Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 20:12, Lukasz0911 napisał:

Rydzyk żadnego żołdu nie będzie płacił ;p Te mohery mu dają kasę, bo być w armii Rydzyka
to wielki honor i zaszczyt :D


One klepią zdrowaśkę co pięć minut zajrzyjcie tu ciekawa strona ciekawej gazety http://www.faktyimity.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomne jak moja babcia chciała wzywać egzorcystę, jak zobaczyła w jakie gry gram (to był chyba Dawn of War II) i usłyszała co myślę o ojcu dyrektorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:22, Lukasz0911 napisał:

Ja nie zapomne jak moja babcia chcia3a wzywaa egzorcyste, jak zobaczy3a w jakie gry gram
(to by3 chyba Dawn of War II) i us3ysza3a co myśle o ojcu dyrektorze.


Dobryś a raz muj ojciec tak nagada3 babce o rydzyku ?e sie obrazi3a i dwa tygodnie sie nie odzywa3a jeszcze lepiej by3o jak zobaczy3a kiedy gra3em w GTA San Andreas powiedzia3a ?e te grzecne dzieci co klepią zdrowaśki na antenie RM to grają w gry edukacyjne :-0 lol Zobacz obrazek poni?ej jak nie rozczytasz to jakoś powieksz.

20090411202558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie babcia jedynie się obraziła za to, że wyłączyłem jej radio, oczywiście Maryja. Z tego co pamiętam to nie rozmawiała ze mną z 3 tygodnie, albo trochę mniej. To był totalny foch !!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:33, Lukasz0911 napisał:

u mnie babcia jedynie się obraziła za to, że wyłączyłem jej radio, oczywiście Maryja.
Z tego co pamiętam to nie rozmawiała ze mną z 3 tygodnie, albo trochę mniej. To był totalny
foch !!! xD


Ty lepie do mochera nie podskakuj, bo możesz ostro oberwać albo się wkurzyć. Sam się zszokowałem gdy w autobusie sie przepychał taki jeden do miejsca.
A co do radia Maryja to powinieneś dziękować, bo inaczej by mogła dawać tobie kazania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować