Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Finał walki o Wiedźminofon - zadecyduj o podziale nagród!

91 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 11:29, Soleila napisał:

Uprzejmie informuję Pana o pierwszym ostrzeżeniu z mojej strony. Spieszę z wyjaśnieniem:


> Omg, omg co za ZAL, gram.pl schodzina psy a w sie tym podniecacie...

Pomijając kwestię sposobu wyrażenia swojej opinii, bardzo proszę, aby przestał Pan w
takim tonie mówić do Użytkowników gram.pl, którym zabawa najwyraźniej się podoba.

>Zadno z tych nagran
> nie jest godne nagrody, a po 2 kto SLYSZAL przy laczeniu z poczta glosowa zeby wybierac

> jakies NUMERKI xD ahahah Jestes kolejnym czarownikiem!?

O tym zadecyduje czarodziejska społeczność gram.pl. Niemniej jednak serdecznie
dziękujemy za te niezwykle kreatywne i konstruktywne uwagi.

>pff Konkurs moze i fajny i dla
> kreatywnych, sam chcialem wziac udzial, ale nie mialem super pomyslu - teraz wiem
ze
> blad zrobilem, bo wystarczylo nagrac COKOLWIEK... Bede jednak gratulowal kazdemu
kto
> otrzyma ten Szajsofon-Wiedzminofon :P wkoncu to tez kasa :P

Jeśli Panu nie odpowiada nagroda proponuję wyjścia alternatywne:
- nie zwracać na to uwagi,
- brać udział w konkursach, gdzie nagrody sprostają Pana oczekiwaniom,
- zamknąć przeglądarkę.

Znów uprzejmie, acz stanowczo proszę o szacunek dla Użytkowników, którym to nagroda się
podoba i o którą walczą Oni swoim poświęconym czasem i pracą.


> PS zamiast powtorz powinno byc play w tym pseudo playerze...

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Nie zgadzamy się z nią.


> "Prac dostaliśmy wiele, tym samym wybór tej jednej, zdecydowanie najlepszej był
niemożliwy"
> 13 prac to tak duzo :PPP


Czytanie ze zrozumieniem kłania się, a nadinterpretacja to brzydka rzecz.

> Nie zapomne wyslania odpowiedzi na jakis konkurs, nie pamietam jaki, ale trzeba
bylo
> wyslac cos na maila! Rozwiazanie konkursu... no pech nie wygralem... a miesiac PO
KONKURSIE...
> wiadomosc "Twoja wiadomosc zostala przeczytana (i dzisiejsza data)" ta przeczytana
przy
> kasowaniu chyba... Wiec jezeli mieliscie suuupppeeeerrr nagranie to i tak nikt pewnie

> o nim nie uslyszal, bo jak dostanie sie 1500 zgloszen to nawet mi by sie nie chcialo

> tego sluchac....

W końcu 13 prac to nie tak wiele. Pomówienia prosimy włożyć do kieszeni. Tego typu oskarżeń
nie będziemy tolerowali.

Pozdrawiam wszystkich gramowiczow, ktorzy zostali oszukani w mniejszym
> lub wiekszym stopniu.

Prosimy o przedstawienie konkretnych zarzutów popartych odpowiednimi dowodami. Ostrzeżenie.


Pozdrawiam uprzejmie,

Justyna Milewska



Ok troche przesadzilem, ale co do tego konkursu to prawda, tak bylo, szkoda ze tego nie zglosilem... poszukam w archiwum na serwerze ale watpie zebym znalazl, bo to bylo bardzo daaaaawwwwwnnnnooooo, ale informuje, ze taka sytuacja miala miejsce i jest mi przykro...

Tak, moze i uzytkowincy zdecyduja, ale tu tez mam zastrzezenia... Wygrywa nie najciekawszy i kreatywny projekt, lecz ta osoba, ktora ma najwiecej "znajomych" na gram.pl. Tego newsa nie bedzie widac juz po 2 dniach na stronie glownej i wchodzc beda osoby "zmuszane", "proszone" o oddanie glosu. Moim skromnym, podkreslam skromnym zdaniem to jest nieuczciwe, ale o tym decyduje osoba piszaca regulamin, ja chcialbym tylko zwrocic sie z OGROMNA PROZBA, niech w regualminie bedzie dokladnie napisane, kto w ostatecznosci przyzna nagrody. Nawet Pani na forum ma wielu zwolennikow, widac to w postach powyzej. Wiec moja praca vs Pani praca nie mialaby zadnych, ba osmiele sie powiedziec ze nieistnialaby. (Chyba osoby z gram.pl nie moga brac udzialu, ale to przyklad)

Jeszcze raz przepraszam za moje slowa w 1 poscie, ale wylac trzeba bylo oczywiste rzeczy, tylko jezyk nie byl wlasciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:01, hagen321 napisał:

wysłuchałem wszystkich nagrań i zastanawiam się na kogo głosować


Odebrałem to jako oczekiwanie na oferty. :D Hehe, biała koperta, willa w Argentynie, nowe Bugatti- coś jeszcze? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odebrałem to jako oczekiwanie na oferty. :D Hehe, biała koperta, willa w Argentynie, nowe Bugatti- coś jeszcze? ;D


no, i tutaj mamy przykład tego, KTO wygra... im ma ktoś więcej ziomów, tym większą szansę na posium. Smutne to i niesprawiedliwe, ale czy świat jest sprawiedliwy?
niemniej jednak dla mnie to jakieś określone jury powinno wybierać wygranych, jak to było określone w REGULAMINIE, na który zgadzali się uczestnicy, biorąc udział...

> Niektóre szczerze mówiąc niezbyt bawią, ale cóż..

a gdzieś w regulaminie było napisane, że muszą bawić? Miały być wiedźmińskie, nie musiały być śmieszne, ale widzę, że społeczeństwo "beki" wymaga, bo inaczej nie rozumie pewnych treści.
I ja nie twierdze, że to nagranie miało mieć drugie dno, zawierać patos, czy modlitwę, ale chodziło o nim, że sam fakt, iż Geralt nagrywa się na sekretarkę już jest wałkiem :<

Abdell zasłużenie wygryw,a co tu mówić, ale np. Elwer z ta Ivoną imho się nie postarał - Ivona była modna w wakacje, teraz już przemineła... i rozumiem mysl przewodnią z automatyczną sekretarką - ale mimo wszystko nie przekonuje mnie to, bo jak dla mnie, koleś nie włożył pracy w swoje "dzieło" :/

dla mnie większość z tych głosów mogłaby dostać angaż do CD projektu >w<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eyuka, widzę, że powinienem się wytłumaczyć ;)
Powiedzmy, że nie każdy ma możliwość nagrania swojego głosu, z różnych względów, również "zdrowotnych".
Nad pomysłami nagrań siedziałem dosyć długo, więc proszę, nie mów, że się nie postarałem, bo naprawdę chciałem wymyślić coś oryginalnego i sympatycznego. Wierz mi, że gdybym mógł, nagrałbym siebie. :)
pozdrawiam i dzięki za wszystkie głosy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:07, MACZApl napisał:

Ok troche przesadzilem, ale co do tego konkursu to prawda, tak bylo, szkoda ze tego nie
zglosilem... poszukam w archiwum na serwerze ale watpie zebym znalazl, bo to bylo bardzo
daaaaawwwwwnnnnooooo, ale informuje, ze taka sytuacja miala miejsce i jest mi przykro...


Tak, moze i uzytkowincy zdecyduja, ale tu tez mam zastrzezenia... Wygrywa nie najciekawszy
i kreatywny projekt, lecz ta osoba, ktora ma najwiecej "znajomych" na gram.pl. Tego newsa
nie bedzie widac juz po 2 dniach na stronie glownej i wchodzc beda osoby "zmuszane",
"proszone" o oddanie glosu. Moim skromnym, podkreslam skromnym zdaniem to jest
nieuczciwe, ale o tym decyduje osoba piszaca regulamin, ja chcialbym tylko zwrocic sie
z OGROMNA PROZBA, niech w regualminie bedzie dokladnie napisane, kto w ostatecznosci
przyzna nagrody. Nawet Pani na forum ma wielu zwolennikow, widac to w postach powyzej.
Wiec moja praca vs Pani praca nie mialaby zadnych, ba osmiele sie powiedziec ze nieistnialaby.
(Chyba osoby z gram.pl nie moga brac udzialu, ale to przyklad)

Jeszcze raz przepraszam za moje slowa w 1 poscie, ale wylac trzeba bylo oczywiste rzeczy,
tylko jezyk nie byl wlasciwy.



Rozwiązanie jest dość proste, jeśli potrzebujesz głosów kolegów - zaproś ich na gram.pl
Niech również piszą na forum i oddadzą głos właśnie na Twoją pracę. Postaraj sie również być rozpoznawalny i lubiany. Pracownicy gram.pl nie mogą brać udziału w konkursach, a w zależności jak jest konkurs prowadzony, to zwycięzcy są wybierani przez gram.pl lub wg głosowania Gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 10:16, Laid back napisał:

Rozwiązanie jest dość proste, jeśli potrzebujesz głosów kolegów - zaproś ich na gram.pl
Niech również piszą na forum i oddadzą głos właśnie na Twoją pracę. Postaraj sie również
być rozpoznawalny i lubiany.


Wiesz co, same niecenzuralne słowa nasuwają mi się na myśl, gdy widzę takie zdania... Normalnie ręce opadają - robimy konkurs na fajne nagranie, jak chcesz go wygrać to nagraj cokolwiek i poproś krewnych i znajomych królika, żeby na ciebie głosowali. Obrzydliwe to trochę, zostaje mieć nadzieję, że do pracy przyjmujecie na innych zasadach :>
Najlepiej by było, gdyby nagrania były opatrzone logiem, a regulamin zabraniałby uczestnikom zdradzania, które logo jest ich. Wtedy konkurs naprawdę byłby uczciwy. Tak - kolejne targowisko próżności (oczywiście nie mówię, że wszyscy głosują z definicji na pracę swojego kolegi, ale zbyt dużo widziałam wątków na pewnym forum o treści: "wejdźcie tu, kliknijcie tam, zagłosujcie na mnie/moją siostrę/mojego wujka". I odzew zawsze był spory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 10:41, Meghan_mph napisał:

Wiesz co, same niecenzuralne słowa nasuwają mi się na myśl, gdy widzę takie zdania...
Normalnie ręce opadają - robimy konkurs na fajne nagranie, jak chcesz go wygrać to nagraj
cokolwiek i poproś krewnych i znajomych królika, żeby na ciebie głosowali. Obrzydliwe
to trochę, zostaje mieć nadzieję, że do pracy przyjmujecie na innych zasadach :>
Najlepiej by było, gdyby nagrania były opatrzone logiem, a regulamin zabraniałby uczestnikom
zdradzania, które logo jest ich. Wtedy konkurs naprawdę byłby uczciwy. Tak - kolejne
targowisko próżności (oczywiście nie mówię, że wszyscy głosują z definicji na pracę swojego
kolegi, ale zbyt dużo widziałam wątków na pewnym forum o treści: "wejdźcie tu, kliknijcie
tam, zagłosujcie na mnie/moją siostrę/mojego wujka". I odzew zawsze był spory).


Tobie niecenzuralne słowa, a mi ręce opadają :P Te 13 prac to cokolwiek? A Ty nagrałaś cokolwiek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 19:07, MACZApl napisał:

Tak, moze i uzytkowincy zdecyduja, ale tu tez mam zastrzezenia... Wygrywa nie najciekawszy
i kreatywny projekt, lecz ta osoba, ktora ma najwiecej "znajomych" na gram.pl. Tego newsa
nie bedzie widac juz po 2 dniach na stronie glownej i wchodzc beda osoby "zmuszane",
"proszone" o oddanie glosu. Moim skromnym, podkreslam skromnym zdaniem to jest
nieuczciwe, ale o tym decyduje osoba piszaca regulamin, ja chcialbym tylko zwrocic sie
z OGROMNA PROZBA, niech w regualminie bedzie dokladnie napisane, kto w ostatecznosci
przyzna nagrody. Nawet Pani na forum ma wielu zwolennikow, widac to w postach powyzej.
Wiec moja praca vs Pani praca nie mialaby zadnych, ba osmiele sie powiedziec ze nieistnialaby.
(Chyba osoby z gram.pl nie moga brac udzialu, ale to przyklad)

Jeszcze raz przepraszam za moje slowa w 1 poscie, ale wylac trzeba bylo oczywiste rzeczy,
tylko jezyk nie byl wlasciwy.


Przeprosiny przyjęte, przewinienie wybaczone. Tylko proszę pamiętaj, że my nie możemy brać udziału w konkursach, nigdy ;) Także nasi znajomi. ;) Tak jak Piotrek napisał wyżej.

A co do wyboru pracy nagrodzonej. Czasem wybieramy my, czasem Wy.. To źle?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 11:00, Soleila napisał:

Tobie niecenzuralne słowa, a mi ręce opadają :P

Nie papuguj, mnie opadły wcześniej ;P

Dnia 28.03.2008 o 11:00, Soleila napisał:

Te 13 prac to cokolwiek?

Niestety nie udało mi się jeszcze zmusić waszego playera do odtworzenia ich, ja tylko odniosłam się do słów Laid backa, które jakie są, każdy widzi. Niemniej jak już się uda, to zagłosuję - o ile i na ile coś mi się spodoba.

Dnia 28.03.2008 o 11:00, Soleila napisał:

A Ty nagrałaś cokolwiek? ;)

A co to ma do rzeczy? Nie oceniasz filmów, które oglądasz w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 11:15, Meghan_mph napisał:

Niestety nie udało mi się jeszcze zmusić waszego playera do odtworzenia ich, ja tylko
odniosłam się do słów Laid backa, które jakie są, każdy widzi. Niemniej jak już się uda,
to zagłosuję - o ile i na ile coś mi się spodoba.



To znaczy moje słowa jakie są? :)
Nie moja przecież wina, że nie podobają Ci się zasady demokracji... Czasem podnoszą się głosy, że faworyzujemy niektórych Gramowiczów przy nagradzaniu - a tutaj Wy macie szansę na wybranie zwycięzców - czyżby Gramowicze głosowali nie na te prace co powinni? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Twoja teoria chyba wyjatkowo sie zgadza- przesluchalem pierwsze, nie spodobalo mi sie, potem player nawalil, a potem zaglosowalem na znajomego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągać znajomych, Gram się rozrośnie, będzie fajnie. :> Szkoda, że tym, którym się to nie odtwarza, głosują głównie na te pierwsze, no ale na szczęscie ten problem mija. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super te nagrania ! Na swojego faworyta zagłosowałem. Niektórzy, szczególne Abdell, mają naprawde fajne głosy. W kogo jak w kogo ale w Geralta trudno sie "wczuć". Btw. super konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 12:54, Budo napisał:

/.../

Twoja teoria chyba wyjatkowo sie zgadza- przesluchalem pierwsze, nie spodobalo mi sie,
potem player nawalil, a potem zaglosowalem na znajomego ;]

a z ciekawości co ci nie pasowało u zawodnika nr 1 ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie Abdel i kenio_tk421. Potem Danatiel, ktory tez ma swietny glos - szkoda tylko, ze jakosc nagrania troche slaba. Elwer to sie za bardzo nie popisal i nie moge sie nadziwic, ze az tyle glosow zebral.
Reszta raczej przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować