Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Gram.pl - GADŻETY

586 postów w tym temacie

Witam,

Od dłuższego czasu (jak zapewne sami zauważyliście) półka sklepowa działu „Gadżety” świeci pustkami. Co więcej – półkę pokrywa coraz grubsza warstwa kurzu. Tak dalej być nie może!

W związku z tym – pełni zaufania w niespożyte pokłady Waszej kreatywności (i zdrowego rozsądku :P) zwracamy się z prośbą o podesłanie nam kilku (-nastu, -dziesięciu) pomysłów na gadżety.

Konkretnie – czym chcielibyście zapełnić ten ziejący pustką dział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał bardzo :D i może dacie jakies inne koszulki np. z gier?Albo inne soundtracki?Jeśli macie lepsze pomysły(na to licze) to dajcie coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Smycze z logiem CDP i Gram.pl były by naprawdę świetne. W naszych szkołach średnich są specjalne identyfikatory i ochroniarze nie wpuszczają jak go im nie pokażesz. Wiele osób nosi taki identyfikator na smyczy ;) Więc myślę, że dobrym pomysłem było by stworzenie owych smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:46, matizek12 napisał:

Ja bym chciał bardzo :D i może dacie jakies inne koszulki np. z gier?Albo inne soundtracki?Jeśli
macie lepsze pomysły(na to licze) to dajcie coś więcej ;)


plakaty ze zdjeciami tłumaczy poszczegolnych gier (stylizowane a''la tarcze do strzalek) - dla tych ktorym nie podobaja sie polskie tlumaczenia gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie dostałbym następną koszulkę:). A tak oprócz tego to np. na lato kupiłbym sobie czapkę z daszzkiem. oprócz tego może jakaś fajna naszywka na kostkę. No i więcej soundtracków z gier (np. z Diablo czy Gothica).
Poza tym chętnie ozdobiłbym sobie ścianę jakims nowym plakatem bo mam jeszcze troszeczke miejsca na ścianie i nie mam co z nim zrobić.

A więc podsumowująć
1. Plakaty
2. Koszulki
3. Naszywki
4. Czapki i Koszulki
5. (bym zapomniał) Figurki z gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo bardzo miło widzieć taką inicjatywę ze strony CDP.

A więc kilka moich pomysłów:
- podkładki pod myszki
- myszki
-kalendarze ze screenami gier wydawacych przez CDP

A swoją drogą wolałbym jakąś gre za zeta raz miesiącu niż gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne byłyby różne bajery: smyczki, czapeczki i takie tam. Nie tylko z logo Gram.pl ale np, jak to już stwierdził matizek12, z różnych wydawanych przez was gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję coś, co się na pewno przyda każdemu graczowi :)

-Jakieś specjalne podkładki pod mysz, z logiem CDP/Gram.pl (odpowiednio do kulkowych, optycznych, bo jak wiemy optyczna nie czyta każdej powierzchni)
-Jakieś długopisy/etui/pokrowce/torby/itd. z logiem CDP/Gram.pl
-Jak to już było mówione wielokrotnie, figurki postaci z gier, oczywiście jeśli producent wyrazi na to zgodę.
-Jakieś opakowania na płyty, z nadrukami Gram.pl, aby było wiadomo skąd pochodzą :)
-Coś dla uczniów, czyli zeszyty/okładki/bruliony z oznaczeniem Gram.pl
-Bardziej rzeczywiste wPLN, czyli zestawik Wirtualnego Bankiera (żarcik taki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:52, Arar napisał:

2. czarne koszulki

Jestem za a nawet przeciw bo mnie czarny najbardziej odpowiada. A i nie wszystko musibyc z logiem z gram.pl ale też na przykład z logami, screenami z gier. ja np. Bym chętnie kupił sobie koszulkę I hate Jack Tomphson:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie mogły by sie pojawić:
-podkładki pod mysz
-smycze
-torby
-poradniki do gier
-ciekawe książki związane z grami, HTTML itp.
-długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosil (i tutaj prosba calkiem serio :)) wieczne pioro z wygrawerowanym napisem gram.pl albo cdprojekt.info Bardzo sobie chwale pisanie piorem - nie to co dlugopisy ;P. Tylko by byly troche lepszej jakosci niz takie plastikowe cosie - moze cos takiego jak z obrazka ponizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować