Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

Radio Maryja i oddziały wiernych moherowych beretów!!! [M]

445 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 22:14, Radykał napisał:

I co w tym złego?

To w tym złego że o ile patriotyzm wywodzi się z miłości, to nacjonalizm wywodzi się z nienawiści.
A cytowanie osoba nie miała okazji nawet słyszeć do czego nacjonalizm doprowadził w końcu, bo zmarła przed II wojną światową.

Dnia 20.01.2009 o 22:14, Radykał napisał:

O tak, antysemityzm.

Uhm. Jasne. Holocaustu nie było. Zabijania naszych rodaków, polaków też nie. Tak naprawdę naziści przyszli ucywilizować świat w pokojowy sposób... Chyba nie będę się na ten temat sprzeczał, nie ma sensu. To jest niepoważne, nieodpowiedzialne i durne. Obraża pamięć zamordowanych w obozach zagłady. Jako Polak powinieneś się wstydzić, jeśli bierzesz te brednie na serio. Dodatkowo zważywszy na to co przetrwaliśmy w okresie II wojny światowej.

Tutaj EOT z mojej strony, bo jak pisałem to niepoważne nawet nie jest.

Dnia 20.01.2009 o 22:14, Radykał napisał:

Nie słucham Radia Maryja, ale gdybym miał okazje

Przykro mi strasznie że nie masz okazji. Mnie na szczęście stać na radio w domu. A nawet w samochodzie, wiesz?
I tam najczęściej to włączam, jako ciekawostkę. Słucham zwykle zadziwiony tym co słyszę z radia.
Jak można urządzać na antenie z teorii katolickiego radia, seanse nienawiści?

Dnia 20.01.2009 o 22:14, Radykał napisał:

Z tego, co zauważyłem (chociażby po tym temacie) to większość ludzi jest ślepo zapatrzona
w prowokacje TVN i GW i tak naprawę nie ma nic do zarzucenie Rydzykowi (chociażby to

Prowokacja maybacha była bulwarowej gazety FAKT o ile mnie pamięć nie myli. (w każdym razie oni też dawali popalić RM)
Chociaż TVN też robił reportaże na temat RM. Nie dziwię się. Też bym się zainteresował tym co to się dzieje, że kamerzystę i reportera napadają "mohery" i wykrzykują jakieś dziwne rzeczy :).

A z moich zarzutów. Nr 1. Najważniejszy, który stawiam. Radio jest tylko dla mocno ograniczonej grupy osób zważywszy na treści jakie tam lecą, a o których nie masz pojęcia, bo jak sam przyznałeś radia nie słuchasz.
RM mogłoby być radiem które łączy katolików w Polsce, tak nie jest. I sam o. Rydzyk jest temu winny, nie kto inny.

Dnia 20.01.2009 o 22:14, Radykał napisał:

Ktoś kiedyś powiedział, że masy zawsze są głupie. Najwidoczniej miał racje.

No rzeczywiście najłatwiej jest tak powiedzieć. Wszyscy są głupi, tylko my (jakaś grupa osób) ma rację ;).
Ale prawda jest taka, że ta zamknięta grupa osób przez własną ślepotę ideologiczną/poglądową staje się...hm? Głupia? W sumie użyłbym innego słowa.

Mogrim
Ależ oni sami siebie tak nazywają i się cieszą z tego, więc co ludziom czynisz z tego zarzut?
http://www.pardon.pl/artykul/7050/_/26

"A my kochamy moherowe berety,
Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają.
To dumne damy i mądre kobiety,
Co swą rodzinę i swój polski dom kochają.

My uwielbiamy berety moherowe,
Za ich odwagę i życie dla Kościoła.
I całujemy z szacunkiem siwą głowę,
Bo moherowy beret serce ma anioła."


Cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

A cytowanie osoba nie miała okazji nawet słyszeć do czego nacjonalizm doprowadził w końcu,
bo zmarła przed II wojną światową.


Naziści nie byli nacjonalistami. A cytowana osoba mimo, że nie dożyła wielu rzeczy większość świetnie przewidziała - od nazistów po komunistów. Szkoda, że świat nie słuchał.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

Ależ oni sami siebie tak nazywają i się cieszą z tego, więc co ludziom czynisz z tego zarzut?


Tak jak murzyni mogą na siebie mówić czarnuchy a katolicy katole. W ustach innych osób jest to obraźliwe. Jeśli gdzieś można szukać seansu nienawiści to nie w RM, gdzie są to incydentalne przypadki, a w tego rodzaju tematach, gdzie oskarża się słuchaczy RM o swoje własne błedy - nienawiść i fanatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 23:03, Mogrim napisał:

Naziści nie byli nacjonalistami.

LoL
Popisałeś się, wybacz...
Jak teorię "Rasy Panów" nie zaliczyć do nacjonalizmu? Okej, właściwie można to zaliczyć do rasizmu. Okej! You''ve gotta a point there!
Problem w tym że rasizm wywodzi się w czystej linii z nacjonalizmu...

Dnia 20.01.2009 o 23:03, Mogrim napisał:

Tak jak murzyni mogą na siebie mówić czarnuchy a katolicy katole. W ustach innych osób
jest to obraźliwe.

Szczerze mówiąc takie niuanse poprawności politycznej mnie nie kręcą. Co innego gdy ktoś mówi wprost że żydzi nie powinni istnieć, powinni zostać zlikwidowani... Brak porównania...

>Jeśli gdzieś można szukać seansu nienawiści to nie w RM, gdzie są to incydentalne przypadki
No to mam pecha i wpadam coś często na te "incydenty" jak widać :(.
Jedynie co fajnie wspominam z tego radia to rady od pewnej siostry zakonnej (nie pamiętam imienia, jakieś rzadkie) dotyczące gotowania.
Wracając do incydentów. Takie coś nie ma prawa się zdarzać. Po prostu nie ma prawa. A zdarza się nagminnie. Nie jestem ślepy, głuchy i tępy. Zdarza się nagminnie. RM jest antysemickie i to obrzydliwe, bo po nich się ludzie tego nie powinni spodziewać.
Do tego ten swoisty nacjonalizm. Nacjonalizm moim zdaniem na dłuższą metę, nie przynosi nic dobrego, samo zło.

Dnia 20.01.2009 o 23:03, Mogrim napisał:

gdzie oskarża się słuchaczy RM o swoje własne błedy - nienawiść i fanatyzm.

Fanatyzm! To mnie dopiero rozbawiło...I kto to mówi, co?
Naczelny fanatyk forumowy wyznania Rzymsko-Katolickiego.
No niech to diabli,[sarkazm] rzeczywiście masz prawo mnie i innych pouczać w takim temacie[sarkazm/].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:38, Konował napisał:

Problem w tym że rasizm wywodzi się w czystej linii z nacjonalizmu...


Może jeszcze z patriotyzmu? Nacjonalizm zakłada wyższość interesów własnego narodu. Rasizm zakłada wyższość jednych ras nad innymi. Jeśli nie widzisz różnicy to twój problem.

Dnia 20.01.2009 o 23:38, Konował napisał:

Co innego gdy ktoś mówi wprost że żydzi nie powinni istnieć, powinni zostać zlikwidowani...


Świetnie, problem w tym, że w RM nikt tak nie mówi. I nie pisz bzdur, że niuanse "poprawności politycznej'' cię nie kręcą, bo nimi się właśnie podniecasz i na nie się oburzasz. Dowodzi tego poniższy cytat.

Dnia 20.01.2009 o 23:38, Konował napisał:

A zdarza się nagminnie. Nie jestem ślepy, głuchy i tępy. Zdarza się nagminnie.
RM jest antysemickie i to obrzydliwe


Jednak jesteś ślepy i głuchy. Żądam przykładów nagminnego antysemityzmu.

Dnia 20.01.2009 o 23:38, Konował napisał:

Fanatyzm! To mnie dopiero rozbawiło...I kto to mówi, co?


Jesteś fanatykiem, w przeciwieństwie do mnie. A to dlatego, że w swojej ślepocie i obsesyjnej nienawiści wytykasz innym to, co sam robisz. Stereotypy, uogólnienia, fobia - klasyczny fanatyzm.
I dla twojej informacji: rzymski-katolicyzm to obrządek. Wyznanie jest katolickie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, no- mniej gadajcie, a więcej płaćcie, czy jak tam Rydzyk mówił.

a btw, jak Ty nie jesteś fanatykiem, to kim jesteś? Sam siebie nazywasz Młotem na Czarownice i Wielebnym Mogrimem (lol), piszesz zresztą że w zasadzie nazywają Cię tak inni (ciekawe kto). W ogóle jesteś księdzem, zakonnikiem, czy coś? Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to Radio powinno być zakazane. Może to brzmi drastycznie, no ale przepraszam! Gadać że Jurek Owsiak jest zły... hahahaha, to jest najgłupsza rzecz do wypowiedzenia na świecie. Ale żeby było jasne, nie potępiam ludzi którzy słuchają radia, ale radio. Oczywiście denerwujące są babcie (armia klonów) kótre także wrzucają na Owsiaka, no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Może jeszcze z patriotyzmu?

Nie. Tu się mylisz. Nacjonalizm nie ma wiele wspólnego z prawdziwym patriotyzmem.

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Jeśli nie widzisz różnicy to twój problem.

Jeśli nie widzisz tego, że rasizm wyrósł z nacjonalizmu to też twój problem.

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Świetnie, problem w tym, że w RM nikt tak nie mówi.

Wcale. Cholera, nie nagrywam sobie tych audycji po to żeby je później raportować forumowiczowi o nicku Mogrim. Ale słucham ich od czasu do czasu i wiem co mówię.

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Żądam przykładów nagminnego antysemityzmu.

j.w

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Jednak jesteś ślepy i głuchy.

Twoje słowa:" Tak jak murzyni mogą na siebie mówić czarnuchy a katolicy katole. W ustach innych osób jest to obraźliwe."
Dlaczego mnie obrażasz?

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

Jesteś fanatykiem, w przeciwieństwie do mnie. A to dlatego, że w swojej ślepocie i obsesyjnej
nienawiści wytykasz innym to, co sam robisz.

Ta wypowiedz dołączy do moich klasyków z tego forum.
Między innymi do tej: "Piszac "zydow" kreaujesz sie nieco na antysemite ... co ci ci zydzi zrobili."
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44839&pid=129

A co do Ciebie kolego. Znam Cię z tego forum, czytałem twoje wypowiedzi.
Do tego opis na gramsajcie:Nazywany jestem Młotem na czarownice i Mieczem w ręku Aniołów. Strzegę twych myśli przed zgorszeniem. Wielebny Mogrim, Licencjonowany Inkwizytor Jego Ekscelencji Biskupa Hez-Hezronu

Zastawiałeś się jak to brzmi?

Na gramsajcie pełno zdjęć papieży, wpisy prawie ciągle na temat religii.

Zastanawiałeś się jak to wygląda?

Co ktoś może pomyśleć?

Gwarantuję Ci. Gdyby zrobiono tu na forum gram.pl plebiscyt na największego fanatyka na forum, wygrałbyś go. I tyle w temacie.

Dnia 21.01.2009 o 12:33, Mogrim napisał:

I dla twojej informacji: rzymski-katolicyzm to obrządek. Wyznanie jest katolickie.

Nieścisłość. Kto inny by ją zauważył? Tak Mogrimie, jesteś fanatykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Nie. Tu się mylisz. Nacjonalizm nie ma wiele wspólnego z prawdziwym patriotyzmem.


Ironia. Nie, to nie owoc...

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Jeśli nie widzisz tego, że rasizm wyrósł z nacjonalizmu to też twój problem.


Dziecko drogie: Gobineau nie był nacjonalistą. Poczytaj sobie o tym.

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Wcale. Cholera, nie nagrywam sobie tych audycji po to żeby je później raportować forumowiczowi
o nicku Mogrim. Ale słucham ich od czasu do czasu i wiem co mówię.


Wg ciebie na antenie RM postulują eksterminację żydów? Naprawdę, kompromitujesz się coraz bardziej. Żałosne.

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Dlaczego mnie obrażasz?


Może nie doczytałeś tego co napisałem: przykłady nagminnego antysemityzmu w RM.

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Zastawiałeś się jak to brzmi?


Dla twojej informacji to cytat z polskiej fantastyki. Nie musiałeś tego wiedzieć.

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Zastanawiałeś się jak to wygląda?


W dalszym ciągu nie znasz definicji fanatyzmu. Jeśli ktoś interesuje się historią, to może robić wpisy wyłącznie o niej. Nie ma to nic wspólnego z fanatyzmem. To samo dotyczy religii. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem, może o tym pisać i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. To znaczy jest: dla ciasnych umysłowo fanatyków, którym nie mieści się w głowie, żeby ktoś się mógł do tego w ogóle przyznać.

Dnia 21.01.2009 o 12:58, Konował napisał:

Gwarantuję Ci. Gdyby zrobiono tu na forum gram.pl plebiscyt na największego fanatyka
na forum, wygrałbyś go.


Gdyby głosowali ludzie na twoim poziomie - na pewno. Wierz mi, ani trochę bym sie tym nie przejął.

>Tak Mogrimie, jesteś fanatykiem.

W przeciwieństwie do ciebie wskazałem ci przykłady na twój fanatyzm. Ty też próbowałeś jakieś podać, niestety bez znajomości znaczenenia słowa "fanatyzm" wyszło ci trochę głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:48, Budo napisał:

a btw, jak Ty nie jesteś fanatykiem, to kim jesteś?


Normalnym człowiekiem, który ma prawo do swoich poglądów jak każdy.

Dnia 21.01.2009 o 12:48, Budo napisał:

Sam siebie nazywasz Młotem na Czarownice i Wielebnym Mogrimem (lol), piszesz zresztą że w zasadzie nazywają > Cię tak inni (ciekawe kto)


Jak wyżej: to cytat z Piekary...

Dnia 21.01.2009 o 12:48, Budo napisał:

W ogóle jesteś księdzem, zakonnikiem, czy coś? Co studiujesz?


Kolejny dowód ciasnoty umysłowej: żeby interesować się np. liturgiką trzeba być zakonnikiem. Nie, nie jestem księdzem. Studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:05, Mogrim napisał:

> Zastawiałeś się jak to brzmi?

Dla twojej informacji to cytat z polskiej fantastyki. Nie musiałeś tego wiedzieć.


Tak na chwilkę tu zajrzałem i na jedną rzecz akurat zwróciłem uwagę.
Potwierdzam, cytat jak najbardziej pochodzi z polskiej fantastyki, choć nieco sparafrazowany oczywiście. :-)
Chciałem tylko dodać, że autor książki, z której owy cytat pochodzi, IMO zapewne wcale nie jest jakimś zapalonym zwolennikiem lub tym bardziej fanatykiem religii, kościoła czy spraw z tym związanych (wbrew pozorom). Powiedziałbym, że być może nawet wręcz przeciwnie ... wizerunek kościoła przedstawiony w owej książce daleki jest od pozytywnego.

Natomiast co do samego tematu, to generalnie w ogóle nie słucham żadnego radia. Kiedyś jeszcze słuchałem stacji "Rock Radio" (95,8 FM), ale od dość sporego czasu nie potrafię jej już odnaleźć w eterze.
No, ewentualnie czasami w pracy włączam sobie radio o nazwie "Ulicznik.net" (punk, rock, ska, oi, regge itp. klimaty :-)), ale to tylko czasami. :-)
Generalnie muzyki, którą cenię sobie najbardziej, w żadnym radiu raczej raczej nie emitują ... z tego co się orientuję, w Radiu Maryja również nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 12:51, peryfraz napisał:

Oczywiście denerwujące są babcie


Dnia 21.01.2009 o 12:51, peryfraz napisał:

(armia klonów) kótre także wrzucają na Owsiaka,


I nasz nauczyciel od Religii. No nie? (czy ciebie wtedy nie było)

A co do mojego zdania na temat radyjka Maryja: Ja do tego radia w sumie nic nie mam, nic mi w nim nie przeszkadza, bo nie słucham. Za to przeszkadz... wróc. denerwuje, że cała kasa z tego radja nie idzie na jakieś szczytne cele, tylko na takie Rydzykomobile i inne rzeczy. A jakby te pieniądze były przeznaczane na jakieś cele typu pomocy ludziom itp. to było by lepiej w Polsce, i nie było by reklam tylu "wyśli SMS o treści pomoc na numer blablabla...", bo i tak wiadomo, że niec z tego nie idzie na to na co "zbierają", a jak już idzie to jakiś marny 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Jak wyżej: to cytat z Piekary...


Kapąłem się poniewczasie, że to jakiś cytat. Me fail.

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Kolejny dowód ciasnoty umysłowej: żeby interesować się np. liturgiką trzeba być zakonnikiem.
Nie, nie jestem księdzem. Studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.


Nie nazywaj mojego umysłu ciasnym, bo mnie nie znasz- zastanawiam się kim trzeba być, żeby mieć takie poglądy jak Twoje, nie pasuje mi to za bardzo do nikogo, a już w ogóle do prawnika O_O
No, ale cóż, to internet, różne okazy się zdarzają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:13, trutututu napisał:


> Oczywiście denerwujące są babcie


> (armia klonów) kótre także wrzucają na Owsiaka,

I nasz nauczyciel od Religii. No nie? (czy ciebie wtedy nie było)

Owszem nie było mnie, ale słyszałem ;/...

Dnia 21.01.2009 o 14:13, trutututu napisał:

A co do mojego zdania na temat radyjka Maryja: Ja do tego radia w sumie nic nie mam,
nic mi w nim nie przeszkadza, bo nie słucham. Za to przeszkadz... wróc. denerwuje, że
cała kasa z tego radja nie idzie na jakieś szczytne cele, tylko na takie Rydzykomobile
i inne rzeczy. A jakby te pieniądze były przeznaczane na jakieś cele typu pomocy ludziom
itp. to było by lepiej w Polsce, i nie było by reklam tylu "wyśli SMS o treści pomoc
na numer blablabla...", bo i tak wiadomo, że niec z tego nie idzie na to na co "zbierają",
a jak już idzie to jakiś marny 1%.

Albo nawet nie cały 1%... Jakoś nie słyszałem że Rydzyk ufundował jakiś sprzęt medyczny lub coś w tym rodzaju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:13, trutututu napisał:

/.../
A co do mojego zdania na temat radyjka Maryja: Ja do tego radia w sumie nic nie mam,
nic mi w nim nie przeszkadza, bo nie słucham. Za to przeszkadz... wróc. denerwuje, że
cała kasa z tego radja nie idzie na jakieś szczytne cele, tylko na takie Rydzykomobile
i inne rzeczy. A jakby te pieniądze były przeznaczane na jakieś cele typu pomocy ludziom
itp. to było by lepiej w Polsce, i nie było by reklam tylu "wyśli SMS o treści pomoc
na numer blablabla...", bo i tak wiadomo, że niec z tego nie idzie na to na co "zbierają",
a jak już idzie to jakiś marny 1%.

Dlaczego tak denerwuję Cię fakt, ze ktoś wydaje pieniadze na inne cele, niż Ty byś je wydał? Wpłaciłeś coś na ten fundusz? Przecież jak Ty byś się wnerwił, gdybym to ja Ciebie pouczał, ze źle wydajesz swoje pieniądze i najlepiej byłoby, gdybyś to je mnie oddał, a ja za Ciebie je wydam...
Co zresztą stoi na przeszkodzie, abyś Ty sam komuś pomógł i to w sposób, jaki Ty uważasz za najlepszy? Kup komuś bułkę, ciastko (a co, niech zje ciastko i ma radochę!) a moze posprzatasz komuś podwórko? Coś byś tam zrobił a ja Cię skrytykuję, ze to niedbale posprzątałeś i dlaczego jedno podwóro a nie dwa... krytykować łatwo a wydawać cudze to już najłatwiej. Cudze wydają socjaliści - mam wrażenie, że jesteś jednym z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

To w tym złego że o ile patriotyzm wywodzi się z miłości, to nacjonalizm wywodzi się
z nienawiści.
A cytowanie osoba nie miała okazji nawet słyszeć do czego nacjonalizm doprowadził w końcu,
bo zmarła przed II wojną światową.

Co za bzdury. To, o czym piszesz to szowinizm. Jakby się uprzeć to można nazistów nazwać nacjonalistami (w końcu w jakiś sposób stawiali interesy swojego państwa ponad osobiste i interesy innych państw), co nie zmienia faktu, że jest różnica pomiędzy szowinizmem, a nacjonalizmem. No ale żeby to wiedzieć trzeba chociaż uważać na lekcjach wosu w LO. Na tej samej zasadzie ja moge stwierdzić, że to socjalizm doprowadził do wojny - w końcu naziści to narodowi socjaliści. Socjaliści nie tylko z nazwy, ale i z praktyki.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

Uhm. Jasne. Holocaustu nie było. Zabijania naszych rodaków, polaków też nie. Tak naprawdę
naziści przyszli ucywilizować świat w pokojowy sposób... Chyba nie będę się na ten temat
sprzeczał, nie ma sensu. To jest niepoważne, nieodpowiedzialne i durne. Obraża pamięć
zamordowanych w obozach zagłady. Jako Polak powinieneś się wstydzić, jeśli bierzesz te
brednie na serio. Dodatkowo zważywszy na to co przetrwaliśmy w okresie II wojny światowej.

Człowieku, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ani razu nie wspomniałem o tym, że nie było holokaustu (chociaż żaden zdrowo myślący człowiek nie uwierzy w 6mln zamordowanych Żydów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=24937 - w wielkim skrócie, bo materiałów na ten temat jest cała masa). Napiszę ci to własnymi słowami, bo widzę, że inaczej masz trudności. Wstrętny antysemita i Żyd (jednocześnie!) Norman Finkelstein (a za nim Michalkiewicz) Przedsiębiosrtwem Holokaust nazywa organizacje, które pod przykrywką holokaustu wyłudzają pieniądze od państw takich jak Polska.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

Tutaj EOT z mojej strony, bo jak pisałem to niepoważne nawet nie jest.

Pisałeś, a nic nie udowodniłeś, prócz tego, że jesteś lekko niedouczony (vide nacjonalizm i szowinizm) oraz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

Jak można urządzać na antenie z teorii katolickiego radia, seanse nienawiści?

A w ogóle jakieś tam są? To chyba jakaś nowość.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

A z moich zarzutów. Nr 1. Najważniejszy, który stawiam. Radio jest tylko dla mocno ograniczonej
grupy osób zważywszy na treści jakie tam lecą, a o których nie masz pojęcia, bo jak sam
przyznałeś radia nie słuchasz.

Głupota nr. 1. :P Radio jest dla wszystkich, bo każdy posiadający odbiornik jest w stanie sobie tego radia posłuchać. A że części osób albo to nie interesuje, albo nie zgadzają się z opiniami tam zawartymi to nie słuchają tego radia. Tak samo jak nie wszyscy kupują CDA, Rzeczpospolitą, nie wszyscy oglądają Fakty i tak dalej.

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

RM mogłoby być radiem które łączy katolików w Polsce, tak nie jest. I sam o. Rydzyk jest
temu winny, nie kto inny.

A czy jakiekolwiek radio ma obowiązek łączyć katolików? Gdybym uważał się za wzorowego katolika wstyd byłoby mi przyznawać się do jakiejkolwiek "łączności" na przykład z elektoratem SLD. Bractwu Św. Piusa X też zarzucasz podobne rzeczy?

Dnia 20.01.2009 o 22:56, Konował napisał:

No rzeczywiście najłatwiej jest tak powiedzieć. Wszyscy są głupi, tylko my (jakaś grupa osób) ma rację ;).

A ty uważasz, że masz racje? Jedyne co miałeś do zarzucenia RM było to, że nie odpowiada poglądom wszystkich osób uważających się za katolików. Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Gobineau nie był nacjonalistą.

I co z tego że nie był?? Jego twórczość została wykorzystana przez wiadomo kogo.

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Żałosne.

Według mnie co innego jest żałosne.

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Może nie doczytałeś

A może chcesz się wykręcić sianem ze swoich słów?

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Dla twojej informacji to cytat z polskiej fantastyki. Nie musiałeś tego wiedzieć.

Sprawia to pewne wrażenie. Chyba sam sobie z tego zdajesz sprawę?

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

W dalszym ciągu nie znasz definicji fanatyzmu. Jeśli ktoś interesuje się historią, to
może robić wpisy wyłącznie o niej.

Tak może. Aż w końcu staje się swego rodzaju fanatykiem jakim Ty się stałeś. To wszystko.

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

W przeciwieństwie do ciebie wskazałem ci przykłady na twój fanatyzm.

Ehem. Rzeczywiście.
"A to dlatego, że w swojej ślepocie i obsesyjnej nienawiści wytykasz innym to, co sam robisz."
Nie przypominam sobie żebym walił ostatnio propagandą na antenie RM.
Nie przypominam sobie żebym czuł nienawiść do starszych pań przez niektórych zwanych "moherami".
Twoje słowa są puste.

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Mogrim napisał:

Gdyby głosowali ludzie na twoim poziomie - na pewno. Wierz mi, ani trochę bym sie tym
nie przejął.

To zostawiam na koniec. Bo to koniec.
Nie zamierzam tutaj więcej tracić czasu na rozmowę z ludźmi którzy uważają że w RM jest wszystko w porządku, albo umniejszających znaczenie Holocaustu(Radykał).
Jak napisałeś nie zamierzasz się przejmować. Ja też nie zamierzam się przejmować takimi debilnymi poglądami. Strata mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

albo umniejszających znaczenie Holocaustu(Radykał).

Co za ograniczenie. Termin "Przedsiębiorstwo Holokaust" ma niewiele wspólnego z rewizjonizmem, ile można powtarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

I co z tego że nie był?? Jego twórczość została wykorzystana przez wiadomo kogo.


Skoro twórca rasizmu nie był nacjonalistą, to jaki ma sens bzdurna teza, że RASIZM wywodzi się w prostej linii z nacjonalizmu?

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

A może chcesz się wykręcić sianem ze swoich słów?


Póki co ty się wykręcasz. Drugi raz. Powtórzę:
1. Gdzie RM nawołuje do fizycznej eleminacji żydów? To poważny zarzut. Trzeba być szmatą, żeby bez dowodów rzucać takie oszczerstwa. Mam nadzieję, że nią nie jesteś?
2. Przykłady nagminnego antysemityzmu w RM.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Sprawia to pewne wrażenie.


Nic a nic mnie twoje wrażenia nie interesują.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Tak może. Aż w końcu staje się swego rodzaju fanatykiem jakim Ty się stałeś


Znajdź sobie znaczenie słowa fanatyzm, bo dalej nie rozumiesz. Póki co fanatyzmem wykazujesz się ty w swojej ślepocie i pluciem jadem bez argumentów i dowodów.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Nie przypominam sobie żebym walił ostatnio propagandą na antenie RM.


Walisz czarną propagandą na RM.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Nie przypominam sobie żebym czuł nienawiść do starszych pań przez niektórych zwanych
"moherami".


Czujesz, nazywając je moherami, sektą, przypisując im chęć fizycznej eksterminacji żydów. Nawet nie potrafisz dostrzec swojej nienawiści, fanatyku.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Twoje słowa są puste.

Dnia 21.01.2009 o 21:05, Konował napisał:

Nie zamierzam tutaj więcej tracić czasu na rozmowę z ludźmi którzy uważają że w RM jest
wszystko w porządku


Czytać nie potrafisz? Dostrzegasz różnicę między "nawoływanie do fizycznej eksterminacji/nagminny antysemityzm" a "wszystko jest w porządku"? Nie widzisz nic pomiędzy? Skrajny sposób widzenia świata to kolejny dowód na twój fanatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mochery są do kitu niech ich szambo bezkresne pochłonie.


A rydzyk ten och wielki bóg śledziowy to tlo kase liczy z tych babek co go słuchają by im przynajmniej żołd płacił za bycie w jego armii a swoją drogą ciekawe z jakich kodów na kasę korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować