Zaloguj się, aby obserwować  
Kustywak

Robalson Crusoe - Worms 3D

8 postów w tym temacie

Mam problem z misją Robalson Crusoe.Docieram do podestów i...koniec.Dalej nie wiem jak mam dotrzeć do skrzynki na szczycie wieży.Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie ten sam problem...!! :( mam te podesty ale nie moge ich wylaczyc i nie moge podejsc blizej...a jesli ty masz podesty ale nie wlaczone to podejdz do latarni i ustaw te podesty skocz i jestes...:) . Ja tak nie moge bo automatycznie mam wybrane te podesty i nie moge podejsc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję, żebyś nie pisał, kiedy nic nie masz do powiedzenia,
szczególnie upomniając kogoś w sprawie tematu, który założony został półtora miesiąca temu.

bo się pogniewamy, Brygadzisto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:48, TYHE napisał:

a ja proponuję, żebyś nie pisał, kiedy nic nie masz do powiedzenia,
szczególnie upomniając kogoś w sprawie tematu, który założony został półtora miesiąca temu.

bo się pogniewamy, Brygadzisto....

Przepraszam bardzo-będę już grzeczny. Po prostu irytuje mnie to jak widzę klika tematów o tym samym na jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przelazlem robalsona i wiem jak wkur*** ta misja wiec moge dokladnie wyjasnic jak przechodzi: Zabieramy skrzynke z latarni, idziemy w miejsce w ktore spadnie skrzynka z plecakiem i stamtad strzelamy z bazooki w kolesia, plecakiem zbieramy skrzynke z rekina i lecimy po skrzynke w szopie, zbieramy ja i klikamy backspace aby wylanczyc podesty, idziemy do wejscia do latarni, ustawiamy maly podest na skos do latarni troche wyzej niz normalnie ale tak zeby sie dalo wskoczyc, potem wchodzimy na niego i budujemy duzy podest przed nami na skos do latarni, wchodzimy po nim na latarnie i zbieramy skrzynke, teraz trzeba dosc szybko zleciec z niej na spadochronie, robimy to i chowamy sie w latarni, czekamy az nami potrzesie :) zbieram skrzynke przed nami z niska grawitacja i uzywajac jej wskakujemy na bojke na wodzie a nastepnie na skrzynke przy tablicy, KONIEC!

A wlasnie ja tez prosze o pomoc: mam wielgachny problem z misją "Nic Darmo" trzeba w niej zebrac 3 skrzynki w wesolym miasteczku, ale niestety, nie da sie -.- dlaczego? a no dlatego ze robale-przeciwnicy ZAWSZE trafiają!!! gdzie bym sie nie schowal: za podestem za karuzelą etc... to ZAWSZE jakos wyminą przeszkode i wrzuca nas do wody! -.- no i pytam sie tych co to jakos tam przeszli: JAK TO PRZEJSC??!! prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować