Zaloguj się, aby obserwować  
art7

Pożegnania!

21 postów w tym temacie

Ostatni temat który zakładam! Tutaj mogą się pożegnać wszyscy, którzy odchodzą z FORUM. (fajny temacik)

Ja chciałem powiedzieć CZEŚĆ i podziękować wszystkim na FORUM było fajnie! Cześć.

PS. Jak się da proszę usunąć mnie z FORUM i GRAMSTAJA! Ale TYLKO z tego!!! HEJ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:06, kedzior141 napisał:

> nie rozumiem tematu :)... niby dlaczego ktoś ma odchodzić?

Nie wiem, może komuś się znudziło?:)

albo ktoś chce wylecieć z forum, anie pożegnać się ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:07, ryczypisk napisał:

> > nie rozumiem tematu :)... niby dlaczego ktoś ma odchodzić?
>
> Nie wiem, może komuś się znudziło?:)
albo ktoś chce wylecieć z forum, anie pożegnać się ;)...



hehe gdyby ktoś chciał wyleciec z forum to by zaczął spamowac bądź wyklinać w szerz i dłuż albo robić takie rzeczy żeby od razu dostać Bana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:12, ryczypisk napisał:

na przykład zamieścić swoją kolekcje piratów albo ostro nawrzucać moderatorom i obsłudze
;)


Jak już odchodzić to z klasą?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja temat uważam za zbędny. Jak ktoś chce odchodzić, to po cichu!

PS: mogę napisać ''temat zamykam''?? Ładnie proszę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wyjeżdza do miejsca gdzie nie będzie miał dostępu do internetu? Chociaż w dzisiejszych czasach to mało prawdopodobne, teraz internet jest wszędzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:02, art7 napisał:

Ostatni temat który zakładam! Tutaj mogą się pożegnać wszyscy, którzy odchodzą z FORUM.
(fajny temacik)

Ja chciałem powiedzieć CZEŚĆ i podziękować wszystkim na FORUM było fajnie! Cześć.

PS. Jak się da proszę usunąć mnie z FORUM i GRAMSTAJA! Ale TYLKO
z tego!!! HEJ!!! :)


Co ty tak chcesz ogłosić całemu światu że odchodzisz. Nie dość że już napisałeś w temacie o grze Wiedźmin to jeszcze zakładasz nowy wątek. Jak nie chcesz już pisać na forum ani na GS to proszę bardzo. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu pewnego rodzaju sposób zaistnienia na danym forum. Odchodzę, och ach, Wy piszecie "nie zioom zostać" "jesteś spoko" on zostaje i pisze "skoro tak prosicie to zostane" wszystko z muzyką z tanich hollywoodzkich dramatów.

Chłopak popisał trochę w spamerskich tematach i myśli że kogoś obchodzi jego odejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:58, Taikun napisał:

To po prostu pewnego rodzaju sposób zaistnienia na danym forum. Odchodzę, och ach, Wy
piszecie "nie zioom zostać" "jesteś spoko" on zostaje i pisze "skoro tak prosicie to
zostane" wszystko z muzyką z tanich hollywoodzkich dramatów.

Chłopak popisał trochę w spamerskich tematach i myśli że kogoś obchodzi jego odejście
:)


:) Zgadzam się byłem na wielu różnych forach i pierwszy raz to widzę. :) A pozatym słyszałem znaczy czytałem że Wam naściemniał? Prawda? O matko fajne forum. PS zna ktoś jakąś strone z fajnymi avatarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:58, Taikun napisał:

To po prostu pewnego rodzaju sposób zaistnienia na danym forum. Odchodzę, och ach, Wy
piszecie "nie zioom zostać" "jesteś spoko" on zostaje i pisze "skoro tak prosicie to
zostane" wszystko z muzyką z tanich hollywoodzkich dramatów.

Chłopak popisał trochę w spamerskich tematach i myśli że kogoś obchodzi jego odejście
:)


Hehe:) Raz na jednym forum napisałem, że na jakiś tydzień robię sobie przerwę, po tygodniu patrzę i wszyscy: zoooostaaań:P

resident18
Człowieku, czy to aby na pewno odpowiedni temat? Czy wspomniał tu ktoś chodź raz o avatarach? Nie? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem ale już nie udzielam się na FORUM i GRAMSTAJU. Mam tylko konto na GRAM.PL i nic już więcej mnie nie łączy z Wami z FORUM i GRAMSTAJU. Więc niby jestem ale mnie nie ma :) Hej.

PS - resident18 tak prawda pościemniałem ale chciałem dzięki temu zobaczyć jak ludzie zareagują gdy ktoś będzie potrzebował pomocy w grze.

Widzę że jestem już tu niepotrzebny to tyle. Pozostaje mi konto GRAM.PL. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:08, art7 napisał:

Ja jeszcze jestem ale już nie udzielam się na FORUM i GRAMSTAJU. Mam tylko konto na GRAM.PL
i nic już więcej mnie nie łączy z Wami z FORUM i GRAMSTAJU. Więc niby jestem ale mnie
nie ma :) Hej.


Ale kogo to obchodzi? Dla wiekszosci tutaj jesteś pewnie kolesiem o avatarze z niebieskim tygrysem (wait ... what?!) któego pierwszy raz widzą na oczy. A skoro nic Cię nie łączy z forum i gramsajtem to po co ten post, który komentuje ? :o

20080324161055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:13, resident18 napisał:

Heh... co za *** nie powiem. Ok ja już zmykam z tego tematu szkoda mi palców na pisanie
tutaj. Ide do zobaczyć co w temacie WIEDŹMIN.


PS. Co za ***... : chodzi mi o tego art7. Jak co :) SORYY NACISŁO MI SIE I WYSZŁY DWA POSTY! SORRY MOŻECIE JEDEN USUNĄĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować