Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera przechodzi test ACID 3

55 postów w tym temacie

Opera rulez :P Mam ją od dawna i jestem bardzo zadowolony, a firefox to takze dobra przeglądarka, lecz kompletnie nie przypadła mi do gustu. Jakoś łatwiej się poruszam w Operze.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera to moja przeglodarka! Nie wiem czemu, ale strasznie nie lubie firefoxa, pewnie dlatego ze niektorzy mowia ze jest lepszy od opery. O IE nie wspominam, bo to nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Moja Opera jest uber-pro! :D Fajnie! Używam Opery od bardzo dawna i jeszcze nigdy nie miałem jakichś nieprzyjemnych wypadków - wszystko śmiga aż miło. Nie mówię jednak, że FF jest zły, ale jednak Opera jest dla mnie wygodniejsza i szybsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać aż będzie można ściągnąć update. Od dawna kożystam z opery(przez co łapie się na kompach bez opery na próbie używania gestykulacji myszą, którą swoją drogą duża część użytkowników opery ma wyłączoną) bo jakoś FF jest dla mnie niewygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Opery już od dwóch lat i szczerze mówiąc nawet, gdyby FF czy IE przeszły wszelkie możliwe testy i tak bym się nie przerzucił.
Polecam Operę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krejt
Cóż, gdybyś znał dobrze programy, które używasz, wiedziałbyś że FF robi kopie bezpieczeństwa zakładek i bez problemu można je odzyskać w ciągu kilku sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:19, TobiAlex napisał:

@Krejt
Cóż, gdybyś znał dobrze programy, które używasz, wiedziałbyś że FF robi kopie bezpieczeństwa
zakładek i bez problemu można je odzyskać w ciągu kilku sekund.

Wersja 1.0.cośtam nie robiła żadnych kopii niczego, potrzebny był do tego plugin, który po prostu po chamsku robił kopię profilu przy każdym uruchomieniu i zapisywał ją w katalogu Moje Dokumenty (z podziałem na "Monday, Tuesday, Wednesday, itp.).
Miło że jednak pomyśleli o zabezpieczeniu w kolejnych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi dowód, takie coś można spreparować na każdej przeglądarce, bierzemy np FF2 klikamy w teście na "this reference rendering" potem z paska adresu usuwamy reference.html i robimy screena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:10, Krejt napisał:

Przeglądarka wysiada po piątym tabie i niemiłosiernie muli, długo się uruchamia i żeby
się nadawała do czegokolwiek, trzeba do niej wrzucić tonę pluginów - na co zwykle nie
mam czasu ani ochoty.

Dodatkowo powoduje efekt cieplarniany i kwaśne deszcze. A co gorsza, sam nie zainstaluje ci systemu, nie napisze pracy magisterskiej i nie ugotuje obiadu - co to za beznadziejna przeglądarka ten FF, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystalem z FF i Opery ale ta druga bardziej przypadla mi do gustu ;]. Opera ma wiele bardzo fajnych bajerow, ktorych w FF nie znalazlem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować