Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

20 milionów PSP w tym roku?

20 postów w tym temacie

Japończycy i tak pewnie te gry oleją przy obecnej NDS-manii, w Stanach wolą starego GBA, a w Europie z powrotem na prowadzenie wraca NDS. Więc kto kupi te 20mln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Sony poinformowało firmy, z którymi współpracuje przy produkcji konsoli kieszonkowej PSP, że w bieżącym roku do sklepów trafić ma ok. 20 milionów egzemplarzy urządzenia. A przynajmniej tak twierdzi przedstawiciel Samsunga, bo sami twórcy PlayStation niczego nie potwierdzają.

Przeczytaj cały tekst "20 milionów PSP w tym roku?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie PSP dogonić DS.
Do końca 2005 roku do sklepów trafiło 17 mln DS, a Sony do końca 2006 chce aby to było 20 mln.

Sony staje się coraz bardziej pesymistycznie nastawione do PSP, a pamiętam jak jeszcze nie tak dawno wypowiadali się, że DS nie jest konkurencją dla PSP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co Oni widza w tym G**** DS :D???
W psp mamy BARDZO wiele mozliwosci :
-mp3
-photo
-internet
-wielka "przestrzen" i mozliwosci w grach!

a ds nie ma pierwszych 3 pkt, moze jest tanszy. Jego gry tez sa MOCNO ograniczone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 13:26, Skater_ napisał:

Tylko co Oni widza w tym G**** DS :D???
W psp mamy BARDZO wiele mozliwosci :
-mp3
-photo
-internet
-wielka "przestrzen" i mozliwosci w grach!

a ds nie ma pierwszych 3 pkt, moze jest tanszy. Jego gry tez sa MOCNO ograniczone....


DS może służyć do odtwarzania MP3 i oglądania filmów.
Możliwości w grach większe ma DS i nie piszę tu o grafice, ale o sterowaniu, które jest wyśmienite.
Sprzedaż DS wskazuje na to, że jednak większość wybrała to co lepsze.
Aha i ceny DSa w Japonii dochodzą teraz do 300$ więc cena nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że PSP jest rewelacujne ! Już od 2 miesięcy zbieram na tą konsolke i mam nadzieje ze wkońcu ją zdobędę! To narawde rewelacyjna konsola z dużymi mozliwościami ! Osobiście nie przepadam za DS-em bo uwarzam że jest ceglasty kanciasty i ma mało możliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS ceglasty? Przecież ma takie same wymiary jak PSP, a chyba nawet mniejszy i lżejszy (w pozycji "marszowej", w "bojowej" (czyt podczas grania) może być trochę dłuższy)

A co na PSP oprócz konwersji z "wielkiego brata" można znaleźć do grania oprócz MGA? Nic, DS''a można chociaż w warunkach domowych używać jako odskoczni, a nie jak PSP jako "narzędzia przetrwania w lesie" podczas wycieczek wakacyjnych...

A filmy to ja mimo wszystko wolę na stacjonarnym odtwarzaczu oglądać.
--------------------------------------
żeby nie było - nic nie mam do PSP, ale uważam, że raczej marnie wypada w porównaniu z DS''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 15:14, Kapibar napisał:

DS do PSP to badziewie! Ekran dotykowy? Phi! Podotykać to ja moge sobie dziewczyne... Jeah!


Możesz, ale nie będziesz (sądząc po tym komentarzu) przez jakieś jeszcze 10 lat ;)

Bardziej serio to wydaje mi się, że dotykowy ekranik to fajna rzecz i zawsze tam jakieś nowe wrażenia z gry zapewnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP to wspaniala rzecz!! Sam mam go od mieiaca i widzac DS i graja na nim stwierdzam ze to jedna wielka kupa! I ten jego wyglad! Jak z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko co Oni widza w tym G**** DS :D???
> W psp mamy BARDZO wiele mozliwosci : (...)
> a ds nie ma pierwszych 3 pkt, moze jest tanszy. Jego gry tez sa
> MOCNO ograniczone....

Ja w DS zobaczyłem przede wszystkim:
1) Cenę - znacznie tańsze, niż PSP
2) Brak zbędnych dla mnie funkcji (np. takie odtwarzanie MP3 czy internet - do tego służą mi odpowiednio poręczniejszy od dużo większej konsolki odtwarzacz MP3 oraz komputer - ja wolę internet na większym ekranie; btw - filmy też wolę oglądać na większym ekranie).
3) Zdecydowanie słabsze możliwości graficzne - przez to gry nie mogą mi zaimponować wspaniałą grafiką (nie cierpię 3D), tylko raczej grywalnością - i to właśnie otrzymuję. Czy na PSP pojawią się jakieś gry ekonomiczne ("Zoo Tycoon" na DS, "Tower" na GBA), czy też strategie turowe ("Age of Empires" na DS), albo strategie czasu rzeczywistego (np. "Europa Universalis II" na DS) (tutaj uwaga: nie mam na myśli gier _taktycznych_ czasu rzeczywistego, tylko _strategie_)? Póki co - nie widziałem.
4) Duży wybór gier (wszystko to, co na DS, plus gry z GBA).

Jedyną przewagą PSP jest większa dostępność oprogramowania (gry na DS muszę w 50% przypadków sprowadzać z UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo sony mysli ze polacy sie pala do kupowania psp dlatego tylke gier a zas polski przedstawiciel nintendo olal nas poprostu dal na poczatku tilka tytulów i cieszy miche ze wgl cos jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 09:07, Brad napisał:

bo sony mysli ze polacy sie pala do kupowania psp dlatego tylke gier a zas polski przedstawiciel
nintendo olal nas poprostu dal na poczatku tilka tytulów i cieszy miche ze wgl cos jest :P


Moim zdaniem DS się w końcu wszystkim znudzi i jak będą chcieli pograć w coś porządnego to wtedy kupią PSP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 14:49, Cherry69 napisał:

> bo sony mysli ze polacy sie pala do kupowania psp dlatego tylke gier a zas polski przedstawiciel

> nintendo olal nas poprostu dal na poczatku tilka tytulów i cieszy miche ze wgl cos jest
:P

Moim zdaniem DS się w końcu wszystkim znudzi i jak będą chcieli pograć w coś porządnego to
wtedy kupią PSP. :P


A moim zdaniem PSP już się wszystkim znudziło i chcąc pograć w coś ciekawego wybrali DS:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 14:49, Cherry69 napisał:

Moim zdaniem DS się w końcu wszystkim znudzi i jak będą chcieli pograć w coś porządnego to
wtedy kupią PSP. :P


A moim zdaniem DS mi sie nie znudzi, bo mam na nim gry, ktorych nie ma nigdzie indziej. A na PSP mam to samo co na PS2 - to po co mi PSP? Mozesz mi wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować