mnie to nie dotyczy :-P

Tak na marginesie, taka ciekawostka:
-ponoć wszystkie odcinki mody na sukces zajmują koło 4TB
-obejrzenie wszystkich odcinków po kolei zajęłoby około 15lat

Znalezione info jest pewnie z lekkim przekąsem :] No i przepraszam za offtopic. Jednak
strzeżcie się mody na sukces jak i simsów :D



Hehe zgadzam się z Tobą w sprawie tych simsów one będą się Ciągnąc no on stop daje sobie ręke uciąć że po roku czasu wyjdzie The Sims 4 a do niego znów pełno dodatków:

PS: na szczęście nie mam siostry ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIMS 3 PROBLEM! Znikający sąsiedzi! POMOCY!


Witam! Gram w Sims 3 od rana jednoosobową rodzinką - Kowalski. Po kilku godzinach rozgrywki postanowilem stworzyc inna rodzine (rodzina NOWAK) i wprowadzić ją naprzeciwko rodziny Kowalski -tak żeby mieć po prostu sąsiadów. (gram rodziną Kowalski jako główną). Wszystko byłoby by super gdyby nie PROBLEM!!!. Rodzina NOWAK po kilku-kilunastu simo-godzinach znika z tego domu do ktorego ja wprowadzilem. Grajac jako Kowalski , trzymam kursor na drzwiach rodziny Nowak i powiedzmy do godziny 00:00 czasu gry widze opcje "odwiedz rodzine Nowak" ale pozniej nagle dom staje sie pusty jakby rodzina Nowak nigdy tam nie mieszkała. Oczywiscie opcja odwiedzin automatycznie przestaje byc mozliwa.
Czy ktoś ma podobny problem? Czy ktos moglby powiedziec dlaczego tak sie robi, dlaczego rodziny znikaja. Co zrobic zeby nie znikaly? Probowalem kilkakrotnie i za kazdym razem po niecalym jednym simowym dniu nowa rodzina (jako sasiedzi z okolicy) znikala z domu.
PS: mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować