Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 22:03, Santino93 napisał:

U nas to zapewne większość osób ją spiraci bo przecież nie będzie wydawać ponad 100zł
na jakąś głupią grę;/ Wątpię żeby R* dla samej Polski zrobił wersję na PC bo ich zapewne
tak mały kraik na dalekim wschodzie nie obchodzi.

Ale oprócz Polski są jeszcze inne kraje takie jak polska więc jestem przekonany że wyjdzie ! :) Musi wyjść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:03, Santino93 napisał:

U nas to zapewne większość osób ją spiraci bo przecież nie będzie wydawać ponad 100zł
na jakąś głupią grę;/ Wątpię żeby R* dla samej Polski zrobił wersję na PC bo ich zapewne
tak mały kraik na dalekim wschodzie nie obchodzi.


Cieszę się że to zrozumieliscie:) Dzieki Piratom możemy zapomnieć o Gta 4 na PC a ten temat już chyba[niestety] nie jest potrzebny...choć chciałbym się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:13, trombocylek napisał:

Wydasz 1000 zł dla jednej gry? Dla mnie jest to głupotą. Mam w planach kupienie xboxa
360 nie tylko dla GTA, ale również m.in. dla AC(które mi na pc nie działa), Mass Effect
i Forza 2. Kupię za granicą bo na wersji PRO zyskam 400 zł.


m.in. dla gta4, na pewno pozniej kupilby bym pozostale ciekawe exclusivy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że to przez piractwo PeCety straciły wszystkie swoje exlusive (żeby daleko nie szukac to ostatnio Crysis). Jednak nadal mam nadzieję na GTA IV na PC jednak wyjdzie, a jak nie to kupuję Xboksa 360 i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:13, Santino93 napisał:

Od dawna wiadomo że to przez piractwo PeCety straciły wszystkie swoje exlusive (żeby
daleko nie szukac to ostatnio Crysis). Jednak nadal mam nadzieję na GTA IV na PC jednak
wyjdzie, a jak nie to kupuję Xboksa 360 i koniec;)

masz rację gdy nie było piractwa najpierw gry wychodziły na PC a później na konsole!a teraz szkoda gadać!trzeba tępić piratów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:18, Ajacu15 napisał:

> Od dawna wiadomo że to przez piractwo PeCety straciły wszystkie swoje exlusive (żeby

> daleko nie szukac to ostatnio Crysis). Jednak nadal mam nadzieję na GTA IV na PC
jednak
> wyjdzie, a jak nie to kupuję Xboksa 360 i koniec;)
masz rację gdy nie było piractwa najpierw gry wychodziły na PC a później na konsole!a
teraz szkoda gadać!trzeba tępić piratów!


Co ty mówisz o tępieniu, ci ludzie są tak "zepsuci" ze podobno nawet gazety za 5 zł!!! Sobie ściagają....Więc gre za 100 tym bardziej...A tłumaczenie im że robia źle, to jak rzut grochem o ściane...Zero efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Pamiętam jak to było z Painkilerem który kosztował 20zł, a moi koledzy kupowali go u piratów za 10-15zł.Mówiłem im wtedy żeby dali tego piątaka więcej i mieli grę oryginalną grę i do tego w pudełko to żaden nie posłuchał. Gdy ja kupuję oryginał za 100zł to patrzą się na mnie jak na debila i śmieją się że jestem frajer bo mam neta a gier nie pobieram, tylko wydaję stówę a mogę mieć za darmo. Teraz to już nawet im nie mówię że piractwo to kradzież bo po co sobie strzępić język jak i tak żaden nie posłucha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:32, Santino93 napisał:

Masz rację. Pamiętam jak to było z Painkilerem który kosztował 20zł, a moi koledzy kupowali
go u piratów za 10-15zł.Mówiłem im wtedy żeby dali tego piątaka więcej i mieli grę oryginalną
grę i do tego w pudełko to żaden nie posłuchał. Gdy ja kupuję oryginał za 100zł to patrzą
się na mnie jak na debila i śmieją się że jestem frajer bo mam neta a gier nie pobieram,
tylko wydaję stówę a mogę mieć za darmo. Teraz to już nawet im nie mówię że piractwo
to kradzież bo po co sobie strzępić język jak i tak żaden nie posłucha;/


W sumie nie masz się co dziwić, bo większość moich kolegów też tak reaguje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a uwazacie ze piractwo na konsolach nie istnieje? Mało to aukcji na allegro w ktorym mozemy kupic przeróbkę xboxa by czytały ,,kopie zapasowe"? Mało to gier w wersji na konsole wypływa do sieci? Nie gadajcie tak tylko o pecetowcach bo poosiadacze konsol wcale nie sa lepsi. A sciaganie skanow gazet itp to nie dotyczy to tylko pctowcow ale rowniez konsolowcow bo to nie znaczenia.
I tak uwazam ze jak grac to tylko na PC. na konsolach to gram na targach i innych imprezach masowych i traktuje to jako ciekawostke i oderwanie od PC. Ale nie wyobrazam sobie miec xboxa czy ps3 zamiast kompa go gier. uwielbiam gre przy pomocy myszki i klawiatury i zaden pad mi tego nei zastapi. Do tego jakos tak dziwinie, biurko a na nim TV LCD i konsola w mscu przeznaczonym dla PCta. A co w mscu gdzie jest wysuwana poleczka na klawiature? dziko jakos to. Ale to tak troche odbiegajac od tematu napisalem.

A GTA IV w wersji na PC i tak bedzie. Zarobią napewno kupe kasy i nie mogą narzekac ze poniosa straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:41, niunieczki napisał:

a uwazacie ze piractwo na konsolach nie istnieje? Mało to aukcji na allegro w ktorym
mozemy kupic przeróbkę xboxa by czytały ,,kopie zapasowe"? Mało to gier w wersji na konsole
wypływa do sieci? Nie gadajcie tak tylko o pecetowcach bo poosiadacze konsol wcale nie
sa lepsi. A sciaganie skanow gazet itp to nie dotyczy to tylko pctowcow ale rowniez konsolowcow
bo to nie znaczenia.

A do tego, gdyby wszyscy kupowali wyłącznie oryginalne gry, firmy podnosiłyby tylko ceny i nie przejmowałyby się narzekaniem, że drogo. Piractwo to taka... dystrybucyjna konkurencja :) Popatrzcie na konsolę DreamCast - niemożliwe było spiracenie czegokolwiek na DC, więc ludzie jej nie kupowali i nie doczekała się następcy... ecce homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, różnica jest taka, że na konsoli gra się na TV, leżąc/siedząc w wygodnym fotelu, a nei na krześle przy biurku.

@HELMOOT1 -> oj, piratów na DC było baaardzo dużo. Tylko nikt się nei bawił w "homebrew" w tamtych czasach. Nie znam nikogo, kto w 98 roku miałby stałę łącze, a na dial-upie (5KB/s) 700MB czy więcej by szło dłuuugo. Po za tym, dreamcast miał specjalny rodzaj płyt. Także piraty były, ale tylko "bazarowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:57, Ufo2 napisał:

Wiesz, różnica jest taka, że na konsoli gra się na TV, leżąc/siedząc w wygodnym fotelu,
a nei na krześle przy biurku.

@HELMOOT1 -> oj, piratów na DC było baaardzo dużo. Tylko nikt się nei bawił w "homebrew"
w tamtych czasach. Nie znam nikogo, kto w 98 roku miałby stałę łącze, a na dial-upie
(5KB/s) 700MB czy więcej by szło dłuuugo. Po za tym, dreamcast miał specjalny rodzaj
płyt. Także piraty były, ale tylko "bazarowe".

Nie zawsze się leży/ siedzi w wygodnym fotelu czy na kanapie. Są / znam takich którzy grają na monitorach komputerowych przy biurku, a nie mają peceta 0O dziwne nie?
Osobiście nie wyobrażam sobie zastąpić komputera konsolą do gier. Konsola to jedynie dodatek do rozrywki . Na pececie można pracować, pisać przeróżne artykuły czy sprawnie przeglądać internet. Jest on bowiem przede wszystkim przeznaczony do pracy, a to, że można instalować (etc. grać) na nim to także wspomniany już wcześniej dodatek. Między innymi gdyby nie komputer nie miałbym takich ocen jakie mam ;] konsola by mi w tym nie pomogła. Są ludzie, którzy nie posiadają konsol, ale komputer z dostępem do internetu ma co trzeci polak.

Piraty na dreamcascie również były, jednak nie można ich ilości porównywać do pecetów czy chociażby xboksów360-tek. Tak czy inaczej właśnie ta ilość sprawiła, że ludziom w tamtych czasach przeszkadzało kupowanie oryginalnych gier, więc nie potrzebna im była konsola na których owe gry nie "ruszą". To de facto sprawiło, że DC nie doczekał się godnego następcy; jedna i druga strona ma trochę racji ;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:56, Kirabax napisał:

Jak myslicie, na co bedziemy teraz czekac, skoro GTA IV juz wyszlo? na GTA V? TDU2? (no
ja z pewnoscia!)



na GTA IV w wesji na PC, to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wy nie wiecie ze nowe gry i tak beda wychodzily na PCta? Bo to one nakrecaja rynek sprzętowy, dzieki nim ewoluuja karty graf, pojawiaja sie niewiadomo ilo rdzeniowe proce. nie ma gier nie ma nowego sprzetu, wiec nie gadajcie ze czas pctow sie konczy.

A co do GTA IV to popieram taki oto sposób, widzialem gdzies na innym forum.
Wydac gre na PCta bo i tak beda duze zyski, zabezpieczyc tryb offline normalnie jak w kazdej grze, natomiast tryb online tak zabezpieczyc (weryfikacje przy kazdym razie itd) zeby nie dalo sie tego bardzo złamac. Bo jak wiemy tryb multi w GTA IV jest wypasiony na maxa i jak dajmy na to jakis poczatkujacy pirat pogra offline na piracie i mu sie spodoba to moze poleci i kupi oryginal zeby pograc online. Wiadomo, ze duza czesc piratow poprzestanie na offline ale jakis tam ułamek pobiegnie i kupi gre w sklepie.
To według mnie dobra metoda.


A co do wersji na konsole to przeciez juz pare dni przed premiera finalna wersja GTA wyciekła do sieci i setki tysiecy konsolowcow ją pobrało i zaczęło grac wiec nie gadac mi ze konsolowcy to tacy święci są i wszyscy to oryginaly kupuja.
Btw, ciekawe po co waszym zdaniem firmy oferuja usługi zdejmowania blokady z xboxa, kupa tego jest na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:41, niunieczki napisał:

a uwazacie ze piractwo na konsolach nie istnieje?


Oczywiście, że istnieje tyle, że na mniejszą skalę. Powód jest prozaiczny - dużo łatwiej ściągnąć piracką grę i odpalić ją na PC niż rónież ściągnąć grę ale wcześniej kombinować z modyfikowaniem napędów. Najlepiej cały problem rozwiązało Sony które wprowadziło nowy format, przestało kompresować dane w wyniku czego piractwo na PS3 jest marginalne. Nie wiem nawet czy wogóle udało się złamać firmware konsoli o tworzeniu obrazów płyt nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jako PC''towiec cały czas mam nadzieję,że ogłoszą pracę nad konwersją, ale mówienie,że ta wersja będzie miała ogromne wymagania jest moim zdaniem bez sensu. Przecież graficznie konsole są daleko za PC''tam , więc wymagania nie mogą być wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 23:29, jarekxk napisał:

Ja oczywiście jako PC''towiec cały czas mam nadzieję,że ogłoszą pracę nad konwersją,
ale mówienie,że ta wersja będzie miała ogromne wymagania jest moim zdaniem bez sensu.
Przecież graficznie konsole są daleko za PC''tam , więc wymagania nie mogą być wysokie
:)

No w kwestii że konsole w grafice są daleko za PC to bym się za bardzo nie zgodził, no może karty z wyższej półki pozwalają na ustawienie detali na lepszym poziomie niż na konsoli to tak, ale i tak większość graczy szczególnie w polsce ma karty średniej klasy więc z tymi wymaganiami może być akurat w tym wypadku ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 23:01, shinian napisał:

> a uwazacie ze piractwo na konsolach nie istnieje?

Oczywiście, że istnieje tyle, że na mniejszą skalę. Powód jest prozaiczny - dużo łatwiej
ściągnąć piracką grę i odpalić ją na PC niż rónież ściągnąć grę ale wcześniej kombinować
z modyfikowaniem napędów. Najlepiej cały problem rozwiązało Sony które wprowadziło nowy
format, przestało kompresować dane w wyniku czego piractwo na PS3 jest marginalne. Nie
wiem nawet czy wogóle udało się złamać firmware konsoli o tworzeniu obrazów płyt nie
wspominając.


i myslisz ze ta przerobka tak zniecheca setki tysiecy osob? Ta operacja trwa kilka minut i na allegro sa setki aukcji na ktorych oferowana jest ta przerobka i na 80% znajdziesz zaklad ze swojego miasta. Nie wierze ze to tak wszystkich zniecheca bo jak ktos mowil, ze ludzie kupuja piraty za 15zl podczas gdy gra w sklepie kosztuje 20zl to taka ,,oszczednosc" w przypadku xboxa jest o wiele, wiele wieksza.
i dodajmy do tego, ze gry na xboxa sa jakies 3x drozszsze niz na PCta wiec teoretycznie nawet jezeli skala piractwa na xboxach jest 3x mniejsza niz na PCta to i tak wychodzi na to samo. Ale statystyk nie prowadzę i ich nie znam wiec porównuję skale na podstawie tego co pisza w necie, opinii wielu osob i byc moze źle myślę.

wiec dla mnie kwotą adekwatną do pctowej wersji GTA IV to ok. 129zł nie więcej i za tą kwote napewno sprzeda sie setki tysiecy egzemplarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować