• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Busterek

Atlantis i Windows Vista

Pytanie

Witam.
Chciałem sobie przypomnieć Atlantis-a II. Zainstalowałem to na Windows Vista. Gra nawet się uruchomiła, ale praktycznie od razu wyskoczył problem i pokazała się informacja, że dysk jest pełny. Czy da się to uruchomić na tym systemie?? Próbowałem nawet w trybie zgodności z Win98/95 - to samo. A ponieważ chcę sobie skompletować całość, to Jak się będzie zachowywała część pierwsza tej gierki na Windows Vista??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Pierwsza cześć będzie się zachowywać tak samo, poszukałem na google i nie znalazłem żadnego patha :(.

Przykro mi, ale sobie chyba nie zagrasz, pamiętam to była dobra przygodówka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.03.2008 o 10:21, czarek-2101 napisał:


Dlaczego go odsyłasz do wątku o Atlantis: The Lost Tales? Przecież on ma problem z Atlantis II.

Do Busterek uruchom grę w trybie zgodności z Windowsem 95, lub 98 - może to coś pomoże, miałem podobny problem - z wczytywaniem nowych lokacji pojawiał się błąd o niewystarczającej ilości miejsca na dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2008 o 22:38, ja33no napisał:

Pierwsza cześć będzie się zachowywać tak samo, poszukałem na google i nie znalazłem żadnego
patha :(.

Przykro mi, ale sobie chyba nie zagrasz, pamiętam to była dobra przygodówka :(.



Przecież na forum gram.pl jest sprawdzona solucja uruchomienia pierwszej części gry Atlantis. Działa na 100%, wiem bo sam grałem w nią na XP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować