Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z serii ostatnie pożegnania - Fallout będzie miał 200 zakończeń

230 postów w tym temacie

Zaitsev

[Uaktualniono] Todd Howard ze studia Bethesda ujawnił w niedawnym podcaście Official Xbox Magazine, że Fallout 3 będzie miał aż 200 różnych zakończeń! Do tego gra jest już praktycznie skończona i teraz trwają tylko ostatnie poprawki oraz testy.

Przeczytaj cały tekst "Z serii ostatnie pożegnania bliskich - Fallout 3 będzie miał 200 zakończeń" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

caly czas mam jeszcze cien nadziei, ze nie schrzania tej gry. oby przez 200 zakonczen nie rozumieli tego, ze po jednorazowym ukonczeniu gry wyswietlane jest 50 plansz, a kazda sie traktuje jako jedno z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to że w zakończeniu będą podsumowania różnych wątków (tak jak w poprzednich falloutach) i gdy się je podliczy to wyjdzie te 200. Ale, kij wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 200? Sims''y miały więcej xD Ciekawe czy znajdzie się jakiś ktoś, kto przejdzie grę z wszystkimi zakończeniami. Takich maniaków nie brakuje, tym bardziej jeżeli chodzi o taki tytuł jak Fallout!
Trochę dziwne, że gra jest już na ukończeniu, a żadnych screenów nam nie pokazali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni... 200 zakończeń? Kto będzie miał czas aby poznać dopiero 50? A i jeszcze samemu, bo pewnie poradniki będą tylko do jednego :?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... pociekło mi :) Gram aktualnie w Oblivka (po raz setny) i rzec musze że przeżywam katusze czekając na premierę Fallka. Gra będzie hitem. Nie będzie to wprawdzie Fallout ale Oblivion dla dorosłych tym nie mniej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnie, ładnie ;)
ciekawe tylko czy aby zakończyć grę na każdy sposób trzeba będzie zaczynać od nowa (np. po zrobieniu pierwszego zadania na jeden ze sposobów kilka zakończeń nie będzie już możliwych, to było by ciekawe ;)))
muszę kupić wreszcie nowego kompa, aby przed premierą F3 przejść NWN 2 , Wiedźmina i MOH Airborne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te 200 zakończeń oznacza: "Ala dostała kotka i jest szczęśliwa :)", "Kotek Ali napromieniował się i zdechł", "Ala nie dostała kotka i była nieszczęśliwa :(". To ja chyba podziękuję. 200 różnych slajdów. Tak wróżę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć. Jak przyjdzie co do czego, to okaże się, że zakończenia różnią się między sobą jakimiś drobnymi szczegółami, a główny wątek fabularny pewnie będzie miał z góra 5 zakończeń...

Jam jest niewierny Tomasz. Nie uwierzę, póki nie zobaczę na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra z falloutem wspólny będzie mieć tylko tytuł. Jako kontynuajca kultowej sagi już dzisiaj wiadomo że nie spełni oczekiwań fanów. Szkoda że Bethesda wykorzystuje bezczelnie nazwę Fallouta do zwiększenia popularności swojej produkcji. Gry być może będzie bardzo fajna, ale na pewno nie jako Fallout...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolę 200 godzin gry i 20 zakończeń niż 20 godzin i 200 zakończeń.. geez, też mi rpg które ukończę w dwa dnipodejrzewam że większośc już po pierwszym razie będzie miała dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak sobie myślę... 200 zakończeń... w tym jest ukryte dno xD W rzeczywistości będzie to 200 kombinacji slajdów tworzących zakończenie xD W Falloucie 2 było coś podobnego, tylko, że mniej slajdów było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować