Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

D&D Miniatures - temat ogólny

8 postów w tym temacie

Niedawno kupiłem sobie zestaw startowy War Drums, i bardzo mi się spodobał, chciałbym wiedzieć co wy sądzicie o D&D Miniatures, zdjecia waszej kolekcji (lub pojedynczych figurek) itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D&D miniatures grałem jakieś pół roku. Miałem ok. 50 figurek. Następnie moją kolekcję sprzedałem i przerzuciłem się na poważniejsze systemy. Obecnie gram w Infinity, która jest narazie mało znana, choć u mnie w Radomiu dość dużo osób w to gra. Siedzę też w WoW TCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:20, zoltriks napisał:

W D&D miniatures grałem jakieś pół roku. Miałem ok. 50 figurek. Następnie moją kolekcję
sprzedałem i przerzuciłem się na poważniejsze systemy. Obecnie gram w Infinity, która
jest narazie mało znana, choć u mnie w Radomiu dość dużo osób w to gra. Siedzę też w
WoW TCG.


hmmmm co mam rozumieć pod pojęciem poważniejszy system Czyli co trudniejsze i inne zasady bardziej extremalne ?? jak dla mnie D&D jest fajny i najbardziej znany

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 14:53, Sir Braveheart napisał:

hmmmm co mam rozumieć pod pojęciem poważniejszy system Czyli co trudniejsze i inne zasady
bardziej extremalne ?? jak dla mnie D&D jest fajny i najbardziej znany


Tak, chodziło mi o zasady: ich złożność, trudność, ilość możliwośći taktycznych itp. Poza tym Infinity mimo że figurki samodzielnie się maluje nie jest to tradycyjny bitewniak- raczej Skirmish. Dla zainteresowanych:
http://www.wargamer.pl/downloads/Infinity_Wargamer.pdf -wprowadzenie do świata i systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 16:17, Beror napisał:

mialem kiedy figurki.bylo ich ok.100 ale przerzucilem sie na kompa


a co ma komp do figurek? ja gram i na kompie i zbieram figurki, nie wiem jak może Ci to wchodzić w drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować