Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Można zamawiać oficjalne repliki Frostmourne'a

78 postów w tym temacie

Miecz z pewnością wygląda przepięknie i wątpię czy chociaż jeden egzemplarz z serii ostanie się w magazynie... Natomiast wszystkich obawiających się o to, czy to "bezpieczna" rzecz uprzedzę, że jest on tępy jak maczuga ogra, właśnie ze względów bezpieczeństwa. Nikt nie sprzedałby w USA nikomu ostrego miecza, bo w krótkim czasie pozwy sądowe o odszkodowania za skaleczenia (lub gorzej) wykończyłyby producenta. To już taki kraj jest. Wątpię też, czy dałoby się ten miecz naostrzyć bez zniszczenia go, więc jedyne obrażenia, jakie można nim wywołać, to albo nabijając kogoś nań, tudzież po prostu bijąc jak maczugą... ;) Fakt faktem - piękna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sam Fisher5
na oficjalnej stronie tego scyzoryka jest kilka zdjec na ktorych mozna zobaczyc, ze nie jest naostrzony. klinga jest dosyc gruba, ale byc moze sie nadawac do naostrzenia.

druga sprawa, co do Waszych obaw o zlym zastosowaniu miecza - no moim zdaniem byloby ciezko nim pomachac ze wzgledu na te 3 pierscienie na rekojsci z tymi wystajacymi ''guzikami''.... ale dla chcacego nic trudnego, bedzie chcial pomachac to pomacha

chcialbym miec takie cacuszko w domu, ale ta ceenaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili w WoW-ie turniej, którego zwycięzca wygrywałby Ostrze Mrozu, to by się dopiero działo!!

Ten "news" można było przeczytać parę dni temu na temacie Warcraft 3 The Frozen Throne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:44, nitz napisał:

tak jednakze troche stary post bo zeby dolaczyc trza wylozyc 429 i to jest edycja limitowana
(100 sztuk)

na stronie produktu jest podana cena 379 USD więc nie wiem, skąd wziąłeś to 429... Może z kosztami wysyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gadżet świetny, świetnie by się prezentował na ścianie. Co do walki to nie nadaje się, prawdopodobnie klinga jest za ciężka w stosunku do ostrza. Ale wykonanie naprawdę ładne, podoba mi się. Ciekawe, czy zobaczę to gdzieś u nas na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dziwię się tak wielką ilością komentarzy - przecież to nic takiego! Od dawna można kupować różne repliki znanych mieczy (z filmów, czy gier). Sam mam w domu dwa miecze (porządne, półtora ręczny i krótki) i trenuję się w sztuce władania nimi.
A teraz wyskakuje tysiąc postów typu "Ja chcę!" (to akurat było dobre, ukłony dla fana Monty Python''a ;-)). Jeżeli komuś naprawdę tak zależy na posiadaniu własnego miecza, to z pewnością już od dawna go szuka i to takiego, który dałoby się trzymać w ręce (te pierścienie na tym mieczu...). A jak ktoś nagle doznaje olśnienia "Chcę miecz!", oznacza to, że równie szybko pomyśli "Nie chcę!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:52, arekskate napisał:

Nie no gadżet świetny, świetnie by się prezentował na ścianie. Co do walki to nie nadaje
się, prawdopodobnie klinga jest za ciężka w stosunku do ostrza. Ale wykonanie naprawdę
ładne, podoba mi się. Ciekawe, czy zobaczę to gdzieś u nas na Allegro?


Taa, klinga za ciężka w stosunku do ostrza mówisz? To ciekawe biorąc pod uwagę, że klinga (zwana także głownią lub brzeszczotem) to właśnie to co zwykło się nazywać ostrzem ;). Zapewne miałeś na myśli rękojeść i rozbudowany w tym przypadku jelec ;).

Sam miecz prezentuje się wspaniale, naprawdę dzieło sztuki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos kosztów... chciałem sobie zamówić ten miecz. Niestety do Polski wysyłka Fedex''em kosztuje ponad 500$(sama wysyłka!) UPSem zaś od 800 do 1500$... i naprawde nie mam ZIELONEGO pojęcia dlaczego są one AŻ tak wysokie... Ponieważ gdyby nie one, to już bym czekał na miecz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować