Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 22:09, WorldWar3PL napisał:

GTA 1 nie debiutowało przypadkiem na PSX?


No co Ty, GTA na Konsole wyszło dopiero z premierą 3''ciej części...
Ani 1, ani 2 nie było na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:11, MTSMAFIOSO napisał:

No co Ty, GTA na Konsole wyszło dopiero z premierą 3''ciej części...
Ani 1, ani 2 nie było na konsole...


A to ciekawe! Szczególnie że sam posiadam GTA I na pierwsze PlayStation :P GTA I zostało wydane w październiku 1997 na PS1 i PC, w 1999 doszedł jeszcze port na GameBoy Color. Nie pisz więc że nie było wydane na konsole, uprzednio się nie upewniając ;)

EDIT: Literówka była ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleah mój błąd, sory...
A zawsze byłem pewien że GTA pierwsze było na PC :)

Tyle lat życia w niewiedzy LOL ! xD


A jeszcze te gry-online... eh... Polskie Serwisy ;)

20080515223913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 16:56, Evil Khan napisał:

Już jest GTA IV na PC ;))
Co koleś 10K za wersję z xboxa....
http://www.allegro.pl/item366166383__gta_iv_na_pc_jedyne_takie_na_allegro _.html


nie no chodzi o to że koleś sprzedaje GTA IV na PC czytaj gre z x-kloca na kompie leżącą :P)
(specjalnie dla dzieci neo co by nie zaczaili tego wyrafinowanego żartu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:27, Dark SMG napisał:

> Już jest GTA IV na PC ;))
> Co koleś 10K za wersję z xboxa....
> http://www.allegro.pl/item366166383__gta_iv_na_pc_jedyne_takie_na_allegro _.html


nie no chodzi o to że koleś sprzedaje GTA IV na PC czytaj gre z x-kloca na kompie leżącą
:P)
(specjalnie dla dzieci neo co by nie zaczaili tego wyrafinowanego żartu :P )

to ze mamy internet z neostrady nei znaczy ze jestesmy glupi nie wiem dlaczego wszyscy co maja inny internet to wyzywaja innych tych ktorzy maja neostrade ze sa dzieci neo to swiadczy o twojej inteligencji drogi panie ;)
a taki zart juz byl na gram.pl zaitsev zrobil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:29, lukase napisał:

to ze mamy internet z neostrady nei znaczy ze jestesmy glupi nie wiem dlaczego wszyscy
co maja inny internet to wyzywaja innych tych ktorzy maja neostrade ze sa dzieci neo
to swiadczy o twojej inteligencji drogi panie ;)

Acha... wiesz, bo ja też mam neta od TP :P
a neo choldren nie musi mieć nawet neostradowego śmiecia.. wystarczy że nie stosuje netykiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:29, lukase napisał:

to ze mamy internet z neostrady nei znaczy ze jestesmy glupi nie wiem dlaczego wszyscy
co maja inny internet to wyzywaja innych tych ktorzy maja neostrade ze sa dzieci neo
to swiadczy o twojej inteligencji drogi panie ;)
a taki zart juz byl na gram.pl zaitsev zrobil ;)


And again, again, again....

http://dziecineo.prv.pl/
---------------------------------------
Co do GTA4 na PC. Coraz więcej gier nie będzie wydawanych na PC z winy oczywiście naszych ulubionych panów "korsarzy". Jak wypowiedział się szef studia Crytek: "Aktualnie cierpimy z powodu wielkoskalowego piractwa, które dotyka również Crysisa" (info: Magazyn PC Play)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:56, Tal441 napisał:

Jak wypowiedział się szef studia Crytek: "Aktualnie cierpimy
z powodu wielkoskalowego piractwa, które dotyka również Crysisa" (info: Magazyn PC Play)

Tylko że szef Cryteku wcale nie stwierdził że przestaną wydawać gry na PC. Po prostu stwierdził, że następnym razem przygotują gry na wszystkie konsole.

A samo jego narzekanie na niską sprzedaż spowodowaną ogromnym piractwem, to jedna wielka bzdura. Gra sprzedawała się słabo głównie przez to że miała cholernie duże wymagania, a sama nie była wcale tak dobra, jak w zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gra sprzedawała się słabo głównie przez to że miała cholernie duże wymagania,

Dnia 16.05.2008 o 18:24, Darkstar181 napisał:

a sama nie była wcale tak dobra, jak w zapowiedziach.

i dopiero teraz się w mierę sprzedaje, USA na PC (27 kwietnia - 3 maja) wskoczył na 10 po dłuższej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2008 o 18:24, Darkstar181 napisał:

A samo jego narzekanie na niską sprzedaż spowodowaną ogromnym piractwem, to jedna wielka
bzdura. Gra sprzedawała się słabo głównie przez to że miała cholernie duże wymagania,
a sama nie była wcale tak dobra, jak w zapowiedziach.


To już raczej dyskusja do tego tematu:

=> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=6850

Mówisz, że gra miała za duże wymagania sprzętowe i była w gruncie rzeczy słaba. No tak, wiele osób przeczytało to w internecie i zamiast kupić tą grę pomyślało: "A skoro to taki chłam, to ściągnę, co będę marnować 80zł".
Podsumowując: Gdyby wszyscy Ci, którzy ściągnęli grę, kupili ją, to wyniki sprzedaży byłby naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No tak,

Dnia 18.05.2008 o 23:20, Falconer napisał:

wiele osób przeczytało to w internecie i zamiast kupić tą grę pomyślało: "A skoro to
taki chłam, to ściągnę, co będę marnować 80zł".

Ech... pomyśl, czy jest sens ściągać grę, która i tak nie pójdzie na Twoim komputerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2008 o 01:33, Darkstar181 napisał:

Ech... pomyśl, czy jest sens ściągać grę, która i tak nie pójdzie na Twoim komputerze
?


Nie będziesz wiedział dopóki sam się nie przekonasz o tym na własnym sprzęcie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego są dema, a nie ściąganie z neta pełnych wersji. Ja u siebie zainstalowałem demo Crysisa z CDA, nie poszło, to nie miałem zamiaru ani ściągać ani kupować.

OffTop, panowie, OffTop. Nie schodźmy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 08:52, trombocylek napisał:

Do tego są dema, a nie ściąganie z neta pełnych wersji. Ja u siebie zainstalowałem demo
Crysisa z CDA, nie poszło, to nie miałem zamiaru ani ściągać ani kupować.

OffTop, panowie, OffTop. Nie schodźmy z tematu.


Jakoś dziwnie czytasz między wierszami ... gdzie ja napisałem o ściąganiu nielegalnych plików z neta? Są różne sposoby: można ściągnąć demo, a jak nie ma dema pożyczyć płytkę od kolegi. O żadnym ściąganiu piratów nigdzie nie pisałem ... Co do gry, zamieniłem dzisiaj parę słów z kumplem na temat GTA4 i powiedział, że miasto jest mniejsze niż w GTA:SA. Chyba przed nową odsłoną powrócę do SanAndreas i porozbijam się furkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 01:33, Darkstar181 napisał:

>No tak,
> wiele osób przeczytało to w internecie i zamiast kupić tą grę pomyślało: "A skoro
to
> taki chłam, to ściągnę, co będę marnować 80zł".
Ech... pomyśl, czy jest sens ściągać grę, która i tak nie pójdzie na Twoim komputerze
?


Nie ma sensu ani ściąganie ani pobieranie. A od sprawdzenia: "Jak będzie chodzić na moim PC" są nie piraty, tylko dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować