• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bifur

The Elder Scrolls IV : Oblivion - problem z płynnością gry

Pytanie

Mam problem z płynnością tej gierki nawet na najniższych ustawieniach graficznych - maksymalnie osiąga ona 20 fps. Chciałbym zaznaczyć, że nowsze gierki (Gothic III, Wiedźmin) działają na moim kompie o wiele lepiej nawet na średnich detalach. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czy ktoś może mi powiedzieć od czego to zależy? Z góry dziękuję za pomoc.

(Mój komp)
AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
1 GB RAM
ATI Radeon X1050 128 MB (Pixel Shader 2.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

/.../

Witam.
Proponuje dopisać sie do juz istniejącego tematu o tej pięknej i fascynującej grze. Znajdziesz go pod tym adresem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&u=12723
Co do problemu to masz po prostu trochę za słabego konfiga bo karta i procek są słabe jak na ten tytuł. Wszystko na ten temat. Większej filozofii tu nie ma ...

Pozdrawiam Yahoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.03.2008 o 17:08, Bifur napisał:

Mam problem z płynnością tej gierki nawet na najniższych ustawieniach graficznych - maksymalnie
osiąga ona 20 fps. Chciałbym zaznaczyć, że nowsze gierki (Gothic III, Wiedźmin) działają
na moim kompie o wiele lepiej nawet na średnich detalach. Mam zainstalowane najnowsze
sterowniki do karty graficznej. Czy ktoś może mi powiedzieć od czego to zależy? Z góry
dziękuję za pomoc.

(Mój komp)
AMD Athlon 64 3200+ 2 GHZ
1 GB RAM
ATI Radeon X1050 128 MB (Pixel Shader 2.0)


Problemem jest karta graficzna, na moim PC o podobnej konfiguracji (AMD Athlon 64 3000+, 1GB RAM, GF7600GT) gra chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować