Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Można zamawiać oficjalne repliki Frostmourne'a

78 postów w tym temacie

Bardzo ładna replika i przynajmniej na zdjęciach wygląda na świetnie dopracowaną.
400$ to normalny koszt jak na coś takiego. Natomiast kompletnie powala WYSYŁKA (jak już ktoś wcześniej wspomniał). Po "wynegocjowaniu najniższych możliwych kosztów" firma oferuje wysyłkę za 560$ w najtańszej postaci... Ta cena jest po prostu jak z horroru. Żeby było śmieszniej, jedyny sklep sprzedający replikę Ostrza Mrozu znajduje się w Stanach. Także o ile nie dadzą Europie jakichś normalnych warunków kupna (bądź któryś z polskich sklepów nie dołoży tego miecza do swojej oferty), to ciemno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:49, MadeinHell napisał:

Piękny, już widzę te nagłówki w amerykańskiej prasie "Blizzard rozpoczyna handel bronią,
co na to policja?" i temu podobne ;)


W Polsce na taki rodzaj broni nie jest wymagane pozwolenie, ale w USA wszystko możliwe. Była akcja (z resztą opisana tutaj), że chłopak był podejrzewany o terroryzm, ponieważ podczas przeszukania w jego pokoju znaleziono młotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednio się przebrać i wyjść z czymś takim na miasto, to by było coś ;D. Mieczyk wygląda oszałamiająco, ale powiedzmy sobie szczerzę... Możemy jedynie powzdychać, powydawać z siebie ochy i achy, ale i tak nikt z nas tego nie kupi ;P. No, chyba, że ktoś jest burżujem do potęgi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja! Jakie fajne! Tylko po co to komu? Do rąbania drewna na opał czy co? Ja osobiście gdybym coś takiego dostał... sprzedałbym to, bo ani Warcrafta nie lubię, a nie miłośnikiem broni białej nie jestem. Za zarobione pieniądze zainwestoałbym w... komputer ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"w swojej żądzy zysku nie tylko wpada na pomysł figurek postaci z World of Warcraft(...)"

A o figurkach Wiedźmina nie wspominając.. Każdy orze jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:09, Erunn0 napisał:

Zobaczcie jak ten legendarny miecz ewoluował przez te parę lat...
1. Ostrze Mrozu z Warcrafta III: Frozen Throne
2. Ostrze Mrozu z World of Warcraft
3. Ostrze Mrozu ze sklepu
Jak widać całkowicie zmieniło kształt ;)

Screeny 1 i 2 oba pochodzą z Warcrafta 3. Z czego 2 to screen z menu wyboru kampanii nieumarłych. Kształt na pewno trudno żeby był taki sam, biorąc pod uwagę uproszczony model z gry. Dlatego Blizzard stworzył nowy, aby wyglądał bardziej "cool".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jeszcze 2 niebieskie diody LED w rękojeści i generator suchego lodu w paszczy kozła. Wtedy to byłby wypas... Ale czekam na (powiedzmy sobie szczerze...) idiotów, którzy to kupią. Bo jeśli ktoś jest w stanie kupić kawał żelastwa za ~400 $, to nie będzie się wahał przed nabiciem sobie HK na kimś, kto mu kabelek od neta odłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tam od razu nowy - w filmiku wieńczącym kampanię Sojuszu w RoC można sobie ten mieczyk obejrzeć z bliska dość dokładnie, więc Blizz z pewnością ma gdzieś w swoich archiwach bardzo szczegółowy model 3D tej "zabawki". Stąd już do gotowego "produktu" bardzo krótka droga (dlatego też napisałem wcześniej, że goście z EW idą na łatwiznę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze repliki broni z Final Fantasy? :] Albo w ogóle jakiegokolwiek japońskiego erpega. Tamci to mają miecze :P Jest też pewna teoria dlaczego tak jest. Japońce robią takie duże miecze w grach, bo mają kompleksy na tle... "wzrostu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety lubię Warcrafta i jestem fanem broni białej. Chciałbym mieć taki mieczyk, ale wiem, że mam za mało kasy by mógł sobie od tak leżeć- do niczego innego się nie nadaje. Fajny, ale za drogi. Może kiedyś se ze sklejki coś takiego zrobię. Oczywiście, że będzie gorzej wyglądać ale będzie można się chociaż pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rzeczywiście ładnie, produkt chyba tylko dla nawiedzonych fanów WOWa zbierających różne gadżety. W tej cenie można dostać co najmniej 3 miecze funkcjonalne do walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i doczegoś by sie przydał. a NAPEWNO dla mnie ;]. Nie nie nie jestem chory nie kupie go :D tyle forsy za taki miecz to przesada i to wielka. Mogli by dodac niebieskie diody w srodku do podswietlania runek :D wtedy to byłby odlot. Ale zastanawiam sie czy nie przydał by mi sie na LARP ;] powywijałbym sobie takim mieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować