Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 16:41, Kiciok8 napisał:

Pomoc mi tydzień odpowiada. Nie wiem co mam robić.


Nic nie zrobisz i się nie doczekasz. To EA, chłopie. :-)))

PS Współczuję Ci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiciok8: Naprawde, nie wiem, dlaczego pomoc jeszcze Ci nie odpisala. Czy mozesz prosze wyslac do nich maila raz jeszcze? Wiem, ze akurat na forum drugi raz pojawia sie podobny problem, natomiast zareczem, ze zgodnie ze swoja nazwa, naprawde niesie ona pomoc.

Vojtas: Mniemam, ze doszly do Ciebie sluchy, iz nasza pomoc techniczna zostala pod koniec ubieglego roku wyrozniona przez jedno z najbardziej poczytnych rodzimych "growych" pism? :-) Moim zdaniem, naprawde moze to byc dowodem tego, ze jednak - wbrew Twojej opini - pomaga ona konsumentom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj EATomek,

1. Pojedyńcza gra z serii EA Classics jest za 50 zł, gry Cenegi z podobnej serii też są za te 50 zł ale w pudełku jest dodatkowo jeszcze płyta ze wszystkimi patchami jakie ukazały się od chwili premiery gry. Można mieć nadzieję, że kolejne gry wydawane w serii EA Classics też tak będą miały. Może sam oddzial EAPolska sam od siebie będzie dokladał te dodatkowe płytki CD lub DVD z patchami (taki Medal of Honor: Airborne ma już trzy patche - prawie 3 GB).

2. Będzie kiedyś internetowy sklep EAPolska gdzie będzie można zamawiać nie tylko te standardowe wydania gier ale i edycje specjalne czy nawet orginalnie pakowane angielskie wersje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:46, EATomek napisał:

Vojtas: Mniemam, ze doszly do Ciebie sluchy, iz nasza pomoc techniczna zostala
pod koniec ubieglego roku wyrozniona przez jedno z najbardziej poczytnych rodzimych "growych"
pism? :-) Moim zdaniem, naprawde moze to byc dowodem tego, ze jednak - wbrew Twojej opini
- pomaga ona konsumentom...


Wybacz Tomku, ale nie słyszałem o tym. Ale przede wszystkim opinie Jednego Z Poczytniejszych Krajowych Pism o Grach nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem rzetelności. Nie będę się wgłębiał dlaczego, ale mam mocne podstawy, by tak twierdzić. Dla mnie wyznacznikiem jest opinia klientów, którzy kupują Wasze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Tomek :) Ja mam kolejne pytanie w sprawie serii Medal of Honor . Jedno dotyczy przyszłosci , a drugie przeszłości.

Czy jest coś Ci wiadomo o nowych produktach z seri Medal of Honor ? W tamtym roku o tej porze był na rynku Vanguard , a teraz jakos cicho bardzo .

Czemu nie została wydana edycja kolekcjonerska Meda; of Honor Airborne ? Czyżby nie została wydana bowiem ,,główne EA Games " takiego nie zrobiło ? Pytam sie bo przy grze Medal of Honor : Pacific Assault było wydanie rezyserskie z fajnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:44, fpsexile napisał:

Czesc. Planujecie zrobic jakies eliminacje na WCG 2008 w Age of Empires 3 The Asian Dynasites?


Przypadkiem dyscyplinami w tym roku nie są tradycyjnie WarCraft, StarCraft, oraz jedna nowość, w tym wypadku C&C 3 ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Tomku,

Mam do ciebie pytanie odnośnie gry Mass Effect na stronie EA Polska zostały ostatnio zaktualizowane informacje nt. tej gry, czyżby EA szykowało swoją wersję, i czy będzie można kupić polską wersję z napisami wydaną przez EA??
Właśnie zobaczyłem że gre można zamawiać w sklepie EA STORE.

Proszę Cię bardzo o odpowiedź.
Jak by co to pisz na mój e-mail: [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:06, dudi mati napisał:

Witam Cię Tomku,

Mam do ciebie pytanie odnośnie gry Mass Effect na stronie EA Polska zostały ostatnio
zaktualizowane informacje nt. tej gry, czyżby EA szykowało swoją wersję, i czy będzie
można kupić polską wersję z napisami wydaną przez EA??
Właśnie zobaczyłem że gre można zamawiać w sklepie EA STORE.

Proszę Cię bardzo o odpowiedź.
Jak by co to pisz na mój e-mail: [m]

ciekawa sprawa na EA Store:
Pobieranie bezpośrednie: Angielski (Ameryki), Angielski (Europa), Duński, Holenderski, Norweski, Polski, Portugalski (Brazylia), Portugalski (Portugalia), Hiszpański, Szwedzki Wcześniejsze zamówienie PC PEGI 18+
129,00 zł
to byłaby chyba pierwsza gra wydana jednocześnie na jednym rynku przez 2 wydawców???
a może będzie to wersja PL zrobiona przez CDP, którą EA będzie dystrybuować tylko cyfrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień minie miesiąc od zadania kilku pytań, na które obiecałeś:

"Oczywiscie. Wszystkie zadane przez Ciebie pytania zostana przekazane w odpowiednie miejsce i na wszystkie udzielone zostana odpowiedzi."

Tak tylko pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ceny gier w EA Store sa takie same jak ceny gier w sklepie? Przeciez dzieki dystrybucji cyfrowej koszta wyprodukowania i dostarczenia gry do klienta sa duzo mniejsze niz w przypadku tradycyjnej dystrybucji gdyz odpada sporo kosztow. Po za tym samo sciaganie gier z EA Store trwa bardzo dlugo, jak wiec chcecie przekonac klientow, zeby zamiast kupili pudelko z gra, bezposrednia ja nabywali w EA Store?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 08:46, EATomek napisał:

Vojtas: Mniemam, ze doszly do Ciebie sluchy, iz nasza pomoc techniczna zostala
pod koniec ubieglego roku wyrozniona przez jedno z najbardziej poczytnych rodzimych "growych"
pism? :-) Moim zdaniem, naprawde moze to byc dowodem tego, ze jednak - wbrew Twojej opini
- pomaga ona konsumentom...


Nie za bardzo orientuję się w temacie... Mogę wiedzieć które to było pismo?

Dziwne, że nagle z roku na rok Wasza pomoc techniczna skoczyła na pierwsze miejsce skoro kiedyś tam nie pasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dlugim weekendzie i paskudnym przeziebieniu (swoja droga, nie chorowac cala zime i dorobic sie czegos "grypopodobnego" w maju to nie lada sztuka...) witam Was serdecznie w miesiacu maju :-) Juz spiesze z odpowiedziami.

Lamb3rt: jesli dobrze pamietam, KŚG
DoomnY: czy jestes pewien, ze na pewno wybrales polska instalacje? Najlepiej bedzie, jesli z takimi pytaniami bedziecie zwracac sie do pomocy technicznej - oni naprawde sa Wam w stanie udzielic na nie odpowiedzi, w porownaniu do mnie.
Lailonn: Bardzo przepraszam - jesli nie udzielam odpowiedzi na jakies pytanie, to tylko dlatego, ze mi umknelo. Czy moge w takiej sytuacji prosic o to, by mi przypomniano o sprawie za posrednictwem maila, albo wlasnie tu, na forum?
Emillo2, dudi mati: Mass Effect jest gra firmy BioWare, bedacej czescia Electronic Arts. Dlatego tez dystrybuujemy gre na EA Store. Jej wersje pudelkowa dystrybuuje natomiast w naszym kraju CD Projekt, o czym doskonale juz wiecie.
fpsexile: Nie, nie planujemy. Age of Empires nie jest nasza gra :-)
Ryan Kam: Po prostu - aktualnie nie ma zadnych informacji na temat nowych gier z serii Medal of Honor :-)
Jesli natomiast chodzi o kolekcjonerska edycje Airborne - nic mi nie wiadomo o tym, by takowa na rynku byla obecna.
discopete:
1. Nigdy nie wiadomo. My naprawde Was sluchamy i jesli bedzie naprawde mocna wola, by cos takiego bylo robione, to zostana podjete odpowiednie kroki.
2. Aktualnie nie jest planowane uruchomienie sklepu internetoweego EA, mamy natomiast swoj EA Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie EK Spore ?
Czy Spore będzie w pełni spolonizowane ?
Czy będą specjalne polskie serwery zwierząt/planet w Spore ?
Spore w polsce nie będzie miało obsuwy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:13, Kiciok8 napisał:

W grze The Sims Historie ze Świata Zwierząt przeszedłem historię Alicji, ale nie ma historiiStefana.
Co robić?


Zanim Tomek odpowie, zagraj w historię Zdzisława.


BPMSPANC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 20:13, Kiciok8 napisał:

W grze The Sims Historie ze Świata Zwierząt przeszedłem historię Alicji, ale nie ma historiiStefana.
Co robić?

Wszystkie pytania, ktore zwiazane sa z blednym funkcjonowaniem naszych gier, bardzo prosze zwracac sie do naszej pomocy technicznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować