Zaloguj się, aby obserwować  
misterio

Pełne wersje gier w czasopismach komputerowych

58 postów w tym temacie

Jeżeli interesują Cię gry dołączane do czasopism to lepiej wejść na stronkę danego czasapisma i sprawdzić :P

Click!:
- Guilty Gear X2 Reload
- Hitman: Codename
- S.W.I.N.E (DVD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitmana już dawno w CD-Action dali :) a tak apropo to przecież nie ma wątpliwości że CDA jest najlepsze :) a w Playu
to jedyną dobrą gierką jest House of the dead II reszta jest taka se :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:47, HumanGhost napisał:

Hitman? Kiedy wyjdzie nowy numer?? :-D Musze go mieć.


Już jest :) Kupiłem Clicka! specjalnie dla... Guilty Gear X2 Reload :P ponoć najlepszej bijatyki na PC.

Btw: Kupowałem Clicka! przez kilka lat aż zmieniła się redakcja. Przestałem kupować, bo to już nie te same klimaty były. Teraz mogę ocenić jak spisuje się nowa redakcja, bo po ich pierwszym numerze nie byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to dajcie se spokój z wszelakimi Click''ami ,play''ami i resztą makulatury lepiej wydać na o WIEEEELE obszerniejsze CDA :) które jest pod KAŻDYM względem lepsze ,i wbrew pozorom to nie jest sprawa dyskusyjna bo niech ktoś znajdzie coś lepszego od cda w innym czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem clicka ( ktorego nie kupuje dla gier ) i gry wyrzuciłem , bo po zainstalowaniu odrazu mi się znudziły :/ lubie clicka za treść która ostatnio jest kiepska z powodu trzeciej ( lub już nawet czwartej ) redakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:48, WorldWar3PL napisał:

kupiłem clicka ( ktorego nie kupuje dla gier ) i gry wyrzuciłem , bo po zainstalowaniu odrazu
mi się znudziły :/ lubie clicka za treść która ostatnio jest kiepska z powodu trzeciej ( lub
już nawet czwartej ) redakcji


to przesiądź się na cda tam redakcja jest stała ,jedyna i nie powtarzalna :) z chamskim Smugglerem na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:51, Ponet napisał:

> kupiłem clicka ( ktorego nie kupuje dla gier ) i gry wyrzuciłem , bo po zainstalowaniu
odrazu
> mi się znudziły :/ lubie clicka za treść która ostatnio jest kiepska z powodu trzeciej
( lub
> już nawet czwartej ) redakcji

to przesiądź się na cda tam redakcja jest stała ,jedyna i nie powtarzalna :) z chamskim Smugglerem
na czele :)

też lubie CD Action za treść i za humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem w swoim czasie wiele gazet. Teraz jakos nie mam po co bo wole kupic gre z NXK ;D Jednak braciak ostatnio nakupowal play''a i co mnie zdziwilo to to, ze daja tam na prawde dobre i znane gry. I to czasem sporo tych gierek. Syberia, Rally Trophy, Europa Uniwersalis2,teraz robin hood. Gry lubiane i fajne. Wszystko w niskiej cenie. Jako, ze nad tresc watpliwej jaksoci artykulow stawiam wlasnie zalacznik to aktualnie imo nr 1 jest Play, potem Click i na koncu CDA. Co do redaktorow...Panowie z CDA to amatorzy jesli chodzi o gry co zauwaza kazdy fan danej gry gdy oni ja recenzuja. mam wrazenie, ze przed napisaniem recki rpaktycznie nie graja w dany tytul. Bardzo czesto zachwalany przez nich tytul i okrzykiwany mega hitem jest naszpikwoany bugami co zauwazaja gracze po 2h. Im sie jak widac takie rzeczy nie zdarzaja jak bugi w grach i moze stad brak komentarzy ;D Za to wlasnie pochwalilem redaktorow play''a, ktorzy zamiast ohow i ahow nad stalkerem jak to w CDA np widac bylo skrytykowali pewne elementy-faktycznie slabo zrobione(na targach) I za to, ze nie pisza w slepo pod publike mega + :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:44, Albatross napisał:

Jeżeli interesują Cię gry dołączane do czasopism to lepiej wejść na stronkę danego czasapisma
i sprawdzić :P

Click!:
- Guilty Gear X2 Reload
- Hitman: Codename
- S.W.I.N.E (DVD)


Naprawde w nowym Clicku jest S.W.I.N.E? Bo na stronie internetowej czasopisma nie ma o tym ani słowa. Swoją drogą producent tej gry na gwiazdke 2005 roku udostepnil pelna wersje do pobrania ze strony firmy StormRegion dla wszystkich chętnych bez żadnych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Panowie z CDA to amatorzy jesli chodzi o gry co zauwaza kazdy fan danej

Dnia 11.01.2006 o 22:27, Lailonn napisał:

gry gdy oni ja recenzuja. mam wrazenie, ze przed napisaniem recki rpaktycznie nie graja w dany
tytul. Bardzo czesto zachwalany przez nich tytul i okrzykiwany mega hitem jest naszpikwoany
bugami co zauwazaja gracze po 2h.

Tylko dwa słowa PRZYKŁADY POPROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 22:27, Lailonn napisał:

Panowie z CDA to amatorzy jesli chodzi o gry co zauwaza kazdy fan danej
gry gdy oni ja recenzuja. mam wrazenie, ze przed napisaniem recki rpaktycznie nie graja w dany
tytul. Bardzo czesto zachwalany przez nich tytul i okrzykiwany mega hitem jest naszpikwoany
bugami co zauwazaja gracze po 2h. Im sie jak widac takie rzeczy nie zdarzaja jak bugi w grach
i moze stad brak komentarzy


Za to ciekawi mnie niezmiernie, skąd "fani" danej hitowej gry mają wyrobione o grze zdanie w momencie, gdy w CDA ukazuje się recenzja? Często gęsto tytuł taki trafia do redakcji PRZED ogólną premierą polską czy światową w sklepach i nagle okazuje się, że "fani" nie tylko tę grę mają, ale już dawno przeszli ją po kilka razy. Ciekawostka przyrodnicza, prawda???
A poza tym powtórzę prośbę kolegi powyżej: PRZYKŁADY POPROSZĘ. Tylko błagam - oszczędź mi wyskakiwania z Dungeon Siege 2, bo tą kwestię już tyle razy przerabiano, że mam jej dość. Jakiś inny przykład poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 23:43, Hubi Koshi napisał:

Tylko dwa słowa PRZYKŁADY POPROSZE


Sporo mnie to kosztuje pracy bo przeczytanie tego wszystkiego o CDA na forach scenowych to huh. Ograniczylem sie wiec do Battlefieldow.

Na pierwszy ogien idzie narzekanie recenzenta, ze nie ma w grze guzika "graj teraz" Tylko ,ze taki guzik sie w grze znajduje(screen chyba zbedny?) To juz porazajacy blad skoro cytuje "(...) Battlefield2 na pare dni sparalizowal prace naszej redakcji" chyba dlatego, ze polozyli go na biurku po srodku gabinetu i omijanie gry duzo ich kosztowalo czasu(nadgodziny przy okazji :D)

Wedlug recenzenta na mapie Strike At karkand jest burza piaskowa...cholerka chyba gram na zbyt malych detalach bo u mnie obraz ostry jak zyleta. Jest "fog of war", ze tak powiem ale to normalne w grach i ma swoje powody. Burza piaskowa to jest an Sandstorm w americas army...(o ile juz)

Na mapie Shongua Stelmate natomiast nad bagnami unosi sie mgla...tez cholerka jej nie widze :[

Za zdobywane punkty mozna zdobywac nowa bron i sprzet niby. Bron a i owszem ale sprzet? :o

tryb komendanta "Jeden z graczy-jesli jego towarzysze sie zgodza-moze korzystac ze specjalnej mapy i dostepnych tylko na niej poleceniach(...)"
Tymczasem o tym czy zostaneisz komendantem nie decyduje NIKT jedynie server w przyapdku paru chetnych przyzna tytul temu kto ma wiecej punktow. Co wiecej wszelkie polecenia komendanta moga byc wydawane za posrednictwem wbudowanego dodatkowego menu(kazdy zolnierz ma 2 menu zwrotow) bezposrendio w grze!!

Recenzent stwia flaszke z grochowka, ze opcja komendanta bedzie bardzo lubiana i pozadana. Chyba sie zglosze bo ta opcja choc bardzo wazna jest najmniej lubiana i zazwyczaj jesli jzu ktos ja bierze to nowicjusz, ktory mysli, ze cos mu to da ;]

Gra wymaga tez rzekomo do gry w mediu mdetalach mega hiper kompa. To ciekawe bo ja na bez problemow grywam an medium/high przy kompie barton 2800 + 1g bramu + radek 9600 xt 256mb a to bynajmniej super komp nie jest...

Nie napisano nic o bledach gry jak np totalnie nie dzialajaca przegladarka serwerow. Ciagle wieszanie sie i wywalanie do pulpitu. Bledy w mechanice gry itd itd. Jest tego sporo i patche to naprawiaja ALE recenzent ocenial produkt wtedy gdy patchy nie bylo...

teraz battlefield vietnam: Pozwole sobie wkleic komentarz recki z forum bf.pl

"Nie będe polemizował z jego wrażenieami (bo to sprawa subiektywna), ale z metodologią. Opisuje on BF:V głównie (takie odnoszę wrażenie) na podstawie gry z botami. Jaki to ma sens - recenzowanie gry sieciowej na podstawie singla?"

Z braku checi na przegladanie kolejnych 9 stron topicu niech ci wystarczy ten 1 + poprzednie.

Ostatni moj kochany rodzynek. Recka HL2 gdzie to zachwalali pod niebiosa gre. A o podstawowym problemie gry singleplayerowej jak zanujaco niskie Ai to juz nienapisali :D Bodajze nawet je chwalili. To, ze boty cie nie widza gdy przed twarza masz puszke to nie dowod o ich glupocie nie? ;D


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------

To masz co prosiles. Zadowolony? :>

w CDA pracuje banda lamerow, ktorzy o grach wiedza nie wiele. Pisza to co im kaza pisac dziek iczemu "hity" dostaja wysokie noty hccoiaz ogolnie sa wysmiewane. Producent placi ,producent wymaga nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować