Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2008 o 23:00, Lailonn napisał:

Już zadałem i to nie tylko ja pytanie o Bf2 complete collection Tomkowi. Zaczekajmy na
odpowiedź. Może jeśli gra wciąż będzie w obiegu to EA uraczy nas jakąś łatką...

a mi się wydaje, że wydadzą dopiero w EA Classics, teraz tylko na EA Store tylko po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nikt nie zadał tego pytania :)
Chodzi mi o Antologię/Złotą Edycję/Itp. serii Sims 2. Wiem, że jedynka doczekała się takowej - podstawki + wszystkie niesamodzielne dodatki od Światowe życie do bodajże Randki. Czy można liczyć na coś podobnego w kwestii sequela? Chodzi mi tylko o podstawkę plus niesamodzielne dodatki - Studia, Biznes, Nocne Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pisałem do EA pomocy i mi nadal nie odpowiedzieli :/ Co to w ogóle za kontakt z klientem? Co ja? Burak kaso-dajny? Kupuj i dziękujemy, żegnam.? Ludzie... Zaraz was tam zaspamuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 14:39, Lord Polish napisał:

Ech, pisałem do EA pomocy i mi nadal nie odpowiedzieli :/ Co to w ogóle za kontakt z
klientem? Co ja? Burak kaso-dajny? Kupuj i dziękujemy, żegnam.? Ludzie... Zaraz was tam
zaspamuje...

Lord Polish: Spokojnie. Czy mozesz powiedziec mi, kiedy wyslales maila do pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko dotyczące polskich wersji gier na PS3. Wiadomo już, że najnowsza FIFA będzie po polsku, ale co z innymi tytułami. Najbardziej interesuje mnie "Dead Space"; czy jest szansa na polską KINOWĄ wersję językową? No i może jakiś przeciek na temat innych lokalizowanych tytułów na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko martwi, co sie dzieje z EA. Kiedys potrafiliscie robic niesamowite gry, np MOHPA, MOHAA, NFS;U itp. a teraz? Tak reklamowany Airborne, taki hit mial byc, zawsze wrogowie w innych miejscach, pelna nieliniowosc. I co z tego wyszlo?? To, ze to wysztsko to byly bajeczki, bo nic z tych rzeczy nie znajduje sie w grze!!! toz to klamstwo w zywe oczy. Tak samo, wydawanie patcha 1.3 to juz wogole masakra, ciagle problemy, mial byc po meisiacu, wyszedl po 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:34, Jacek W. napisał:

Mnie tylko martwi, co sie dzieje z EA. Kiedys potrafiliscie robic niesamowite gry, np
MOHPA, MOHAA, NFS;U itp. a teraz? Tak reklamowany Airborne, taki hit mial byc, zawsze
wrogowie w innych miejscach, pelna nieliniowosc. I co z tego wyszlo?? To, ze to wysztsko
to byly bajeczki, bo nic z tych rzeczy nie znajduje sie w grze!!! toz to klamstwo w zywe
oczy. Tak samo, wydawanie patcha 1.3 to juz wogole masakra, ciagle problemy, mial byc
po meisiacu, wyszedl po 3.


Człowieku, grałeś w ogóle w tą grę? Ja tam nie widziałem tylu błędów, właściwie tylko kilka (z przedłużonymi kończynami, ale to było zabawne :P) a gra z bardzo dobrą grafiką. A MOH:Airborne nie zrobiło EA Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od koleżnki simsy cześć pierwszą z dodatkami (osobnymi). Zamierzam sobie kupić własne. Są dostępne tylko te z serii z dodtkiem i 3 w 1. Jak odinstaluję dodatki od niej to będą mi działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:59, Kiciok8 napisał:

Pożyczyłem od koleżnki simsy cześć pierwszą z dodatkami (osobnymi). Zamierzam sobie kupić
własne. Są dostępne tylko te z serii z dodtkiem i 3 w 1. Jak odinstaluję dodatki od niej
to będą mi działać?

Dodam jeszczeże mam windows vista home premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 08:54, EATomek napisał:

> Ech, pisałem do EA pomocy i mi nadal nie odpowiedzieli :/ Co to w ogóle za kontakt
z
> klientem? Co ja? Burak kaso-dajny? Kupuj i dziękujemy, żegnam.? Ludzie... Zaraz
was tam
> zaspamuje...
Lord Polish: Spokojnie. Czy mozesz powiedziec mi, kiedy wyslales maila do pomocy
technicznej?


Wow, już z 2 tygodnie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Redakcjo, troszeczkę się umoczyliście z tym konsulami. Dzisiejszy podcast gamehot.pl wskazuje na bardzo poważne błędy językowe, leżące u podstaw ciekawego zresztą pomysłu. Otóż w liczbie mnogiej od słowa "konsul", nie pisze się: konsule i konsuli, ale konsulowie i konsulów. A serwis czyta młodzież... Plama, jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 15:24, SlideRox napisał:

Szanowna Redakcjo, troszeczkę się umoczyliście z tym konsulami. Dzisiejszy podcast gamehot.pl
wskazuje na bardzo poważne błędy językowe, leżące u podstaw ciekawego zresztą pomysłu.
Otóż w liczbie mnogiej od słowa "konsul", nie pisze się: konsule i konsuli, ale konsulowie
i konsulów. A serwis czyta młodzież... Plama, jak nic.


Tutaj wytłumaczenie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34334&pid=41
A rozmowa o konulach to chyba w innym wątku - ten jest poświęcony przedstawicielowi EA.
Proponuję pomęczyć Zielonych w tym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34334&u=44
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Polish: Czy moge zatem prosic Cie, bys wyslal maila raz jeszcze? Wierz mi, nasza pomoc techniczna nigdy nie pozostawia listow od klientow bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inuki: Informacje na ten temat beda w ciagu najblizszych tygodni i miesiecy publikowane i ujawniane.
Uspatente: Na dzien dzisiejszy takie pakiety, zwiazane z druga odslona serii The Sims, wydajemy przy roznych okazjach - na przyklad premiery nowego rozszerzenia (The Sims 2 + Czas wolny). Nie mamy natomiast obecnie w planie wydawniczym wprowadzenia na rynek wspomnianej przez Ciebie antologii. Ale - jak mowilem juz przy okazji innych gier - to, ze w planach nie ma jej obecnie nie oznacza, ze nie bedzie jej nigdy ;-)
Emillo2: W tym tygodniu zamieszcze na forum cos w rodzaju FAQ, dotyczacego tylko i wylacznie EA Store. Mam nadzieje, ze znajdziecie w nim wszystkie odpowiedzi na nurtujace Was pytania.
bojanzaw: Przykro mi, ale nic mi na ten temat nie wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:09, Emillo2 napisał:

dlaczego nie było nikogo z EA na rozdaniu Fantomów???


Mogą zadać takie samo pytanie jak ja - que? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna naszej absencji na tegorocznych Fantomach byla naprawa bardzo przyziemna i wszystkich bezposrednio zainteresowanych serdecznie przepraszamy. Niestety - czasem zdarza sie tak, a nie inaczej, choc bardzo bysmy tego nie chcieli :-(

DoomnY: Tez bardzo chcialbym zagrac w te gre, ale niestety - American McGee''s Alice jest jedna ze starszych gier, jakie mielismy/mamy w naszej ofercie i obecnie nie jest planowana jej reedycja.
mowis123: Jeszcze nie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować