Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Superkomputer pomoże zmieniać pogodę podczas Olimpiady

64 postów w tym temacie

Chińczycy są najlepsi w niewielu rzeczach, ale najlepiej wychodzi im mordowanie wrogów systemu i niewinnych studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostro pojechali, ale ja już od momentu ogłoszenia, że Igrzyska będą w Pekinie wiedziałem, że nie spaprają sprawy, ale tym superkomputerem to normalnie... niesamowite :) . Zmiana pogody, dokładna prognoza... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - my na Euro 2012 też dobrą pogodę załatwimy :)
Wystarczy użyć środków zastępczych:

Po co komu superkomputer ? Mamy przeciez TVN Meteo :D
A ewentualne chmury, rozgonimy .... modlitwą :) - poprzedni rząd modlił się o deszcz przecież, tym razem będziemy się modlić o jego brak.

Osiągniemy podobny efekt dużo niższym kosztem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:44, Michu89 napisał:

Spokojnie - my na Euro 2012 też dobrą pogodę załatwimy :)
Wystarczy użyć środków zastępczych:

Po co komu superkomputer ? Mamy przeciez TVN Meteo :D
A ewentualne chmury, rozgonimy .... modlitwą :) - poprzedni rząd modlił się o deszcz
przecież, tym razem będziemy się modlić o jego brak.

Osiągniemy podobny efekt dużo niższym kosztem :)

Myślę, że jakby naszym przypadło grać z takimi Hiszpanami czy Grekami, to bardziej opłacałoby się modlić o śnieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"fajny primaaprilisowy żart :)"

Prima Aprilis jest dopiero pierwszego :)

a na poważnie, tak jak pisaliście, ZSSR już od dawna tak zmienia pogodę, na każda defilde, na kazde swieto narodowe... no może nie maja takiego wypasionego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, Amellas, wieszczę wam iż oto nadchodzi dzień w którym megakomputery przejmą pałeczkę sługusów Alkaidy w powodowaniu wypadków na liniach samolotów pasażerskich... Ten dzień jest blisko, jesteśmy bowiem świadkami przełomu. Człowiek oddał władzę w ręce maszyny… xD Blebleble. A niech se strzelają choćby i do flag amerykańskich, mi to wisi. Uważam ponadto za przesadę wymuszanie zmian pogody nad terenem igrzysk. Czyżby miało chodzić o możliwość zwalenia ewentualnych niepowodzeń na pogodę a przez to- zawodną technikę? Tym nie mniej strata czasu i pieniędzy. Zlikwidowali by raczej głód w co biedniejszych dzielnicach i wprowadzili demokrację polityczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będą Igrzyska. Wogole to ja już nie wiem po co tam by Korzeniowski miał biegać skoro by mógł samochodem jechać :/.(chciał kto wie, może niedługo tak będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a na poważnie, tak jak pisaliście, ZSSR już od dawna tak zmienia pogodę, na każda defilde, na kazde swieto narodowe... no może nie maja takiego wypasionego kompa :)"

ZSSR- Co to? Nie kumaten....A... chodziło ci o ZSRR ( Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich) Ale mimo to, ten kraj już nie istnieje, chyba,ze czegoś nie wiem.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spyskujemy jodkiem, panowie... a potem bach! nie dość, że Chiną są jakie są to jeszcze sobie klimacik rozchwieją. No, ale to Ruscy przecież zaczęli myśliwcami "chmury rozganiać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:01, kordzik napisał:

ZSSR- Co to? Nie kumaten....A... chodziło ci o ZSRR ( Związek Socjalistycznych Republik
Radzieckich) Ale mimo to, ten kraj już nie istnieje, chyba,ze czegoś nie wiem.... :-/



Rosjanie robili to podczas olimpiady w 1980 roku w Moskwie, tzn. używali jodku srebra do wywoływania deszczu tak żeby nie padało na stadionach. Więc nie ma się czym podniecać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować