Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Legend: Hand of God - Legenda piąta

24 postów w tym temacie

No cóż opinia wyżej bardzo ekspresywna, ale nie można się nie zgodzić - brak multi w h`n`s to śmierć dla gierki. Poza tym będzie tak jak z innymi wcześniejszymi pretendentami do tytułu "Pogromcy Diablo" - ludzie pograją, podyskutują i wrócą na BattleNet. Nie udało się to Sacred ani Dungeon Siege - grom o wiele lepszym od tego tytułu, więc o czym tu mówić. Mój prywatny zarzut to nadmierne eksponowanie panny (chyba? - nie jestem jej fanem) J.J. Chcielibyście na HoMM 5 któregoś z lektorów? Tembr głosu tej panny (?) pasuje raczej do produkcji przeznaczonej dla młodszej gawiedzi, a nie klimatycznego (w założeniach) cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:27, bartosz465 napisał:

KOLEJNY PRZEREKLAMOWANY GNIOT !!!


A dlaczego masz takie zdanie?WG. mnie gra jest bardzo dobra i wyjasniłem to w temacie o grze.Polecam tą gre,jest warta kupienia.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta gre bo lubie h&s ale to i Loki to jest poprostu nie do zgryzienia. Wymiencie zalety tej gry ( oprocz muzy ) to porozmawiamy. No sorry chlopaki ale tyle kasy ladujecie w reklamy a byscie popracowli nad tym troche , juz nie mowie ze multi nie ma. (moja opinia nie kazdy sie musi z nia zgadzac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:04, Azreix napisał:

Hmm. Gra na pewno poprawna, ale raczej bez specjalnych zachwytów. Cóż, godnym następcą
Diablo II może być tylko Diablo III. ;)


Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, że nawet w Diablo III ludzie znajdą wady, które będą stawiać tę część niżej w klasyfikacji niż resztę części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze to jest najgorszy h&s jaki istnieje ale porownywanie go do d2 i Tq a nawet sacred jest nie na miejscu obrazacie gry ktore sie zasluzyly swoim wykonaniem a ta co ma do zaoferownia (oprocz muzy) NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze chcecie zarobic !!! Ale to jest kolejna sciema techlandu zobaczcie ile ludzi gra w lokiego . masakra z polski to juz prawie nikt. A w to po co grac jak nikt tego nie zobaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bartosz465 a tak po za tym to wszyscy zdrowi w domu? Moja opinia, nie każdy się musi z nią zgodzić. Również posiadam Loki i Legend i porównywanie Legend do Loki to tak jak porównać Fiata do Mercedesa. Największą wadą Legend jest brak multi, wszystko inne bije pozostałe H&S na głowe pod każdym względem - poczynając od grafiki, poprzez umiejętności a na fabule i muzie kończąc. Swoja drogą żądasz, aby wymienić zalety tej gry, ale sam nie podałeś ani jednej wady. Nikt Ci nie kazał kupować Legenda - mogłeś najpierw pograć w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - przereklamowany gniot? A gdzie Ty niby widziałeś to ciągłe reklamowanie? Ja o grze dowiedziałem się przez przypadek więc nie mów, że przereklamowany! Żadnej reklamy nie widziałem, już na pewno nie w sklepach. Porównaj do tego reklamowanie ot choćby Wiedźmina. Nie żeby był przereklamowany, wręcz przeciwnie, ale reklamy były wszędzie - czasopisma, gazety, telewizja (nawet w Wiadomościach!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby porównać Legend do Lokiego hmm... masakra. Loki to dla mnie było nieporozumienie kompletny gniot nie warty wydania ani złotówki.
Legend to całkowicie inna gra z bardzo dobra fabułą i elementami walki.Nie wiedziałem że Techland może stworzyć tak wspaniałą gre.
Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Najlepszy H''n''S jaki wyszedł w tym roku jak i w ciągu paru lat na PC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzja ciekawa, jestem zainteresowany grą i zagrałbym jeśli oczywiście gdzieś bym ją wygrał ;) ..kupować, nie kupie, mam TQ+IT i tam narazie bawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 00:05, gpodoba napisał:

/.../ Nie wiedziałem że Techland może stworzyć tak wspaniałą gre. /.../

Bo nie stworzył. Zlokalizował tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować