Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online uderzy w ten piątek

36 postów w tym temacie

sng

W sklepie gram.pl można już kupić pre-ordery packi do świetnie zapowiadającego się MMORPG’a Warhammer Online: Age of Reckoning. W związku z tym, zapraszamy Was do zapoznania się z Weekendem z grą Warhammer Online. Start już w ten piątek!

Przeczytaj cały tekst "Warhammer Online uderzy w ten piątek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że będzie weekend z WAR. Chociaż, premiera przełożona na jesień tego roku.
Rozumiem, że wraz z pre-order packiem dostajemy gwarancję na obniżkę i możliwość kupna edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:48, Mr. Cin napisał:

:O o to juz? ;p


Przeczytaj raz jeszcze - w piątek zacznie się weekend z WH, nie premiera gry ;) A pre-order pack to najzwyczajniej w świecie dostęp do beta testów + jakieś tam bonusy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, że premiera gry została przesunięta na jesień tego roku.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Do jesieni może mi się uda nowego kompa złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 18:51, Ero Sennin napisał:

> :O o to juz? ;p

Przeczytaj raz jeszcze - w piątek zacznie się weekend z WH, nie premiera gry ;) A pre-order
pack to najzwyczajniej w świecie dostęp do beta testów + jakieś tam bonusy ^^


no wiem wiem, no ale jest to pewnego rodzaju mozliwosc zamowienia/zapewnienia/zaklepania juz sobie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a premiera Age of Conan za 2 miesiace a pre-orderow nima :P a co do WAR to nie wiem czy jest sens kupowac wstep do bety :P jak dla mnie to po prostu spoilerowanie :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie KIEDY zaczynają się te otwarte beta-testy i ile będą trwać? Bo naprawdę nie mam ochoty płacić 30~ zł za pudełko + transport (dlaczego nie można zamówić tych key''i online?) tylko po to by pograć siedem dni przed premierą w ukończoną już grę ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych tą grą: Ile bedą wynosić opłaty abonamentowe? I jeszcze jedno: czy tego packa można kupić w sklepie (nie-internetowym ;p)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:17, Will Turner napisał:

Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych tą grą: Ile bedą wynosić opłaty abonamentowe?


Prawdopodobnie kilkanaście euro za miesiac. Stawiam, że jakoś w okolicach 12 euro.

Dnia 26.03.2008 o 19:17, Will Turner napisał:

I jeszcze jedno: czy tego packa można kupić w sklepie (nie-internetowym ;p)?


Można. W Empikach, Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:15, Laska-z-Polski napisał:

No, przekonajcie mnie :] A trzeba naprawdę niezłych argumentów, by skłonić mnie do gry
z abonamentem...


To jak się przekonałaś to płacenia co miesięcznego za internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacenie za internet to inna sprawa, bo ten wydatek pokrywa rodzicielstwo :D A dla jakiejś gry nie będę wykładał sto złotych co dwa miesiące, mam ciekawsze wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAAAAGH!!!!
TIME TO ''ILL SOME ''UMMIES!
...''an da lil'' stinkie ''beardies too!

Taki mój komentarz :
Zamówione...
Na "Weekend z WAR" nie czekam bo i tak wiem wszystko na ten temat :P (z oficjalnej stronki)

PS. Wszyscy kochamy Paula Barnetta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:41, Laska-z-Polski napisał:

Płacenie za internet to inna sprawa, bo ten wydatek pokrywa rodzicielstwo :D A dla jakiejś
gry nie będę wykładał sto złotych co dwa miesiące, mam ciekawsze wydatki.


No to sobie nie pograsz z takim podejściem,i kto ci mówi ,ze masz wydawac 100 na 2 miesiace.A zapomniałem to tylko głupia gra,jestem polakiem i mam mieć to za darmo(żal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować