Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Midnight Club: Los Angeles - zapowiedź

29 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 18:39, Zaix... napisał:

Nie będzie wersji na PC - nie ma co na to liczyć niestety.


No niestety, takie jest życie, jedynie tylko 2-ka wyszła na PCta, reszta to już konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:40, SKIL napisał:

Rockstar widzi zysk tylko na konsolach...



To prawda ... wiadomo że znajdzie więcej konsumentów na Konsolach .. choć na ich miejscu zaryzykowałbym wersje na PC na pewno znalazło by to wielu klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:52, Majki X napisał:

MC był zawsze super ale szansa na to ze Rockstar wyda ta grę na PC to 98 % :/.


Szansa na to że Rockstar nie wyda tej gry na PC to 97 % :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:40, SKIL napisał:

Rockstar widzi zysk tylko na konsolach...


No trudno, żeby wydał grę dla przyjemności albo w ramach akcji charytatywnej. :P Biznes jest biznes.

Wydanie czegokolwiek na PC jest dziś ryzykiem. A Rockstar - taka prawda - więcej gier produkuje na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gra teraz trzeba uzbierac na ps3 te palmy na screenie sa takie kwadratowe troche mogli by to poprawic nie wiem jak z innym otoczeniem ale jezeli bedzie wygladalo jak te palmy to kiepsko ale jeszcze maja szanse to dopracowac watpie zeby to wydali na pc bo gier na pc nie opłaca sie sprzedawac bo i tak 85% osob sciagnie ja z neta a 15% ja kupi w sklepie i maja racje ze jej najprawdopodobniej nie wyjdzie ta gra na pc aha juz wiem czym bede jezdzil w tej grze ten mustang na traileze jest piekny i jeszcze jednopowinien byc bardziej rozbudowny niz ograniczenie sie do jazdy w wyscigacz na ulicy mogly by tez byc korki na drogacz i zniszczeniamysle ze bylo by ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak skywalker, tak... a świstak siedzi i zawije je w te sreberka (znaczy konsole) ...
gdyby nie ten twój blaszak co go tak nienawidzisz to byś się dalej jarał PS1... chcę zauważyć, że żadna konsola nie napędza tak rynku jak blaszaki... wszak deweloperzy softu napędzaja deweloperów sprzętu i na odwrót a wszystko to po to aby wyciągnąc kase z kieszeni klienta. a w konsoli co - wyjdzie jedna wersja na 5 lat i wielka mi rewolucja - tempo lodowca a nie rewolucja.

biorąc pod uwagę niedomagania umysłowe marketingowców z RS oraz to , że od czasu pojawienia się GTA San Andreas (żenujący poziom produkcji ni jak mający się do GTA III i VC) firmą dowodzą księgowi a nie ludzie mający pojęcie o grach, nie ma mowy o tym, żeby MC:LA pojawiło się na PC. oczywiście, że to jawna drwina z rynku, no ale cóż, jak się saldo nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie na PC. to niech Im tak gra nie wyjdzie niech to będzie kaszana chała i wogle żeby to był gó**o jakiego mało.


Przepraszam za przekleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować