Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

junior17: mysle, ze niebawem pojawi sie wiecej informacji nt. tej gry oraz tego, kto w Polsce bedzie ja wydawal.
Zebius: Przepraszam, nie mam na ten temat informacji. Jeszcze dzis wysle maila do odpowiedniej osoby i kiedy tylko bede miec odpowiedz, dam znac.
KapiX: Niestety, jest to malo prawdopodobne. Postaram sie to potwierdzic ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 14:25, EATomek napisał:

Zebius: Przepraszam, nie mam na ten temat informacji. Jeszcze dzis wysle maila
do odpowiedniej osoby i kiedy tylko bede miec odpowiedz, dam znac.

Fajnie, czekam i mam nadzieję, że ta wersja będzie spatchowana, bo te patche są ogromniaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym sie zapytać co z wersjami beta gry Dawn of War 2 dla graczy którzy zakupili Soulstorm?? Jak i kiedy będą te wersje udostępnione graczom o ile wiecie to proszę o odp(i przepraszam jeżeli pytam nie tego konsula :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emillo2: wyglada na to, ze tak wlasnie bedzie :-)
Maciek2194: przepraszam, ale to pytanie zdecydowanie nie do mnie ;-)
discopete: pamietam o sprawie. Kiedy bede miec info, opublikuje odpowiedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:51, Maciek2194 napisał:

A do kogo ;) Bo za bardzo nie wiem


Wydawcą Dawn of War jest THQ, a polskim dystrybutorem CDProjekt. EATomek jest natomiast z Electronic Arts Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 15:39, EATomek napisał:

Emillo2: wyglada na to, ze tak wlasnie bedzie :-)
Maciek2194: przepraszam, ale to pytanie zdecydowanie nie do mnie ;-)
discopete: pamietam o sprawie. Kiedy bede miec info, opublikuje odpowiedniego
posta.

Tomku, czy ktoś od marketingu nie powinien dostać po d...e za brak info o nowych grach w serii EA Classics i promocji z tej okazji, nie zależy Wam na sprzedaży?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie, czy są plany wydania pakietu C&C First decade w serii EA Classic? Pytam bo zestaw zdaje się znikać zarówno ze sklepów konwencjonalnych jak i internetowych, a EA wydawała już podobne pakiety gier w tej serii w przeszłości (np. MoH Warchest).
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Medal of Honor Airborne PC z serii EA Classic. We Włoszech wprawdzie, ale na płycie jest polska wersja językowa, co praktycznie oznacza, że to samo trafi do sklepów w Polsce.
I tak się zastanawiam czy jest jakiś gorszy (dla graczy) tak duży wydawca ...
Teraz czeka mnie ściąganie 2,5 GB patchy!!! To jakaś paranoja.
Pomijam fakt, że gry EA, choćby nie wiem jak niedopracowane, są zawsze 2 razy droższe od gier innych wydawców. Razi mnie totalny brak szacunku dla graczy. Może zacznijcie zatrudniać ludzi, którzy w głębi serca nie żywią pogardy dla "tych geeków, co to grają godzinami w te głupie gierki".
Czemu nie wydaliście jeszcze BF2 razem ze WSZYSTKIMI dodatkami? Czemu nie wydaliście jeszcze spatchowanego Crysisa w obniżonej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:41, EATomek napisał:

Vernio: przykro mi - nie wiem. Nie bedziemy wydawac tej gry.



Na gry-online jest że wydawcą Electronic Arts Inc.Czemu nie będzie wydana w polsce??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie: nie wiesz może czy Bioware pracuje nad patchem do pecetowej wersji gry Mass Effect?
Proszę o odpowiedź. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:11, junior17 napisał:

Witam!
Mam pytanie: nie wiesz może czy Bioware pracuje nad patchem do pecetowej wersji gry Mass
Effect?
Proszę o odpowiedź. Dzięki.


Wczorajszy post Stanley''a Woo na forum Bioware:
"But I can say what I''ve often said, which is that the patch is being worked on but we have no ETA on its release. Whether that''s helpful or not, that''s all I can say at this point."
Czyli pracują nad nim, ale jeszcze nie wiadomo kiedy zostanie wydany ;).

Przy okazji mam pytanie, czy wiadomo już coś o Edycji Kolekcjonerskiej Dragon Age? (np. czy w ogóle taka będzie ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 miesiące nie uzyskałem żadnych odpowiedzi na zadane pytania chociaż obiecałeś się czegoś dowiedzieć. Naturalnie oddziały EA z zachodu już oficjalnie mówią o nadchodzącym patchu do BF2.

Pisze to tylko tak o aby potwierdzić co napisałem w 1 poście tutaj. EA Polska to nieistotny pionek na szachownicy świata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować