Zaloguj się, aby obserwować  
roctez

Czy wstydzicie sie gier?

70 postów w tym temacie

Absolutnie nie wstydzę się tego, że gram - jest to pasja jak każda inna, można się z tych słów śmiać albo nie, ale w grach również można rozwijać siebie i swoją osobowość, jak np. malując czy konstruując statki. Byle nie zatracić pomostu między wirtualem a rzeczywistością;) Jeden kocha czytać książki, drugi chodzić do kina, trzeci lubuje się w koncertowaniu - wszystko ma swoje dobre i złe strony, owszem, istnieje coś takiego jak uzależnienie od gier, ale nie należy zapominać, że uzależnić się można od np. TV i telenowel - vide - są ludzie, którzy zaraz po "Klanie" przeskakują na "Pierwszą Miłość", potem "Samo Życie", potem "M jak Miłość"i tak w kółko razem z powtórkami...

Nie ma dla mnie nic wstydliwego w graniu, potrafię też znaleźć czas na spacer, rozmowę z kumplami, nie siedzę cały czas przed monitorem i nie nabijam kolejnych leveli w Wiedźminie, prowadzę normalne życie, mam pracę, więc co kogo obchodzi, czy mając chwilę wolnego czasu idę na disco czy sobie pogram dla rozrywki? Swoją drogą, czasem bezpieczniej pograć w coś dobrego niż iść na takie "disco", bo można w facjatę zarobić od "miłych, łysych panów":P

Nic złego mi się jeszcze od grania nie stało, a jeśli ktoś bywa bardzo natarczywy, to mu w kulturalny sposób mówię - "wyp..." eee... Dajże spokój, nikczemniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstydzić się? A niby czego? Tego, że mam jakieś pasję... nie dziękuje :P Chociaż... kiedyś miałem lekkie powody do wstydu z powodu gier... eh, nie wiedziałem co w życiu ważne :) Teraz na szczęście nie mam czasu na granie a tyle dziennie, więc i powodów do wstydu nie mam :P.
Heterko "Lepiej grać niż pić piwo w pubie." - YYY... albo masz lat bardzo mało, albo nie masz z kim pić, albo nie wiesz co w życiu ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie wstydzę. ;D
Dzięki temu, że na komputerze gram od, hm, 7 roku życia, mam tak rozbudowany zasób słownictwa z zakresu angielskiego, że w momencie, gdy zacząłem się uczyć tego języka ( wrzesień tego roku ^^ ), to od razu zostałem przeniesiony grupę wyżej. :)
Morał : Grajcie ile wlezie ! :D

EDIT : Zjadłem jedno słowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam wstyd.. - gram i bedę grał (jak tylko czas pozwoli)

Inna sprawa w pracy - toleruje się tam wszystko na necie (P2P, komunikatory, filmy, aukcje itp.) z jednym wyjątkiem - GRY ;(

Ktoś mi powie dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałbym się wstydzić ? Gry są formą spędzania wolnego czasu. Ci, którzy nie mają pojęcia jak skonstruowana jest gra, myślą, że to dziecinada. A gry mogą być wcale nie głupie, czego przykładem jest "Wiedźmin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hobby jak każde inne, tyle że bardziej emocjonujące aniżeli zbieranie znaczków (chodź zbieram też karty ^^)
Po za tym nie znam osoby która również nie była by graczem, więc nigdy nad tym nie myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować