Zaloguj się, aby obserwować  
rozmusik99

Gears of War vs Unreal Tourament 3

33 postów w tym temacie

Hmmm... Według mnie ciekawszy multiplayer jest w gears of war ponieważ można tam się chować za ścianami itp. a co do UT3 to mam demo i grałem na multiplayerze no i bardzo trudno się tam gra...

Ut3----gow
multiplayer 0 - 1 UT3 - 2
singleplayer 0 - 1 GoW-4!
grafika 1 - 1
grywalność 1 - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sareth14

Z tym klanem to nie taki głupi pomysł moglibyśmy zakładać tematy z hasłem (o ile tak się da) i hasło tylko będą znać ludzie z klanu... A mój podpis do klanu mógłby wyglądać tak /Unreal clan\

Beror

Każdy lubi co innego ale muszę powiedzieć że multiplayer w Ut3 jest trochę za szybki... I kampania jest monotonna...
A co do GoW kampania jest super jak grałem na x-box 360 i multiplayer jest super...A unreal 3 też nie jest najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:04, DarkMessiah123 napisał:

Beror

Każdy lubi co innego ale muszę powiedzieć że multiplayer w Ut3 jest trochę za szybki...


Kwestia przyzwyczajenia. Na początku grania tak jest, ale później nie robi to już większego znaczenia.

Dnia 18.04.2008 o 17:04, DarkMessiah123 napisał:

I kampania jest monotonna...


A co można wymyślić nowego w kampanii UT?? Chyba nic. Ja kampanie grałem tylko po to aby poznać nowe mapy.

Dnia 18.04.2008 o 17:04, DarkMessiah123 napisał:

A co do GoW kampania jest super jak grałem na x-box 360 i multiplayer jest super...A
unreal 3 też nie jest najgorszy.


Grałem w kampanię GoW i powiem, że jest wciągająca. Co do multi nie grałem, ale sądzę, że też jest ciekawy.

Reasumując-dla mnie lepszy jest UT (ze względu na swą historię, ze względu na broń, nowe i star pojazdy, oraz magię która cały czas trzyma mnie przy tej serii). Niemniej jednak GoW też jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zamierzałem kupić UT3 ale jak w demie zagrałem w multiplayer to się rozmyśliłem i postanowiłem kupić GoW''a.

A co do Ut3 kampanii to bym ją trochę zmienił na przykład taką jak w Halo combat evolved no bo bez przesady po co w kampanii z jakimiś potworami Capture the flag :) Na jaką ogólnie kampanie mi chodzi nie będę pisać a poza tym Ut3 do bardziej gra multiplayer a gow to i to i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zakładamy:) Tylko potrzebujemy nazwy,forum,Website,własny serwer(to nie jest problem mogę założyć
, i ludzi którzy będe mogli zrobić forum i stronę:D i do klanu członkowie kto chce do klanu gram.pl niech napisze pod to gg:934287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 12:34, Sareth14 napisał:

A więc zakładamy:) Tylko potrzebujemy nazwy,forum,Website,własny serwer(to nie jest problem
mogę założyć
, i ludzi którzy będe mogli zrobić forum i stronę:D i do klanu członkowie kto chce do
klanu gram.pl niech napisze pod to gg:934287


Jakiś klan zakładacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj ktoś kto gra w GoW''a i jest zakładaczem jakiegoś klanu? bo jak tak to mógłbym się do niego wpisać. (mój nick w Gowie to Pheomathar) jeśli chcecie mnie przyłączyć do klanu to piszczie wiadomości do Pheomathara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie Gears of War jest lepsze niż UT3 gdyż UT3 jest dla mnie coś ciut za szybki, nie czuć takiego ''realizmu''
natomiast w Gears of War czujesz jak i słyszysz przeładowania karabinów, (takie jest moje zdanie, chociaż o gustach się nie rozmawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:06, Pegee napisał:

według mnie Gears of War jest lepsze niż UT3 gdyż UT3 jest dla mnie coś ciut za szybki,
nie czuć takiego ''realizmu''
natomiast w Gears of War czujesz jak i słyszysz przeładowania karabinów, (takie jest
moje zdanie, chociaż o gustach się nie rozmawia)


Też myślę że GoW jest lepszy ( Według mnie) a ty Pegee grasz w GoW''a? jak tak to podaj nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:13, DarkMessiah123 napisał:

> według mnie Gears of War jest lepsze niż UT3 gdyż UT3 jest dla mnie coś ciut za
szybki,
> nie czuć takiego ''realizmu''
> natomiast w Gears of War czujesz jak i słyszysz przeładowania karabinów, (takie
jest
> moje zdanie, chociaż o gustach się nie rozmawia)

Też myślę że GoW jest lepszy ( Według mnie) a ty Pegee grasz w GoW''a? jak tak to podaj
nick.

gram ale tak właściwie to mam jakiś błąd w multiplayerze (błąd w rejestracji, nie wiem co robić) ale grałem w multiplayer u brata :) bardzo mi się podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to dwie różne gry. GoW to taktyczna gra akcji, a UT3 to odschoolowy sieciowy shooter, nie porównywałbym tych dwóch tytułów. Łączy je jedynie producent i engine ;). Powiem tyle, że choć UT to mój ulubiony sieciowy shooter, to jednak jedynka, nie trójka wymiata, a GoW to po prostu bardzo interesująca gra ;). Obydwie są skierowane do nieco innych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:17, Skywalker560 napisał:

Przecież to dwie różne gry. GoW to taktyczna gra akcji, a UT3 to odschoolowy sieciowy
shooter, nie porównywałbym tych dwóch tytułów. Łączy je jedynie producent i engine ;).
Powiem tyle, że choć UT to mój ulubiony sieciowy shooter, to jednak jedynka, nie trójka
wymiata, a GoW to po prostu bardzo interesująca gra ;). Obydwie są skierowane do nieco
innych odbiorców.

masz rację, bo trochę dziwne jest strzelanie do Locaustów (jacyś nie typowi przeciwnicy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:16, Pegee napisał:

gram ale tak właściwie to mam jakiś błąd w multiplayerze (błąd w rejestracji, nie wiem
co robić) ale grałem w multiplayer u brata :) bardzo mi się podoba....


To jest że masz taki błąd że nie można grać w twoim regionie o to chodzi? jeśli tak to masz tu rade:

W GoW da się normalnie grać przez neta tylko musisz założyć konto na:

http://live.xbox.com/

Tylko ja zakładasz konto to nie wybieraj Polski bo tam nie można grać!
Następnie jak ktoś chce to może uaktywnić Trial LIVE card i w grze aktywujemy profil i gramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:20, DarkMessiah123 napisał:

> gram ale tak właściwie to mam jakiś błąd w multiplayerze (błąd w rejestracji, nie
wiem
> co robić) ale grałem w multiplayer u brata :) bardzo mi się podoba....

To jest że masz taki błąd że nie można grać w twoim regionie o to chodzi? jeśli tak to
masz tu rade:

W GoW da się normalnie grać przez neta tylko musisz założyć konto na:

http://live.xbox.com/

Tylko ja zakładasz konto to nie wybieraj Polski bo tam nie można grać!
Następnie jak ktoś chce to może uaktywnić Trial LIVE card i w grze aktywujemy profil
i gramy!

dzięx za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:30, DarkMessiah123 napisał:

Nie ma sprawy :) jak będziesz mógł grać na necie to daj znać i wyślij mi wiadomość do
Pheomathar (to mój nick) ok?

tylko taka sprawa - przypomnij mi kiedyś na gramsajcie moim ok??
bo porzyczyłem wujkowi Gears a sam odinstalowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować