Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 9500 GT - nowa specyfikacja

20 postów w tym temacie

"Największym mankamentem modelu będzie zastosowanie zaledwie 128-bitowej szyny pamięci."
Licho trochę, myślałem że dadzą coś lepszego :/
Takie 256 to teraz byłoby absolutne minimum i ATI by baty dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATI używało już kości GDDR4, i co z tego ? Właśnie o to chodzi w kartach low-end - wszystko jest wolniejsze, słabsze, mniejsze, tańsze itd, stąd właśnie DDR2 w takiego typu kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i całkowicie nie rozumiem dlaczego tworzy sie karty coraz to szybsze, wydajniejsze i ... energo żerne ... dzisiaj GF 8800 spełnia swa role bardzo dobrze ale produkowane sa coraz to nowsze szybsze i jeszcze szybsze i żrące prąd jak piekarnik ustawiony na 220C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak kastrat. Nie warto zaprzątać nim sobie głowy. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują sprzęt za tysiące, skąpią te kilkadziesiąt złotych na lepszą grafę, a potom jojczą, że im sie płynność rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie karty wypuszczać to ja nie wiem ale swoją drogą jest lepsza od GeForca 8600 który u mojego sąsiada sprawuje się całkiem całkiem.Więc dla tych którzy nie mają zbytnio pieniędzy na upgrade kompa może być jak znalazł.
Ciekawi mnie tylko ile takie cudo będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, teraz zapewne tą kartę graficzną będziemy widzieć w reklamach super komputerów do grania w sieciach sprzedających komputery.

Dla osób, które nie grają akurat ta karta byłaby dobrym rozwiązaniem i wystarczyłaby swobodnie do oglądania filmów. Niestety, dla kogoś kto chce już pograć ten sprzęt zupełnie się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować