Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 13:19, kaszpir napisał:

@Melchah, Twoja odpowiedź poddaje w wątpliwość sens istnienia polskiego działu EA, bo
jeśli on nie potrafi przekonać zwierzchników to samo "bycie dla bycia" mija się z celem.

To w takim razie sens ten sam konsul podważył, bo taka właśnie była odpowiedź :). Zresztą poszukaj w tym wątku. Nie jest zbyt rozbudowany, a sam temat wypłynął niedawno, chwilę przed premierą Spore. Nie przybyło zbyt wiele postów od tego czasu.

Natomiast odpowiedzi konsula na Twoje drugie pytanie sam chętnie przeczytam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE ZWIĄZANE PRO REVOLUTION SOCCER 2009.ZAKUPIŁEM PADA LOGITECH RUMBLEPAD 2 CHCIAŁEM SIĘ ZAPYTAĆ CZY W GRZE NA PC JEST WIBRACJA PODCZAS GRY JEŻELI JEST TO JEŻELI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ PROSZĘ O POMOC JAK JĄ URUCHOMIĆ POZDRAWIM I DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:42, marci bakalarz napisał:

MAM PYTANIE ZWIĄZANE PRO REVOLUTION SOCCER 2009.ZAKUPIŁEM PADA LOGITECH RUMBLEPAD
2 CHCIAŁEM SIĘ ZAPYTAĆ CZY W GRZE NA PC JEST WIBRACJA PODCZAS GRY JEŻELI JEST TO JEŻELI
JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ PROSZĘ O POMOC JAK JĄ URUCHOMIĆ POZDRAWIM I DZIĘKUJĘ


Nie ten temat. Zapytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28786&u=235
A z tego o wiem to chyba nie ma wibracji. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Kiedy szanowny konsul zamierza odpowiedzieć na pytania? Ostatni raz wypowiedział się w tym temacie 6.10. więc jeszcze trochę i dwa miesiące przelecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:57, asfodel napisał:

Czy wiadomo już coś na temat zabezpieczeń DRM w Sims 3?

Aktualna polityka EA w tej kwestii wygląda następująco: "DRM jest konieczne ze względu na walkę z piractwem zatem będze umieszczane w każdej nowej grze". Wybacz, że nie podam linku do konkretnego źródła, ale nie ma co archiwizować danych na temat tak debilnych wypowiedzi.
Nie przypominam też sobie od dnia premiery Spore gry EA na PC, która nie miałaby limitu aktywacji. Pamiętać też należy, że jest to duża korporacja i wprowadza plany długoterminowe więc w najbliższym czasie nie należy się spodziewać zmian w tej polityce i nawet ataki terrorystyczne rozwścieczonych graczy nic tu nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

]Witam chciałem zakupić nowego nfs-a ale dowiedziałem się że do instalacji gry na pc potrzebne jest połączenie z interneterm aby aktywować grę ja niestety nie mam internetu czy można jakoś rozwiązać ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek "EATomek" Tinc nie będzie już Konsulem na gram.pl, w związku z czym nie będzie odpowiadał na Wasze pytania. Zamykam wątek, dziękując za spędzone 8 miesięcy na dyżurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować