Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 16:46, lothar-mb napisał:

Pewnie dlatego aby łatwiej było zidentyfikować się z graną przez nas postacią :). Łatwiej
się gra kimś kto sprawia wrażenie "sympatycznego" a nie totalnego psychola.
To jednak nie zmienia faktu, że Vercetti, CJ itd. nadal są bandziorami - zabijają,
tłuką, handlują dragami czego na pewno nie można nazwać dobrymi uczynkami ;P


Ale zauważ, że w przypadku pierwszych dwóch części nikomu nie zależało na tym, by się identyfikować z bohaterem (czy też może antybohaterem) gry. Był zlepkiem pikseli wbitym w żółty golfik (nie mylić z Halamą, bo wyjdę z siebie i stanę obok), a z większymi psycholami mieliśmy do czynienia tylko w Postal, Manhunt i transmisjach obrad Sejmu. I jakoś właśnie dzięki temu (między innymi) gra odniosła taki sukces. Tego właśnie mi brakuje: Gourangi, bonusów za podpalanie łańcuszków samochodów, skakania na motorze przez rozwalony most w Liberty City... Zdecydowanie wolałbym coś takiego niż owych "sympatycznych" bohaterów w stylu Tommy''ego czy CJa. A teraz do grona dzielnych chłopaczków w dresikach dołącza były żołnierz sił pokojowych...

Dnia 08.04.2008 o 16:46, lothar-mb napisał:

Tony Soprano - główny bohater pewnego znanego serialu gangsterskiego, też jest
miły i można go lubić - ale to nadal jest przestępca ...


No, idąc tym tropem, to Hannibala Lectera też można w pewnym sensie polubić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona to jakiś niezły fake. W pre-orderze:
spore
stalker 2
starcraft 2
2 dodatek do wowa
duke nukem forever

i pewnie znajdzie się jeszcze jakieś duke nukem forever 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są tylko pre-ordery, ja też pękałem ze śmiechu, jak zobaczylem np. w 2005 w sklepie gram.pl pre-order Gothica 3. Może coś w tym prawdziwego jest, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GTA 4 wyjdzie na PC... To kupię ją nawet (podobnie jak San Andreas) za 259zł. :] Ciekawe, kiedy wyjdzie, pewnie w okolicy Bożego Narodzenia dopiero... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 00:40, lothar-mb napisał:

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?art_nr=9460312&lang=d§ion=pc

No to niezły ROTFL :). Jak Duke Nukem Forever jest w pre-orderze to już wiemy jaka jest
wiarygodność tej strony ;P



Ostatnio w HSTV był zwiastun [i z tego co mówili - nie żaden fake] Dukena, więc kto wie...
Zresztą premiera gry jest nieokreślona (na tej stronie).



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 00:40, lothar-mb napisał:

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?art_nr=9460312&lang=d§ion=pc

No to niezły ROTFL :). Jak Duke Nukem Forever jest w pre-orderze to już wiemy jaka jest
wiarygodność tej strony ;P



Duke Nuken Forever jest jako pre-order ale bez zadnej daty kiedy ma sie pojawic. A zwroc uwage ze w przypadku gta4 jest podana data na 30 listopada. Wiec wiarygodnosc strony nie koniecznie musi byc dobra. Czytaj wszystko dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale jak chcecie o Duke''u dyskutować, to przenieście się tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2430&u=118 ;)

Co do GTA IV na PC, to w tej chwili mamy wyścig (no, przynajmniej ja mam wyścig) - co będzie pierwsze, GTA IV na PC, czy PS3 80GB ze wsteczną kompatybilnością na rynku europejskim. Osobiście liczę na to drugie, bo chyba jednak prawdziwe bogactwo tej gry będzie widoczne dopiero na konsoli podłączonej do jakiegoś niezłego telewizorka, ale jeśli będzie tak, że najpierw ukaże się pecetowa wersja, to bynajmniej nią nie pogardzę.

Oby tylko towarzystwo z Rockstara nie zapomniało o porządnej optymalizacji, bo inaczej zabawa będzie średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, musze założyć temat GTA IV na Pegazusa xD
a potem GTA IV na Komórki

ok. koniec oftopa, chciałem tylko zarazić was śmiechem, a degrada nie chciałem zarobić zakładając takie tematy :P


Ktoś coś pisał już a propos ewentualnej premiery GTA na PC-tach? (mowa o nieoficjalnych komentarzach R*-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 23:28, Dark SMG napisał:

zarazić was śmiechem, a degrada nie chciałem zarobić
zakładając takie tematy :P


Ktoś coś pisał już a propos ewentualnej premiery GTA na PC-tach? (mowa o nieoficjalnych
komentarzach R*-


Nic nowego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:44, Petos18 napisał:

Duke Nuken Forever jest jako pre-order ale bez zadnej daty kiedy ma sie pojawic. A zwroc
uwage ze w przypadku gta4 jest podana data na 30 listopada. Wiec wiarygodnosc strony
nie koniecznie musi byc dobra. Czytaj wszystko dokladnie


Czytam dokładnie ;]. Co do Duke''a data wydania gry była kilka (co najmniej) razy przekładana i jest to jeden z najsłynniejszych przypadków tzw. vaporware czyli programów które nie zostały jeszcze ukończone, ale których zapowiedziana data inauguracji została już dawno przekroczona (cytat za Wikipedią).

Co do daty GTA IV - co z tego że napisali datę 30 listopada ? Mogą sobie wpisać co tam chcą ;). Żadne inne oficjalne źródło nie mówi o wydaniu gry na PC a co dopiero o konkretnej dacie (30 lis.). Jaki z tego wniosek ? Że do wiarygodności tej stronki należy podchodzić z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 16:07, Vampir4 napisał:

już jest w sklepie. ale ponad 2stówy to lekka przesada. poczekam aż kumpel kupi, lub
torrenty.org


Nie pochwalamy tutaj piractwa, tylko legalne kupowanie w sklepach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować