Zaloguj się, aby obserwować  
macned

Drakensang - The Dark Eye / Das Schwarze Auge (temat ogólny)

1102 postów w tym temacie

Oczywiście że jest. Najpierw powinieneś oddzielnie pokonać rośliny na około bo dość mocno przeszkadzają. Drzewo w walce z bliska jest trudnym przeciwnikiem ale nie może atakować cię z dystansu. możesz więc zniszczyć je czarami bądź inną bronią dystansową. O ile masz kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:31, qrex napisał:

Oczywiście że jest. Najpierw powinieneś oddzielnie pokonać rośliny na około bo dość mocno
przeszkadzają. Drzewo w walce z bliska jest trudnym przeciwnikiem ale nie może atakować
cię z dystansu. możesz więc zniszczyć je czarami bądź inną bronią dystansową. O ile masz
kim.


problemem jest to ,że mi się mana konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z eliksirami to raczej ciężko jest w tej grze bo są potwornie drogie i bardziej opłaca się je robić samemu. Na mane jest inny sposób w przypadku nieruchomych przeciwników. Stoisz i czekasz aż ci się zregeneruje. Inaczej nie dasz rady tego zrobić na obecnym etapie. Załatw sobie jakąś słabą broń strzelecką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:49, qrex napisał:

Z eliksirami to raczej ciężko jest w tej grze bo są potwornie drogie i bardziej opłaca
się je robić samemu. Na mane jest inny sposób w przypadku nieruchomych przeciwników.
Stoisz i czekasz aż ci się zregeneruje. Inaczej nie dasz rady tego zrobić na obecnym
etapie. Załatw sobie jakąś słabą broń strzelecką .


ok zabilem drewniaka,kupilem z 5 mikstur many.Taktyke obralem taką ,że waliłem w drzewo czarami a wojownikami niszczylem komary po paru ubitych falach już więcej się nie pojawiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 10:55, Sylarek napisał:

Panowie mam 1 i 2 grę. Jakoś mam ochotę bardziej grać w dwójkę. Czy warto? Czy fabuła
jest powiązana?

Moim skromnym zdaniem pierwsza cześć jest lepsza, acz dwójka niewiele odstaje. Sama fabuła nie jest powiązana, tylko postacie które występują w obu częściach. Zarówno członkowie twojej drużyny, jak i inne poboczne przeplatające się w obydwu częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie ani w instrukcji (może słabo szukam).
Jak na razie Gladys to jedyna postać w mojej drużynie, która może rzucać zaklęcia, jednak jeśli założę jej hełm inny niż ''Skórzana czapka'' albo jej kapelusz, karwasze inne niż skórzane i kiedy zakładam jej brązowe naramienniki, to zaklęcia na pasku robią się nieaktywne (ciemne ikonki). Chodzi tu o ciężar, czy o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chodzi tu o ciężar, czy o coś innego?
O ruchy. Grałem dawno temu (pre-order), ale jeśli dobrze pamiętam, to mag musi nosić zwiewne ciuszki (jakieś sukienki etc). Nie możesz mu zakładać żadnych zbroi, bo blokuje mu ruchy. Mag bitewny też tylko w szatach może pomykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:16, Growin napisał:

>Chodzi tu o ciężar, czy o coś innego?
O ruchy. Grałem dawno temu (pre-order), ale jeśli dobrze pamiętam, to mag musi nosić
zwiewne ciuszki (jakieś sukienki etc). Nie możesz mu zakładać żadnych zbroi, bo blokuje
mu ruchy. Mag bitewny też tylko w szatach może pomykać.


Dobra, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:11, Solostran napisał:

Tak, przy czym ich instalacja jest opcjonalna. O ile pamiętam polska wersja gry zawsze
zawierała te tekstury.


Ok, dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram magiem bojowym i póki co inwestuje w kostury i korzystając z dobrodziejstwa magizbroi rzucam go do pierwszej linii walki. Czy na dłuższą metę też będzie się tak dało grać? Czy może zawczasu porzucić kostur i zacząć inwestować w coś dystansowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 krasnoludy i złodziejke z tą co jest na początku i jakoś daje sobie rade z misjami jestem w 3 zadaniu smoczym i mam pytanie gdzie znajde kogoś kto gra w karty np za pieniądze dukaty itd bo pisze w poradach że można stracić wszystko albo zyskać dużo kasy a ja chciałem ten statek kupić z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 01:54, MasterDrakensang napisał:

... znajde kogoś kto gra w karty np za pieniądze
dukaty itd bo pisze w poradach że można stracić wszystko albo zyskać dużo kasy a ja chciałem
ten statek kupić z góry dziękuje


Dość dawno w to grałem ale wydaje mi się że w tej grze nie ma hazardu ... extra kasę zdobywasz sprzedając fanty, okradając kogo się da (hrabia i szef złodzieji są szczególnie opłacalni), można też pobawić się rzemiosłem i to w zasadzie tyle możliwości zarobkowania ... W 3 smoczym zadaniu jest do zdobycia tyle sprzętu, że powinnieneś uzbierać na ten "statek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadaniu z ukrytym skarbem na trzęsawisku Moorbridge nie mogę użyć przycisków na nagrobku w którym ma być ostatnia wskazówka.Po znalezieniu mapy w jaskinii powinienem zrobić coś jeszcze żeby przyciski stały się aktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 21:13, raven91 napisał:

W zadaniu z ukrytym skarbem na trzęsawisku Moorbridge nie mogę użyć przycisków na nagrobku
w którym ma być ostatnia wskazówka.Po znalezieniu mapy w jaskinii powinienem zrobić
coś jeszcze żeby przyciski stały się aktywne?


Mowa o tym nagrobku przy magu? Jeśli mogłeś nacisnąć przyciski na trzech pierwszych to możesz i na czwartym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować