Zaloguj się, aby obserwować  
macned

Drakensang - The Dark Eye / Das Schwarze Auge (temat ogólny)

1102 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 20:13, jaceloth napisał:

mam pytanko: czy na początku gry można kogoś jeszcze przyłączyć do drużyny oprócz amazonki
rhulany. nie mogę nikogo więcej znaleźć.


Tak

Spoiler

Pojawi się pewien złodziej-imienia zapomniałem[bo jest trudne do zapamiętania:D] jego będziesz mógł przyłaczyć do drużyny:)Też na początku gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:42, ramiro cruiz napisał:

Zapomniałem dodać jeszcze ten błąd. Pojawia się losowo, ostatnio po jakiś 2-3minutach
gry, po czym, gdy klikam OK, wyskakuje error, który wkleiłem w moim poprzednim poście.
Gdy i tamtego zamknę, pojawia się raport błedu i gra się zamyka. Teraz to grać nie idzie
wogóle, co 30sek muszę robić save''y, bo nigdy nie wiem kiedy mnie wywali :(
Proszę o szybką poradę.



Witam. Napisałeś już do Techlandu? Specem to ja nie jestem, ale przychodzi mi do głowy, że możesz mieć kartę z małą ilością ramu. Czy tak jest? 128, albo 256. Zainstalowałeś dodatkowe tekstury? Bo zapewne one wymagają mnóstwo pamięci. Zmniejsz trochę rozdzielczość i nie używaj najwyższej jakości tekstur. Może to Ci coś pomoże.

A tak poza tym to waham się czy grać magiem, czy łotrem... Niestety chyba nie można w tej grze połączyć wysokich umiejętności społecznych z magią, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 00:28, Valkanis napisał:

A tak poza tym to waham się czy grać magiem, czy łotrem... Niestety chyba nie można w
tej grze połączyć wysokich umiejętności społecznych z magią, czy się mylę?

Mylisz się , jest Szarlatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 00:28, Valkanis napisał:


A tak poza tym to waham się czy grać magiem, czy łotrem... Niestety chyba nie można w
tej grze połączyć wysokich umiejętności społecznych z magią, czy się mylę?


no później możesz chyba kształtować postać wedle uznania

ja zacząłem metamagiem, a właściwie matemagiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 09:27, mdag napisał:

kilka moich screenów dla zainteresowanych:
http://screeny.pl/8874



Ten ostatni screen jest przezabawny ;)
Ja zagram chyba jednak łotrem, ewentualnie tkaczem magii. Trochę mnie denerwuje to, że bohater nie może być oryginalny. Co dobrze widać po Twoich obrazkach - gdzie dwie babki wyglądają dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 10:54, Valkanis napisał:

Ja zagram chyba jednak łotrem, ewentualnie tkaczem magii. Trochę mnie denerwuje to, że
bohater nie może być oryginalny. Co dobrze widać po Twoich obrazkach - gdzie dwie babki
wyglądają dokładnie tak samo.

w rpg nie wygląd, a cechy decydują o oryginalności twojego bohatera, a tu masz pełne pole do popisu. wolę, to niż mass effect, gdzie godzinę mogłeś dobierać fryzurę bohatera i czy będzie miał baczki, czy nie, a potem i tak kończyło się na prostackim sposobie rozwoju bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 11:21, jaceloth napisał:

> Ja zagram chyba jednak łotrem, ewentualnie tkaczem magii. Trochę mnie denerwuje
to, że
> bohater nie może być oryginalny. Co dobrze widać po Twoich obrazkach - gdzie dwie
babki
> wyglądają dokładnie tak samo.
w rpg nie wygląd, a cechy decydują o oryginalności twojego bohatera, a tu masz pełne
pole do popisu. wolę, to niż mass effect, gdzie godzinę mogłeś dobierać fryzurę bohatera
i czy będzie miał baczki, czy nie, a potem i tak kończyło się na prostackim sposobie
rozwoju bohatera.



No takiego stwierdzenia spodziewał bym się po fanie D&D, jesteś nim? ;) Ja preferuje systemy bardziej storytelling. Poza tym nie samymi statystykami człowiek żyje :D W "Wiedźminie" mi przeszkadzały klony i tu także, a tym bardziej jeśli główny bohater JEST klonem.

Mam nadzieje, że w toku przygody zaopatrzę się w jakieś oryginalne ubrania, przedmioty i rzeczy, które naprawdę wyróżnią bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 21:54, Wojman napisał:

Czym zabezpieczona jest gra Draksang?


Mam już grę. Melduję, że jest zabezpieczona za pomocą programu Secorum i wymaga płyty w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 14:27, GanD napisał:

Mam już grę. Melduję, że jest zabezpieczona za pomocą programu Secorum i wymaga płyty
w napędzie.


Obecnosc plyty w napedzie da sie przezyc, wazne, zeby zabezpieczenie cyrkow jakis nie robilo. A z tego co pamietam Secorum nie robi takich problemow jak Starforce, wiec prawodopodobnie gre kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprawę dotyczącą karty graficznej.
W sklepie gram.pl pisze GeForce 6600 a na innej stronie znalazłem w wymaganiach GeForce 8600.
Może to były minimalne podane a tam rekomendowane powiedzcie jaka karta wymagana jest w minimalnych wymaganiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 14:43, tomciu95 napisał:

Może to były minimalne podane a tam rekomendowane powiedzcie jaka karta wymagana jest
w minimalnych wymaganiach ?


jeśli dobrze pamiętam to 8600 rekomendowane, 6600 minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, minimalne wymagania to 6600GT z 256 ramu, a zalecane 8600. Ale słyszałem na innych forach, że gra jest naprawdę dobrze zoptymalizowana i działa przyzwoicie nawet na słabszych sprzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 14:54, Valkanis napisał:

Dokładnie, minimalne wymagania to 6600GT z 256 ramu, a zalecane 8600. Ale słyszałem na
innych forach, że gra jest naprawdę dobrze zoptymalizowana i działa przyzwoicie nawet
na słabszych sprzętach.

dokładnie ja na razie grałem na laptopie z gforce 7400 256 mb pamięci współdzielonej oraz 1gb ram i chodzi mi wszystko ok. nawet specjalnie nie ograniczałem opcji graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 16:07, hallas napisał:

Dzięki za informację. Dla mnie to ostatecznie oznacza, że kupuję.


Proszę bardzo. Tak przypuszczałem, że nie tylko Wojmana zainteresuje ta wiadomość.

Przy okazji znalazłem małego babola w naszym tłumaczeniu. Mamy dukaty - D, talary - T, grajcary - G?, a nie bo gra twierdzi, że P.

Poza tym pierwsza wrażenia są znakomite. Gra wygląda ślicznie, ma mnóstwo ciekawych opcji typowych dla rpg w starym stylu (na początku troszkę ciężko się w tym połapać, ale w rozbudowanych rpg to normalne), sterowanie jest podobne do NWN, ale według mnie znacznie lepsze i wygodniejsze, bo kamera tak nie wariuje jak tam.

20081210163912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która postać ma najbardziej zbliżone umiejętności do druida ( przywoływanie, magia natury [ofensywna lub taktyczna] edit:leczenie) ? Pytam bo z opisu postaci jakoś nikt nie podchodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 16:42, GanD napisał:

Proszę bardzo. Tak przypuszczałem, że nie tylko Wojmana zainteresuje ta wiadomość.


:)
Bylem w Media Markcie, gre Drakensang kupilem, a za chwile ja zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować