Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 najmniej pamięciożerną przeglądarką

64 postów w tym temacie

Run! Lisek! Run! :)
Wszyscy narzekaja na "wieksza ilosc zakladek" ale kto tak naprawde pracuje przy 50 otwartych zakladkach? Chyba nikt bo ja, np max ile tworzylem bylo jakies 30 przy ogladaniu zdjec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać finalnej wersji FireFox''a 3. Jeśli ma być lepszy od swojego poprzednika to Microsoft będzie musiał się bardzo postarać by go przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy premiera tego cacka co się Firefox 3 nazywa?
Jestem bardzo ciekawy tej przeglądarki szczególnie dlatego, że już około rok używam poprzednich wersji, które dobrze mi służyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:44, Eldven napisał:

Nie mogę się doczekać finalnej wersji FireFox''a 3. Jeśli ma być lepszy od swojego poprzednika
to Microsoft będzie musiał się bardzo postarać by go przebić.

M$ tak naprawdę powinien dać sobie spokój z IE, bo już FF''a ni Opery nie przebije w użytkowalności orazfunkcjach... :P

Chyba, że nagle się zmieni ekipa robiąca IE... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcający wynik, lecz porównywanie FF3 do IE 7 to jak porównywanie najnowszego Ubuntu do 98(co wyszło szybciej?) ciekawe jak będzie się sprawować IE8 bo też dobrze się zapowiada. Ale i tak uważam, że FF utrzyma swoje miejsce na podjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że po zainstalowaniu nowego Firefoxa 3.0 wczytywanie stron jest szybsze i czekam na wersję bez wpisu "BETA" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze...cały czas używam FireFoxa, lecz do Opery nic nie mam, bo gdy jestem u kumpla to całkiem dobrze się na niej pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Safari i IE 8 zawiesiły się w trakcie trwania testu."
To w końcu IE 7 czy 8 ? Małe zamieszanie ;)

Co do samego testu, to podchodzę do tego dość sceptycznie - zobaczymy jak te "bety" wejdą w wersję użytkową, wtedy będzie można realnie oceniać ich konkurencyjność pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie potrafię się przekonać do Firefoxa, ciągle używam Opery :P Ale wiadomość dobra, szkoda tylko że to nie Opera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby FailFox dał się wreszcie nazywać FireFox? Zobaczymy, chociaż sentyment do Opery pozostanie (a niebagatalnym czynnikiem jest zapamiętywanie przez nią poprzedniej strony w historii)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować