Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Warhammer Online: Age of Reckoning – dzień drugi

23 postów w tym temacie

zajefajna!!!!ciekawe czy tylko grać można sobie jedną postacią .Black Orc,With Elf,chaoseni i Shadow Warrior.
Będzie dużo godzin pszesiedzianych przed tą grą .genialna gra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cos dla WoW maniakow... bo dla ludzi, ktorzy chca normalnej gry cRPGMMO to tylko AoC jest ostatnim bastionem nadzieji i szansy...

Szkoda, ze WHO zostalo juz w samym zamysle zniszczone ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 20:17, Ero Sennin napisał:

Mógłbyś nieco rozwinąć wypowiedź? Bo w każdym niusie o WAR widze tylko negatywne komenty
z twojej strony...


Chodzi mi o caly system tej gry... poczynajac od zalozen graficznych, ktore sa jak dla zbyt WoW-podobne, czyli cukierkowe i przekolorowane i w ogole nie pasuja nijak do mojej wizji Starego Swiata, zreszta nie tylko mojej ;-P

Kazdy z kim gralem w WHFR mowi, ze ta gra to porazka, bo nie ma nic z WH wspolnego.

Same zalozenia rozgrywki sa zas ukierunkowane stricte na PvP, wiec na PvE wieje nuda i to ostro! Wprowadza sie cos niby nowego RvR zeby konkurowac z WoW, ale to raczej nie przyniesie skutku.

Ta orkopna grafika i zalozenie, ze ta gra to glownie PvP nijak maja sie do tego czego, my wierni fani WH oczekiwalibysmy po MMO w tym uniwersum. Co prawda robi sie to na WHFB, ale mimo znacznych roznic w strukturze swiata, to jednak sa pewne cechy samego WH, ktore nie moga wygladac jak WoW, a tutaj sie z tego robi WoW Clone i do tego marny, bo grafika jest tak kiepska, ze lepiej nawet nie myslec.

To co widzialem na kilku filmikach z Dev Diary o WHO to tez jakas kpina jest. Niby to wszystko ladnie wyglada na papierze, ale WH to nie jest mlocka debilna, to RP!!! Nie wiem dalczego probuje sie z tej gry zrobic odpowiednik Fantasy Battle, bo do takich zalozen sa gry strategiczne (RTS), a nie MMO czy cRPG!

To tak w skrocie co mi przychodzi do glowy :-)

Jak o cos jeszcze chcesz zapytac to pytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Wg mnie świetny artykuł (ten i poprzedni). Jedna rzecz mnie jednak niepokoi... wygląda na to, że WAR to kolejny hack''n''slash, a po tytule spodziewałbym się bradziej gry RPG, z elementami również dla osób, które mają już dość ciągłej walki.
Fajnie by było zobaczyć takie klasy postaci jak np. kupiec czy górnik (albo inne profesje z WHFRP).
A tak wygląda na to, że powstanie kolejna gra MMORPG będąca przeróbką WoW czy L2.

Pozdrawiam,
f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować