Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z jajami - ostatnia szansa na zgarnięcie sprzętu komputerowego!

70 postów w tym temacie

Ja również skończyłem. Redakcji i oceniającym powinno się spodobać ;] Myślałem, że zwariuję z tym konkursem. Ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysyłanie prac dobiegło końca. I co teraz? Te wszystkie prace umiescicie do głosowania czy jak? I kiedy mozna sie tego spodziewac bo napisaliscie ze odrazu bedziecie je pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:03, exceptional napisał:

wysyłanie prac dobiegło końca. I co teraz? Te wszystkie prace umiescicie do głosowania
czy jak? I kiedy mozna sie tego spodziewac bo napisaliscie ze odrazu bedziecie je pokazywac.



....no własnie ...gdzie sa te jaja???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:03, exceptional napisał:

wysyłanie prac dobiegło końca. I co teraz? Te wszystkie prace umiescicie do głosowania
czy jak? I kiedy mozna sie tego spodziewac bo napisaliscie ze odrazu bedziecie je pokazywac.


Gwoli ścisłości - napisaliśmy, że "niedługo", nie "od razu''. Odrobinkę cierpliwości :)

A teraz idę spać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:28, Spaykus napisał:

> wysyłanie prac dobiegło końca. I co teraz? Te wszystkie prace umiescicie do głosowania

> czy jak? I kiedy mozna sie tego spodziewac bo napisaliscie ze odrazu bedziecie je
pokazywac.

Gwoli ścisłości - napisaliśmy, że "niedługo", nie "od razu''. Odrobinkę cierpliwości
:)

A teraz idę spać, dobranoc.



no to jeszcze druga czesc pytania. czy bedzie wew selekcja czy dacie wszytkie prace do oceniania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:30, exceptional napisał:

no to jeszcze druga czesc pytania. czy bedzie wew selekcja czy dacie wszytkie prace do
oceniania?


To raz jeszcze - cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łaaaa, ja chce zobaczyc prace. Kolega mi mówił, że wysłał zwariowaną pracę i nie chciał mi pokazac zanim Wy tego nie zrobicie. jest szansa na dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że powinienem być cierpliwy, ale nie mogę się już doczekać kiedy prace zostaną wystawione :)
I jeszcze taka jedna uwaga. Moim zdaniem prace nie powinny być oceniane przez forumowiczów. Wiadomo, ten kto ma 10,000 albo i więcej wizyt na GS i jest ogólnie bardziej znany na forum, ten ma większe szanse wygrać. Ja na przykład mam 500 wizyt na GS''ie i nawet jeśli bym błagał o głosy, to maksymalnie 50 osób na mnie zagłosuje. Niestety, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:14, LuQeMaStEr napisał:

Wiem, że powinienem być cierpliwy, ale nie mogę się już doczekać kiedy prace zostaną
wystawione :)
I jeszcze taka jedna uwaga. Moim zdaniem prace nie powinny być oceniane przez forumowiczów.
Wiadomo, ten kto ma 10,000 albo i więcej wizyt na GS i jest ogólnie bardziej znany na
forum, ten ma większe szanse wygrać. Ja na przykład mam 500 wizyt na GS''ie i nawet jeśli
bym błagał o głosy, to maksymalnie 50 osób na mnie zagłosuje. Niestety, taka prawda.

Tak masz rację ,będą faworyzowania .Jeśli ktoś ma dużo znajomych ,to ci pozakładają sobie nowe konta na gram.pl i będą głosować na kolegę ,by potem sprzedać sprzęt i opić :P A pomyśl sobie ,że ja nie mam GSa i nikt nie zagłosuje na moją pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja również nie mogę się już kompletnie doczekać prezentacji wszystkich prac. Podejrzewam, że nie tylko ja mam chore pomysły (patrząc np. na post exceptionala), więc śmiechu przy oglądaniu będzie co niemiara. Pytanie tylko... czemu mamy tyle czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Miejmy nadzieję, że będą głosować na prace, które im się podobają, a nie na prace znajomych, którzy ich o to poprosili. Do tego, tak jak mówiłeś, dochodzą konta one - shot. Podejrzewam, że te 10 pierwszych miejsc jest już "ustawionych".

PS: Co z tego, że np. ja mam GS, skoro mam 18 znajomych, z których połowa jest nieaktywnymi userami, a z drugą połową nie mogę się skontaktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie moge sie już doczekać opublikowania tych prac :)
Też mam nadzieje, że rywalizacja bedzie uczciwa, chociaz to raczej nie mozliwe :/
Pozyjemy...zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, nikt nic nie pisze z pracowników CDP to pozostaje tylko czekac. Sam nie brałem udziału ale bardzo chce zobaczyc jakie pomysły mieli pozostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować