Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Mówiąc "radi maryja" wszyscy myślą o ojcu rydzyku. Zapominamy o tym że ojciec nie jest sam, posiada on bowiem grono wiernych (towarzyszy) wspuł pracowników.

1. (najwarzniejszy) OJCIEC TADEUSZ RYDZYK
jest założycielem RADIA MARYJA. OJCIEC DYREKTOR to prawdziwy patriota, szczerze zatroskany o naszą Ojczyznę i właśnie z natchnienia Ducha Świętego oraz potrzeby uczynienia czegoś świętego dla ludzi i Maryii OJCIEC TADEUSZ RYDZYK STWORZYŁ RADIO MARYJA. Sam OJCIEC jest osobą bardzo skromną, urodził się w 1945 roku, działa w Zakonie Redemptorystów (CSsR). OJCIEC TADEUSZ RYDZYK jest niezwykłym charyzmatykiem, wizjonerem, człowiekiem, który o wiele lat uprzedza rzeczywistość. Jest człowiekiem ciepłym, emanującym dobrocią i przede wszystkim uczynnym. Wszyscy zapewne cenimy jego poczucie humoru. OJCIEC RYDZYK to człowiek niezłomny, pokazuje nam swoją duchową siłę, nigdy nie łamie się pod ciężarem oszczerstw, bluźnierstw i ataków wrogiego konglomeratu. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK, charakteryzuje się medialnym głosem oraz trafną puentą, którą potrafi wyjątkowo podsumować i zebrać myśli innych rozmówców. Kochamy Cię OJCZE DYREKTORZE! Modlimy się za Ciebie!

2 .OJCIEC GRZEGORZ MOJ
Ojciec Grzegorz Moj, jest uwielbianym ojcem, szczególnie jego dyskusje ze słuchaczami cieszą się dużą popularnością, Ojciec Grzegorz jest cierpliwy i pragnie zawsze wyjaśnić nam meandry tak skomplikowanej naszej wiary, młodzi kochają Ojca Grzegorza za świetne podejście do naszych tematów a także akceptacje i zrozumienie naszych problemów. Ojciec Grzegorz jest człowiekiem wielkiego formatu, pomógł nam w wielu życiowych wyborach.

3. OJCIEC PIOTR ANDRUKIEWICZ
Ma badzo znany, piękny i radiowy głos. Możemy śmiało powiedzieć, że Ojciec Piotr jest człowiekiem bardzo sympatycznym, pełnym zrozumienia dla bliźnich. Ojciec Piotr zajmuje się także śpiewem, co wychodzi mu nadzwyczaj dobrze. Nasze babcie uwielbiają Ojca Piotra za ciepło i miłość jaka bije z jego głosu.

4. OJCIEC WALDEMAR GONCZARUK
Bardzo miły, młody Ojciec, swoją wiedzą o Bogu zaskakuje i porywa nasze serca. Audycje jakie prowadzi dają nam siły do życia, jego opytmizm tryskający z każdego słowa porusza naszymi duszami. Jest zapalonym turystą, znawcą i miłośnikiem naszych pięknych Tatr.

5. OJCIEC JACEK CYDZIK
Nie mamy zbyt wielu wiadomości o Ojcu Jacku, wszystkich którzy mogą napisać parę słów o Ojcu Jacku, proszeni są o przesłanie tego, na nasz e-mail.

6. OJCIEC JANUSZ DYREK
Bardzo mądry ojciec, jego głos zawsze elektryzuje nasze rodziny, swoją przenikliwą mądrością potrafi zaintrygować nas wieloma aspektami naszej bogatej wiary. W radiu słyszymy go rzadko a szkoda, bo Ojciec Janusz jest przez nas zawsze mocno wyczekiwany.

7. OJCIEC JAN KRÓL
Jest bliskim współpracownikiem OJCA DYREKTORA TADEUSZA RYDZYKA, zajmuje się sprawami finansowymi RADIA MARYJA, możemy tylko ubolewać, że jakże ważne sprawy administarcyjne, jakimi zajmuje się Ojciec Jan Król, nie zawsze pozwalają mu na prowadzenie audycji.

8. OJCIEC PIOTR DETTLAFF
Ojciec Piotr Dettlaff jest bardzo młodym ojcem, ale jakże pobożnym i przez nas kochanym, w radiu pełni głownie funkcje opiekuna Podwórkowych Kółek Różańcowych, pomaga w organizacji pielgrzymek do sanktuariów gdzie Rodzina Radia Maryja gromko pielgrzymuje.

wiedza zdobyta dzięki wolnym mediom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 10:23, palpatine napisał:

Jeśli chodzi o Mohery to polecam kabaret "Neo- Nówka" i ich moherowy program. Na prawde warto
! :))


Jeden skecz byl fajny z satanista i policjantem i oczywiscie z Moherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:50, Barklu napisał:

Widzieliście wierszyk "tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka..." Poszukajcie w sieci, naprawdę fajny.


JA mam to
ja mam chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
> >> Czarn± sukienkę ma ten koleżka
> >> Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
> >> Kto godny chwały a kto wręcz kija
> >> Leje na serce miód swoim go¶ciom
> >> Do adwersarzy zionie miło¶ci±
> >> Żyda, masona czuje z daleka
> >> Wszystko w nich widzi oprócz człowieka
> >> Glemp traci nerwy "Rydzyk łobuzie"
> >> Tadzik z u¶miechem nadyma buzię
> >> Pieronek błaga: "daj na wstrzymanie"
> >> To on rozkręca now± kampanię
> >> Życziński prosi: "weĽ odpu¶ć sobie"
> >> A Rydzyk: "spadaj! Co zechcę zrobię"
> >> Rz±d go popiera, prezydent chwali
> >> Lepper z Giertychem pokłony wali
> >> Czuje się bosko jak w siódmym niebie
> >> Do Sejmu wchodzi tak jak do siebie
> >> A gdy podskoczyć kto¶ mu próbuje
> >> Armię beretów mobilizuje
> >> Ich nie obchodzi co s±dzi prasa
> >> Że dla Rydzyka Bogiem jest kasa
> >> Mohery wielbi± swego pasterza
> >> Dla nich ważniejszy jest od Papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 18:54, olki77 napisał:

> Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
> >> Czarn± sukienkę ma ten koleżka
> >> Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
> >> Kto godny chwały a kto wręcz kija
> >> Leje na serce miód swoim go¶ciom
> >> Do adwersarzy zionie miło¶ci±
> >> Żyda, masona czuje z daleka
> >> Wszystko w nich widzi oprócz człowieka
> >> Glemp traci nerwy "Rydzyk łobuzie"
> >> Tadzik z u¶miechem nadyma buzię
> >> Pieronek błaga: "daj na wstrzymanie"
> >> To on rozkręca now± kampanię
> >> Życziński prosi: "weĽ odpu¶ć sobie"
> >> A Rydzyk: "spadaj! Co zechcę zrobię"
> >> Rz±d go popiera, prezydent chwali
> >> Lepper z Giertychem pokłony wali
> >> Czuje się bosko jak w siódmym niebie
> >> Do Sejmu wchodzi tak jak do siebie
> >> A gdy podskoczyć kto¶ mu próbuje
> >> Armię beretów mobilizuje
> >> Ich nie obchodzi co s±dzi prasa
> >> Że dla Rydzyka Bogiem jest kasa
> >> Mohery wielbi± swego pasterza
> >> Dla nich ważniejszy jest od Papieża


niezły wierszyk :) podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat Radia i ojca Rydzyka wraca w związku z listem, w którym Stolica Apostolska wyraziła swoje poważne zastrzeżenia w sprawie zaangażowania się Radia w sferę polityczną.
W liście napisano m.in. "uciążliwą sprawą Radia Maryja z pełną uwagą i stanowczością powinni się zająć: biskup toruński (gdzie radio ma siedzibę), władze zakonne Zgromadzenia Ojców Redemptorystów oraz Konferencja Episkopatu Polski".
Mało kto zwrócił uwagę, że równocześnie poinformowano o mającej nastąpić za kilka miesięcy (chyba w styczniu) wizycie Papieża w Izraelu. Te dwie sprawy mogą mieć związek. Wizyty przygotowuje się (i omawia szczegóły) dużo wcześniej. Temat Radia mógł być poruszony podczas takich spotkań roboczych.
A i sam Papież podczas wizyty po prostu nie chce wysłuchiwać skarg o atakach Kościoła na Żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać. Rydzyk jest rasistą i guru sekty. Biednym staruszkom wciska kit, swoją wizję dobra i zła i jeszcze bezczelnie wyciąga od nich kasę. Na oficjalnej stronie Radia Z Ryjem są nawet (jakże wielkomyślnie) podane numery kont bankowych, dla chcących wpłacać w € i w $. Ba, o. Rydzyk ma nawet konto dla wiernych sobie w Kanadzie. Oczywiście są dokładne wskazówki jak wpłacać pieniądze, żeby się nie zmarnowały w przestrzeni cyfrowej :/

A ja podążam po świecie i internecie i wiernie tępię tego antykatolika. Ot taka inkwizycja specjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 21:38, Ninger napisał:

/.../. Na oficjalnej stronie Radia Z Ryjem /.../

Nie przeginaj w określeniach. Możesz nie lubić Rydzyka, ale odrobina szacunku dla katolików by Ci nie zaszkodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 22:08, Ninger napisał:

/.../ Radio Ma Ryja /.../

Jeśli wolisz, jak by to powiedział Korwin Mikke "rżnąć głupa" to Twoja sprawa. Spadłeś poniżej poziomu Rydzyka, akurat na poziom Urbana. Z mojej strony - bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Wyluzuj a nie walisz aroganckimi tekstami. Zabronione jest "odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony", jeśli obrażasz czyjeś uczucia to łamiesz regulamin ale nie tylko tu o regulamin chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 22:34, Modest-Vermin napisał:

>

Wyluzuj a nie walisz aroganckimi tekstami. Zabronione jest "odbieranie innym przyjemności korzystania
ze strony", jeśli obrażasz czyjeś uczucia to łamiesz regulamin ale nie tylko tu o regulamin
chodzi.

słuchaj niebądź taki sztywny przecież jawnie tego nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 19:30, bolter napisał:

słuchaj niebądź taki sztywny przecież jawnie tego nie zrobił


KrzysztofMarek słusznie zwrócił Ningerowi uwagę. Maryją nie można sobie wycierać gęby. Radio ma w nazwie imię Matki Boskiej. Nie interesuje mnie czy ktoś tego nie uznaje czy odwrotnie. Pewne normy obowiązują. Jak Ninger chce nazywać Rydzyka Grzybkiem czy Muchomorkiem - niech sobie nazywa, ale niech nie przekracza pewnych zasad. Zamiast zachować twarz i powiedzieć, że się faktycznie zagalopował, to jeszcze pyskówkę odwala. Widać taki "młodzieżowy styl"... Dla mnie to zwyczajny brak kultury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Błagam Cię daj mi linka do tej strony!
Widziałem, to na jakiejś stronce akademickiego fanklubu RM i tam takie rzeczy były że mózg staje :P
Zapodaj linka jak możesz, bo ja swojego zgubiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować