Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z serii ostatnie pożegnania - Fallout będzie miał 200 zakończeń

230 postów w tym temacie

200... Trochę mało. Czuje powrót do F1, a nie rozwój... No ale cóż, młodym graczom nie znającym serii i tak tego typu porównania będą zwisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zaitsev

Mógłbyś sobie darować wtręt o "ortodoksyjnych fanach" - jeśli miało by to być śmieszne, to i tak nie masz na startowanie w przeglądzie kabaretów. Może też powinieneś dodać, że owi "ortodoksyjni fani" kupują po kilka wydań Falloutów - w tym polskich z CDP - więc grupa CDP w której pracujesz ma z tego kasę a Ty masz pensję.

Nie ośmieszaj się więc takimi głupimi wtrętami bo piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Założ może lepsze okulary i rozeznaj się wśród poglądów i opinii fanów. No chyba, że uważasz, że ich internetową mekką jest serwis OPCF będące częścią gram.pl - poświęcone głównie rozgrywkom sieciowym w Tictacsa.

To, że jesteś (uważasz się??) za redaktora gra.pl nie uprawnia Cię do pisania bez znajomości rzeczy. No chyba, że równie "fachowa osoba" pracuje w gram.pl na stanowisku osoby od społeczności hehehe :D

Ps.
Zapomniałeś też dodać, że "maniakalni fanboye" wysyłają pogróżki TH - pewnie, że go załatwią ciosem pudełkiem z jedynie słusznym Falloutem 2 z wykopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam się najbardziej w tym wszystkim podobało "Bethesda planuje wydanie F3 tej jesieni" oraz " sama gra jest ukończona..." I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE z tego txt dla mnie, jesień blisko więc sami ocenimy .... a ślina kapie i kapie wciąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką godzinę, w mniej, niż 10 minut :)(a dwójkę w ok. 17, zaś dla porównania Dooma w 21 :D). Słówka - klucze: Speed Demons Archive :).

Bardzo jestem ciekaw, skąd im się nagle wzięło te 200 zakończeń - może pan Howard po prostu się przejęzyczył? W końcu początkowo miało być poniżej 20-stu :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie jestem zbytnio prekonany do tego Fallouta mimo ze jestem Fanem calej serii. Zle zrobili zmieniajac tryb rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ciekawe. Pewnie, ale co to za zakończenia? Mogą to być zwykłe pięciosekundowe filmiki. :P Albo jakieś z rozmachem, czyli wszystkie siły musieliby skupić na tych zakończeniach, to dużo musiało zająć.
Na samą grę tak nie wyczekuje i nie dostaje ślinotoku, jeszcze nie grałem, ale pudełko z sagą leży, ale zabrać mi się za nią tak jakoś nie chce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:07, Squonk78 napisał:

@Zaitsev

Mógłbyś sobie darować wtręt o "ortodoksyjnych fanach" - jeśli miało by to być śmieszne,
to i tak nie masz na startowanie w przeglądzie kabaretów. Może też powinieneś dodać,
że owi "ortodoksyjni fani" kupują po kilka wydań Falloutów - w tym polskich z CDP - więc
grupa CDP w której pracujesz ma z tego kasę a Ty masz pensję.

Nie ośmieszaj się więc takimi głupimi wtrętami bo piszesz o czymś o czym nie masz zielonego
pojęcia. Założ może lepsze okulary i rozeznaj się wśród poglądów i opinii fanów. No chyba,
że uważasz, że ich internetową mekką jest serwis OPCF będące częścią gram.pl - poświęcone
głównie rozgrywkom sieciowym w Tictacsa.

To, że jesteś (uważasz się??) za redaktora gra.pl nie uprawnia Cię do pisania bez znajomości
rzeczy. No chyba, że równie "fachowa osoba" pracuje w gram.pl na stanowisku osoby od
społeczności hehehe :D

Ps.
Zapomniałeś też dodać, że "maniakalni fanboye" wysyłają pogróżki TH - pewnie, że go załatwią
ciosem pudełkiem z jedynie słusznym Falloutem 2 z wykopu :D


Widzisz - sam w post scriptum przyznałeś, że już ostrzysz widły, szykujesz pochodnię i planujesz trasę do siedziby Bethesdy :)

Jak wcześniej pisałem o Falloucie 3, to w komentarzach zawsze kilka osób wspominało, że Fallouty poprzechodzili 17 - 20 razy. Dla mnie to wyczyn godny uznania i wydał mi się charakterystyczny dla fanów tej serii, więc postanowiłem z tego zażartować. Przepraszam, jeżeli uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zakończenia mogą być 3, byleby sensowne, różniące sie od siebie, będące konsekwencją wielu sytuacji z przebiegu gry, a nie jednego lub dwóch banalnych wyborów...w przypadku tych twórców (lepsze słowo "wytwórców") nie spodziewałbym się tego. 20h głównego wątku - wow!!! czym oni go zapełnią? szykuje nam sie fabuła na miarę oblivion. już wiem ,że gry nie kupię, może później zobaczę z ciekawości w jakiejś taniej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20h na ukończenie głównego wątku, wstyd. To pewnie po to, żeby życia starczyło na ukończenie gry 200 razy...
Widzę, że Bethesda teraz robi swoje gry sposobem "na Obliviona". A szkoda...
Swoją drogą w ostatnim N+ pisali, że zakończeń ma być 12. Szybko ta liczba urosła... Oczywiście Todd Howard będąc producentem gry jest nieco lepiej poinformowany od jakiegoś pisemka z końca świata, niemniej jednak coś mi tu śmierdzi. Może te różnice sprowadzają się np. do różnych grymasów twarzy głównego bohatera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze rpg schodzi na psy to nieprawda. Dajmy takiego wiedzmina- dosc dlugi, zlozony i wciagajacy jak cholera a do tego polski RPG. A co do 200 zakonczen to... jakos ciezko uwiezyc. cz oni zamiast dopracowywac gre wymyslalli zakonczenia??:o Ale wieze w Bethesde.

PS: co do szkodliwosci konsol "na rpg" o prawda :d heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:33, SlimPole napisał:

20h na ukończenie głównego wątku, wstyd. To pewnie po to, żeby życia starczyło na ukończenie
gry 200 razy...
Widzę, że Bethesda teraz robi swoje gry sposobem "na Obliviona". A szkoda...
Swoją drogą w ostatnim N+ pisali, że zakończeń ma być 12. Szybko ta liczba urosła...
Oczywiście Todd Howard będąc producentem gry jest nieco lepiej poinformowany od
jakiegoś pisemka z końca świata, niemniej jednak coś mi tu śmierdzi. Może te różnice
sprowadzają się np. do różnych grymasów twarzy głównego bohatera ;p


20h glownego watku to malo ??? a policzyles zadania poboczne bo pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 15:58, konki69 napisał:


20h glownego watku to malo ??? a policzyles zadania poboczne bo pewnie nie



Litosci, przeciez napisal, ze 20h glownego watku.
A zreszta czas gry z questami pobocznymi tez nie jest jakis wspanialy. 40h. Fallout 2 i Arcanum, go go go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali z tym koxem. Zdziwiłem się nieco, że aż 200 różnych zakończeń ma być. Patrząc na to przez kontekst wcześniejszych zapowiedzi o uproszczeniu rozgrywki w stosunku do prequeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:58, konki69 napisał:

20h glownego watku to malo ??? a policzyles zadania poboczne bo pewnie nie


A po co miałem to robić? Od kiedy zadania poboczne wliczane są do głównego wątku? Chyba nazwa wyraźnie sugeruje, że nie mają z nim nic wspólnego.i niby jak miałem policzyć czas potrzebny na ukończenie zadań pobocznych niemając gry w rękach? Napisali tylko o wątku głównym. A 20h to nic specjalnego, w końcu to gra RPG...

EDIT: Właśnie w newsach na stronie CDA przeczytałem, że na ukończenie całości potrzeba 100 godzin, więc jest dobrze. Fallout 3 jest równie długi jak GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować