Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 22:59, Santino93 napisał:

"Dystrybutor gry firma Cenega jednak zapowiada że w lipcu do sprzedaży trafi wersja przygotowana
na polski rynek w mnej efektownym opakowaniu z polską instrukcją i niższa ceną - 129
zł'' - cytat z Cda. Jeśli je czytasz i masz numer 115 to sprawdź na ostatniej stronie
jest reklama ofert ze sklepu www.fajny.pl i oferta Gta SA za 129 zł.


to zycze ci powodzenia w kupwaniu w tym skleoie . w Salonach kolportera GTA SA PC PL kosztuje 89.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie chodzi o kupno SA teraz ( bo mam) tylko 2 lata temu po jej premierze to z tamtego czasu jest oferta. Obecnie na wirtusie jest jeszcze taniej bo 69 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce nikomu narzucać, ale przypominam, że to jest temat o GTA IV na PC, a nie o San Andreas...
co do samej gry, to zapowiada się ona super, ale okładka jest podrobiona w stu procentach xD nawet R* jeszcze nie zrobił oficjalnej okładki na PC... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko nie bylo jak z gra Alan Wake ze bedzie dzialac tylko pod vista bo to by gre zabilo jezeli chodzi o wersje PC. A nie potwierdzaja tego chyab tylko dlatego zeby jak najwiecej ludzi kupilo gre na konsole a nie czekalo na wersje PC. Jak minie szal kupowania to powinni potwierdzic ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 miesięcy po premierze na konsolach to nawet ujdzie w tłumie :P kurde ale pewnie się przeciągnie, ze względu dostrajanie kodu pod PieCe ale to norma + przyczyny niezależne od dystrybutora (patrz CeDePe hahahahaha) ;)
To była tylko kwestia czasu, tak jak z poprzednimi częściami gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf kamień z serca spadł :''P Teraz mogę już spać spokojnie wiedząc, że na pewno będzie najnowsza część tej legendarnej gry serii GTA. Szkoda, że tak trochę późno, ale da się z małym bólem wytrzymać, zawsze można się zadowolić starszymi grami aby na chwilę zapomnieć o GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na razie fałszywe informacje i niepotrzebne nadzieje.

Nie ma co się cieszyć że GTA IV będzie na PC dopóki Studio T2 lub R* tego oficjalnie nie potwierdzi.

Na razie to można tylko wiązać sobie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

puki nie usłyszę oficjalnej informacji od R* że GTA 4 powstaje na PC puty nie uwierzę bo nie zamierzam wierzyć w te wszystkie domysły i analogie fanów spragnionych swojej ulubionej gry... (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 14:39, deecom napisał:

7 miesięcy po premierze na konsolach to nawet ujdzie w tłumie :P kurde ale pewnie się
przeciągnie, ze względu dostrajanie kodu pod PieCe ale to norma + przyczyny niezależne
od dystrybutora (patrz CeDePe hahahahaha) ;)
To była tylko kwestia czasu, tak jak z poprzednimi częściami gry :)



W Polsce akurat dystrybutorem jest Cenega wiec bez obaw :P CDP nic nie namiesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw? Szczerze mówiąc to ja mam o Cenedze jeszcze gorsze zdanie niż o CDP :P.

A co do samego tematu...jak dla mnie to wszystko plotka. Uwierzę kiedy R* powie to oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 18:32, Konował napisał:

Bez obaw? Szczerze mówiąc to ja mam o Cenedze jeszcze gorsze zdanie niż o CDP :P.

A co do samego tematu...jak dla mnie to wszystko plotka. Uwierzę kiedy R* powie to oficjalnie.

U mnie CDP ma trochę gorszą opinię niż Cenega, Choć obydwaj nieźle wypadają. A co do GTA4, to szkoda ,że to nieoficjalna wiadomość, ale można już ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:04, Jordan 87 napisał:

Ja tam wątpie żeby wyszło na PC. jeśli poprzednie części nie wychodziły na PC to nierzumiem
czemu akurat ta miałaby wyjść.


co ty z choinki sie urwałeś? Każde poprzednie GTA najpierw wychodziło na konsole, dopiero po jakimś czasie było na PC, więc z tym będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV na pewno wyjdzie na PC, ale pytanie kiedy? Jak stawiacie, premiera jeszcze w tym roku czy już w 2009? Ja myślę, że będzie to raczej rok 2009, ale jakby wyszła wcześniej to bym się nie obraził. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jak zwykle wyjdzie z opóźnieniem ok. 1 roku w stosunku do wersji konsolowej. Tak piszę, żeby Was pocieszyć, bo sam mam XBOXA 360 i już sobie zamówiłem edycję kolekcjonerską GTA IV :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:04, Jordan 87 napisał:

Ja tam wątpie żeby wyszło na PC. jeśli poprzednie części nie wychodziły na PC to nierzumiem
czemu akurat ta miałaby wyjść.



mówiąc poprzednie czesci to ktore konkretnie masz na mysli? Bo i GTA III bylo na PC, i Vice City i San Andreas i za kazdym razem mówili ze nie bedzie na PC a potem okazywalo sie z bedzie tylko za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować