Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Tak sobie myślałem wczoraj i doszedłem do wniosku, że GTA4 będzie na PC tylko takie SONY i Microsoft zapłaciło Rockstar ileś tam pieniędzy aby nic nie mówili o wersji na PC, bo teraz sprzedaż konsol wzrasta, bo PC''towcy kupują je głównie dla GTA4. A jak już sprzedaż konsol spadnie do normalnego poziomu sprzedaży to dopiero wtedy Rockstar ogłosi, że GTA 4 pojawi się na PC i dzięki temu firmy od konsol( na większej sprzedaży) i Rockstar będą miały zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 10:52, Dominik000 napisał:

/ciach.../


zyli normalka.. ot marketing sprawdzony na GTA 3, VC i SA
Nie zapominajmy że LCS i VCS zostały zrobione z myślą o PSP potem dopiero R* postanowił nabić sobie kabzę platformą PS 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 10:52, Dominik000 napisał:

Tak sobie myślałem wczoraj i doszedłem do wniosku, że GTA4 będzie na PC tylko takie SONY
i Microsoft zapłaciło Rockstar ileś tam pieniędzy aby nic nie mówili o wersji na PC,
bo teraz sprzedaż konsol wzrasta, bo PC''towcy kupują je głównie dla GTA4. A jak już
sprzedaż konsol spadnie do normalnego poziomu sprzedaży to dopiero wtedy Rockstar ogłosi,
że GTA 4 pojawi się na PC i dzięki temu firmy od konsol( na większej sprzedaży) i Rockstar
będą miały zyski.


Nawet nikt Rockstarowi płacić nie musiał. To normalne, że dopiero po miesiąc czy dłużej po premierze na konsole ogłasza sie prace nad wersją komputerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:56, Ecko09 napisał:

> Tak sobie myślałem wczoraj i doszedłem do wniosku, że GTA4 będzie na PC tylko takie
SONY
> i Microsoft zapłaciło Rockstar ileś tam pieniędzy aby nic nie mówili o wersji na
PC,
> bo teraz sprzedaż konsol wzrasta, bo PC''towcy kupują je głównie dla GTA4. A jak
już
> sprzedaż konsol spadnie do normalnego poziomu sprzedaży to dopiero wtedy Rockstar
ogłosi,
> że GTA 4 pojawi się na PC i dzięki temu firmy od konsol( na większej sprzedaży)
i Rockstar
> będą miały zyski.

Nawet nikt Rockstarowi płacić nie musiał. To normalne, że dopiero po miesiąc czy dłużej
po premierze na konsole ogłasza sie prace nad wersją komputerową.

A może i już pracują tylko nic nie mówią o wersji na PC, bo GTA4 na PC na pewno przyniosła by im zyski więc dlaczego nie robić skoro kilkanaście milionów mi wpadnie gdyby była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyśl że jak dodadzą jakieś bonusy na PC to część posiadaczy GTA4 na konsolach kupi jeszcze wersję na PC (widziałem ludzi którzy tak z Gears of War robili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:17, player000 napisał:

pomyśl że jak dodadzą jakieś bonusy na PC to część posiadaczy GTA4 na konsolach kupi
jeszcze wersję na PC (widziałem ludzi którzy tak z Gears of War robili)

To już muszą być mega maniacy, bo ja dla na przykład 6 nowych aut, kilku nowych utworów i 10 nowych misji nie wydałbym 250zł. Ale chciałbym mieć, no ale nie stać mnie, no ale gdybym się wysilił to mógłbym kupić ale 250zł to jednak za dużo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:17, player000 napisał:

pomyśl że jak dodadzą jakieś bonusy na PC to część posiadaczy GTA4 na konsolach kupi
jeszcze wersję na PC (widziałem ludzi którzy tak z Gears of War robili)


A także ludzie robili tak z AC, wiele graczy konsolowych kupiło wersję na PC. Więc to by się nawet opłaciło Rockstar Games, sprzedać dwa razy ten sam produkt, tylko że po raz drugi dodać kilka nowych bajerów, a zarobią na tym podobną sumę. To jest właśnie dzisiejsza polityka producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:11, Dominik000 napisał:

>
A może i już pracują tylko nic nie mówią o wersji na PC, bo GTA4 na PC na pewno przyniosła
by im zyski więc dlaczego nie robić skoro kilkanaście milionów mi wpadnie gdyby była.


Moge sie założyć o głowe, że prace nad wersją PC trwają już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:42, Ecko09 napisał:

> >
> A może i już pracują tylko nic nie mówią o wersji na PC, bo GTA4 na PC na pewno
przyniosła
> by im zyski więc dlaczego nie robić skoro kilkanaście milionów mi wpadnie gdyby
była.

Moge sie założyć o głowe, że prace nad wersją PC trwają już od jakiegoś czasu.


Wcale bym się nie zdziwił gdyby powiedzieli że razem z wersją konsolową powstawała wersja PeCetowa, ale to jest pewne że jeżeli GTA IV wyjdzie na blaszaka to dostaniemy produkt o wiele większy i zapewne ładniejszy i z mniejszą ilością błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:38, simian raticus napisał:

GTA wywodzi się z PC więc musi na niego wyjść - konwersja to nie problem a i dodatkowe
dolary zawsze wpadną ;)


Dolary :D Ale news na gram.pl wydaje się bardzo prawdopodobny . Listopad , przed świętami , ludzie kupują gry jak szaleni . GTA by się sprzedawała jak ciepłe bułeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2008 o 16:22, Dominik000 napisał:

To już muszą być mega maniacy, bo ja dla na przykład 6 nowych aut, kilku nowych utworów
i 10 nowych misji nie wydałbym 250zł. Ale chciałbym mieć, no ale nie stać mnie, no ale
gdybym się wysilił to mógłbym kupić ale 250zł to jednak za dużo jak dla mnie.

A kto mówi że 250 zł ? Wersja PC pewnie będzie kosztować góra 150zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:41, Darkstar181 napisał:

A kto mówi że 250 zł ? Wersja PC pewnie będzie kosztować góra 150zł...


San Andreas tyle kosztowała w Polsce dopóki cenega nie wzięła się za dystrybucje...
Ale skoro cenega jest dystrybutorem wersji konsolowej, więc PC''towej także będzie, i gra nie będzie kosztowała tyle ile wersja na konsole ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:41, Darkstar181 napisał:


> To już muszą być mega maniacy, bo ja dla na przykład 6 nowych aut, kilku nowych
utworów
> i 10 nowych misji nie wydałbym 250zł. Ale chciałbym mieć, no ale nie stać mnie,
no ale
> gdybym się wysilił to mógłbym kupić ale 250zł to jednak za dużo jak dla mnie.
A kto mówi że 250 zł ? Wersja PC pewnie będzie kosztować góra 150zł...

No wiesz , ja podejrzewam że jeżeli GTA San Andreas kosztowała na PC 250 zł to myślę, że GTA4 też tyle będzie kosztować, no chyba, że drugi raz nie popełnią tego błędu, ale w to akurat wątpię aby obniżyli jednak cenę swojej gry. To jest taki chit , że za 250 czy 150 i tak się świetnie sprzeda, a jeszcze fajniej by było gdyby Cenega zrobiła polską wersję, a najlepiej z dubbingiem.


Ecko09


Też tak myślę, tylko spryciarze nic nie mówią aby PCtowcy kupili konsole i GTA 4 na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest taki chit , że za 250

Dnia 29.04.2008 o 09:16, Dominik000 napisał:

czy 150 i tak się świetnie sprzeda

San Andreas kosztowało 250 zł, ponieważ nie miała w Polsce dystrybutora... cena odpowiadała tej zza granicy.
>a jeszcze fajniej by było gdyby Cenega zrobiła polską

Dnia 29.04.2008 o 09:16, Dominik000 napisał:

wersję, a najlepiej z dubbingiem.

Oby nie... dubbing zabiłby klimat gry. Zwróć uwagę że ŻADNA z poprzednich części nie miała dubbingu. I dobrze.
Jak już mają lokalizować grę, to niech przetłumaczą po prostu same napisy.
Osobiście sprowadzę sobie wersję angielską zza granicy, jeśli polska wersja będzie miała dubbing (co jest wątpliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Oby nie... dubbing zabiłby klimat gry. Zwróć uwagę że ŻADNA z poprzednich części nie
> miała dubbingu. I dobrze.
> Jak już mają lokalizować grę, to niech przetłumaczą po prostu same napisy.
> Osobiście sprowadzę sobie wersję angielską zza granicy, jeśli polska wersja będzie miała
> dubbing (co jest wątpliwe).
Wiesz , ja podejrzewam, że gry mają tylko napisy bo dystrybutorom nie chce się wynajmować studia (albo mają własne) i tracić czasu i pieniędzy na dubbingowanie gry skoro to nie wpłynie zbytnio na sprzedaż gry więc chcą ją wcześniej wydać. Więc dubbingowane są gry tylko dla małych dzieci. A ja wolałbym gry z dubbingiem , może być słabej jakości ale niech już będzie. Na przykład w osobnym pliku, abyś mógł go wyjąć bo tobie się to nie podoba z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dubbing niszczy cały klimat gry. Chyba nie po to Rockstar za grube pieniądze zatrudniało osoby, które IDEALNIE pasują do swoich ról, żeby przyszła taka Cenega i wrzuciła nam zamiast nich Fronczewskiego, Małaszyńskiego, lub innego Zakościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować