Zaloguj się, aby obserwować  
Sad_Statue

Sprawdź swoją percepcję

52 postów w tym temacie

Za pierwszym razem kręciło się zgodnie z ruchem wzkazówek zegara, ale jak spojrzałem w lewy, dolny róg to od tego czasu widziałem inaczej - tancerka wykonuje pół obrotu w lewo (noga jest z przodu), a potem następuje "przeskok" i widze pół obrotu w prawo (noga jest z tyłu). Całkiem ciekawa iluzja. Działa podobnie jak obrazkek przedstawiający sześcian, w którym nie wiadomo która ściana jest z tą "przednią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, już dawno temu to widziałem, ale trzeba przyznać, że niezły trick. Na początku też miałem problemy, ale odkryłem że najlepiej wpatrywać się w stopy, jeżeli patrzymy wystarczająco długo w pewnym momencie okazuje się, że laska obraca się w drugą stronę (a potem można już sterować: teraz wprawo, potem dwa obroty w lewo itp.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku obracała się w prawo, potem oczyściłem umysł popatrzyłem bezmyślnie na podskakującą stopę i zaczęła się kręcić w lewo, ale jak tylko oderwałem wzrok żeby z kimś porozmawiać natychmiast zaczęła się kręcić w przeciwnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, swietna sprawa:) Ale problemy sa tylko przez pol minuty, pozniej juz obraca sie w ktora strone chcemy;) Przynajmniej u mnie;p Nie to zebym sie chwalil czy cus...ale naleze do 30% najlepiej rozwiniętych mentalnie osob w spoleczenstwie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować