Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Army of Two - recenzja

31 postów w tym temacie

bardzo dobra gra, ale grałem z kumplem na najwyższym możliwym poziomie trudności(3 odblokowywuje się dopiero po przejsciu raz całej kampanii) i jest kilka tak trudnych momentów, w których, ani aggro, ani żadne osłony nie pomagaja i przez wielokrotne powtarzanie zatrzymaliśmy się w połowie Miami na dobre.
Gra rzeczywiście jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 20:53, DArkon1990 napisał:

Na tej stronie co podajecie linka jest data 01/09/2007 a my mamy już 29/03/2008 i wersji
PC niemamy i nie będziemy jej mieć, EA oficjalnie tego nie ogłosili i nie ogłoszą, to
pewne.

Ostatnio spotkałem na gram.pl wysoko postawionego pracownika Blizzard, teraz kolejny, tym razem z EA. No proszę. Obrodziło nam ludźmi na naszym malutki forum, którzy mącą wodę w przemyśle elektronicznej rozrywki.

Zapewne rok temu, w przypadku Gears of War były takie same głosy. Z resztą - byli i tacy co to trąbili, że "Assasins Cred lub Mass Effect będą po wieki wieków wyłącznie na konsole, amen". Ja powiem tylko tyle - mnie na czasie nie zależy.

A nawet jeśli jesteś w zarządzie EA i nawet jeśli decydujesz o tym co na jaką platformę wyjdzie - zawsze możesz zmienić zdanie, jak cały zarząd. Poza pewnymy wyjątkowymi grami, które mają być znakiem rozpoznawczym danej konsoli wszystkie tytuły z wysoką sprzedażą w końcu stają się multiplatformowe. Nawet wszechobecne piractwo nie jest w stanie zmienić tego, że zwyczajnie wydanie gry, nawet po roku (jeśli tytuł ma odpowiednią wagę gatunkową), to dodatkowe zyski, a zysk decyduje. O ile Army of Two będzie grą dochodową i popularną na tyle, że na PC będzie odpowiednia dla wydawcy liczba potencjalnych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kuzynem w COOP i gierka ekstra (Troche gorsza niż K&L, GoW), jeszcze nie ukończyłem ale jak narazie wszystko śmiga. Najbardziej podoba mi sie system zarabiania kasy i wydawania jej na giwery :D
Podobno gra krótka, ale to dobrze, nie jestem fanem długich gier, które na siłe wymuszają rozgrywke... fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:49, hallas napisał:

/Ciach/


Raz pracownikiem EA nie jestem, dwa gra jest co-opem konsolowym dla dwóch graczy, więc gra jest 100% konsolową grą, trzy konsolowe co-opy niesprawdzają się na PC, cztery PCtowy co-op jest zazwyczaj 16+ osobowy, pięć wyobraź sobie grę/gameplay Army of Two na PCcie, spytaj Vegana czy w tą grę dało by się grać na PCcie z kumplem, tak jak na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Cały czas liczycie na porty gier z konsoli. A jak były plotki o Crysisie na konsole to byl lament i raban o_O

tej gry nie bedzie na PC. EA gry które sama zrobiła (a nie zrobili ich podrzędni developerzy) jesli juz to wydaje na wszystkie platformy od razu. A tutaj nigdy nie było mowy o wersji na PC. Wiec nie ma na co liczyc. Tak samo jak nie ma na co liczyc na Burnout: Paradise na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Hyper i EA Polska pisali że Burnout: Paradise wychodzi na PC i wyszła??? Nie, bo to gra konsolowa, tak samo z Army of Two, tę grę też robili z myślą o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na v na pc xD* FPS na konsole?? Łeeee.... :)

*o ile wyjdzie. No cóż poradzę ze rynek pc pod dowództwem M$ i innych monopolistów nastawionych na zyski nieco się zapuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem juz na ostatniej misji w MIAMI i powiem ze gra jest naprawde dobra. Mozliwosc dokladania dodatkow do broni czy tez pancerza naprawde sie przydaje , ale gra pokazuje swoj urok dopiero jak gra sie ze znajomym wtedy jest dopiero zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolą państwo że zejdę nieco z tematu i wypowiem się w następującej kwestii: otóż nie zgadzam się z opiniami jakoby gra robiona pod konsole nie miała prawa pojawić się na pc. Wiele portów temu przeczy, co nie zmienia faktu iz ostatnimi czasy wypuszczanie gier na pc stało się jawnie nie opłacalnie. I tu jest pies pogrzebany, kwestię interfaceów oraz grafiki/sterowania proszę zostawić w spokoju, Panowie malkontenci xD

Nie będę się jednak z nikim kłócił. To wasze zdanie do którego macie pełnie, i zasłużone, prawo. Tak jak ja do swojego, jasne?? :) Taka postawa nie czyni mnie niczyim fanboyem.

A gra rzeczywiście kopie. W barki. Odrzutem podtuningowanej broni. W co-opie, ofka bo z tego com słyszał skopali singla co skutecznie obniża noty grze... I tym akcentem pełnym optymistycznego różu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie kogoś, z kim będziecie mogli pograć w Army of Two, na pewno nie pożałujecie tego zakupu.


Czy kiedyś będziecie mieć tyle przyzwoitości, żeby przestać pisać te para-recenzje na tym para-wortalu o grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować